18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wujek i ciapate gówna
hardzik93 • 2014-02-24, 13:56
Historia mojego wujka.

Około 20 lat temu mieszkał w bloku z rodzicami jako nastolatek. W tym samym bloku mieszkały ciapate kurwy. I jako, że u nich z technologiami i techniką jest bardzo źle, to strasznie bały się windy. Pewnego dnia "dziwnym trafem" mój wujek wszedł do windy razem z dwoma borunami. Mieszkali dość wysoko (nie pamiętam na którym piętrze) i gdy zbliżał się ich przystanek, wujek wcisnął przycisk stop, który natychmiast zatrzymuje windę. Gówna nie wiedziały co się dzieje i wpadli w panikę. Na to mój wujek każe im klękać i błagać żeby ich wypuścił. Podobno zesrani byli niesamowicie. Oczywiście po tym incydencie dostał raz w twarz od nich, ale nic nie pobije ich miny w windzie zatrzymanej między piętrami.

Nie było, bo moje. A i zapomniałem dodać, że możecie mnie całować w dupala bo to mój pierwszy post.

Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-24, 21:49
hardzik93, nie trzeba być humanistą, aby nie być debilem . A debil i na budowie się nie sprawdzi. Także tego... Nie wróżę ci kariery.
Zgłoś
Avatar
Perezz 2014-02-25, 3:01
Siostro Basen - wody !!!
Zgłoś