18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Jatyon 2012-06-13, 18:46
Jeśli to nie fake, to z pewnością piękny sabotaż.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-13, 18:59
Polska 1 : 1 ZSRR taka prawda...myślą, że jak zmienią flagę to ludzie będą myśleć, że to inny kraj. Mentalność ludzi pozostała.
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-06-13, 19:19
@Linekk @fejsbook
Hahaha gimbusy się powypowiadały, a w kablówce i telewizji cyfrowej jest tvp1 HD i tvp2 HD
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-06-13, 19:21 1
@Jo Koleś zapewne napisał że wpadka była TVN, nie TVP.
Zgłoś
Avatar
RuBu 2012-06-13, 19:26
@Jatyon - dzień wcześniej wiadomości o 15:00 też flaga ZSRR
Zgłoś
Avatar
mira666 2012-06-13, 20:38
Dziś już przeprosili za ten błąd :]
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2012-06-13, 21:05
o co wy sie kurwa gimbusy sapiecie bardzo dobrze, ze tak pokazali, niech ruscy wiedza co o nich myslimy
Zgłoś
Avatar
berafito 2012-06-13, 21:07 3
Gimbusy? Naprawde jestescie az tak bardzo ograniczeni? Przezwisko takie bylo modne, ale dobre kilka lat temu i to z reguly bylo naduzywane przez tych majstrów, ktorzy dopiero co to wyszli z owego gimnazjum (przyznam, ze akurat przez moj rocznik takze :p). Jednak kur** juz tego nie slyszalem dobry kawal czasu, bo to stalo sie juz poprostu nudne i przejedzone. A tutaj nagle widze, ze na sadisticu dopiero taka moda wchodzi i gdy ktos kogos tak nazwie to jest zajebisty kozak. Widzialem jak juz w jakims poscie ktos was na ten temat bardzo ladnie pocisnal, az sam nawet tam piwo dalem. To, ze jakis gowniarz ma 15lat to ma wam dorownywac inteligencja? oO
Jak ktos jest wyjatkowo glupi, ze az mozna sie z niego posmiac to nazwijcie go idiotą, kazcie mu skleic pizde i najpierw uzyc googla zanim sie wypowie w jakiejkolwiek kwestii, ale nie uzywajcie okreslenia, ktore smiesznosc stracilo dawno temu a do tego w ogole nie ma sensu.
No chyba, ze mieszkacie na takich zadupiach, ze musicie internet wiaderkami z sasiednich wsi przynosic i takie teksty dopiero tam docierają do was. A jesli tak, to jutro do jakiegos znajomego dojebcie, ze jego stary spuscil sie za szafe i go pajaki wychowaly. Naprawde, u mnie to robilo niezlą furore
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-13, 22:42 1
Jo napisał/a:



Drogie dzieci kablówki... Wiecie może teraz, że w cyfrowej telewizji naziemnej jest TVP1 HD? Ale co ja tam wiem, w gimnazjum jeszcze nie ma, zapomniałem.



Dobra dobra, te komentarze pojawiły się dla tego że pomyliłem stacje w pierwszej chwili. Napisałem że to był Polsat, gdy jak byk stoi że TVP. Więc proszę mi tu nie bulgotać bo rację mieli.
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-06-14, 0:13
Jak na wpadkę to bardzo dobra wpadka.

Są wpadki obrażające Polaków, są "wpadki" mające na celu zindoktrynowanie społeczeństwa i inny szajs,
tutaj wpadka pośmiała się z Rosjan. W sumie też trzeba przyznać że niebezpodstawnie, w sumie to tak Polakom po komunie zostało trochę tej chujowej mentalności, tak Rosja jest przesiąknięta od zawsze mentalnością ludzi sterroryzowanych i ogłupionych
Zgłoś