18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
anubis90 2024-07-11, 13:19
420710247365 napisał/a:

Totalna ludzka spierdolina, też mam go dosyć. Żeby jeszcze żebrał w normalnym kraju ale jeździć na żebry do Korei Północnej to już przegięcie.



Mówiłem o tym jebanym banderowskim Zełenskim.
Więc nie wyskakuj mi tu z Putinem...
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-11, 13:32
anubis90 napisał/a:

Mówiłem o tym jebanym banderowskim Zełenskim.
Więc nie wyskakuj mi tu z Putinem...



A ja mówię o tym nabotoksowanym skurwysyńskim ludobójcy z Petersburga co jeździ żebrać do Korei Północnej. Więc od Pana Zełeńskiego się odpierdol czcicielu kurwy i złodzieja.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 13:40
420710247365 napisał/a:

A ja mówię o tym nabotoksowanym skurwysyńskim ludobójcy z Petersburga co jeździ żebrać do Korei Północnej. Więc od Pana Zełeńskiego się odpierdol czcicielu kurwy i złodzieja.



Hahah - od Pana Zełenskiego - dobre, dobre.
Ten twój Pan to zwykła banderowska kurwa, i żebrota, któremu wydaje się, że jest bohaterem.
A to wina naszych pojebanych mediów, które kreują z niego jakiegoś bohatera.
Zełenski jest tak naprawdę zwykłą kurwą, której wydaje się , że wszystko należy się Ukrainie, i oprócz nich, nikt i nic się nie liczy.
Wkurwia mnie to gloryfikowanie go przez naszych polityków, i media.
Zamiast pozostać neutralnym wobec wojny na Ukrainie, to nasi politycy o mało co nie całują butów Zełenskiemu.
Niżej już chyba upaść, jako kraj, nie mogliśmy.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-11, 15:04
anubis90 napisał/a:

Ty wypierdalaj, idioto, do jebanego Kijowa.
Zrobisz tam laskę banderowskiemu Zełenskiemu, bo z tego co widzę, tylko to potrafisz najlepiej.
I chuj w dupę tej kurwie banderowskiej, Zełenskiemu.



Smierć moskalom, oby ich jak najwięcej tam zginęło na tej Ukrainie i oby ludobójca putin przestępca poszukiwany międzynarodowym listem gończym trafił pod sąd i został skazany na dożywocie.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 15:08
420710247365 napisał/a:

Smierć moskalom, oby ich jak najwięcej tam zginęło na tej Ukrainie i oby ludobójca putin przestępca poszukiwany międzynarodowym listem gończym trafił pod sąd i został skazany na dożywocie.



Na Putina i Rosję też mam wyjebane, więc nie musisz się tak produkować.
Ale tej kurwy banderowskiej, Zełenskiego, jeszcze bardziej nie znoszę, więc możesz pisać co chcesz, a ja i tak nie zmienię zdania.
A co do twojego ostatniego postu, to lepiej będzie jak Ukry i Ruscy wybiją się nawzajem, do ostatniego żołnierza.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-11, 15:13
anubis90 napisał/a:

Na Putina i Rosję też mam wyjebane, więc nie musisz się tak produkować.
Ale tej kurwy banderowskiej, Zełenskiego, jeszcze bardziej nie znoszę, więc możesz pisać co chcesz, a ja i tak nie zmienię zdania.
A co do twojego ostatniego postu, to lepiej będzie jak Ukry i Ruscy wybiją się nawzajem, do ostatniego żołnierza.



W chuju mam twoje pierdolenie bo każdy moskiewski kacap kłamie a Ukraina i jej mieszkańcy mi też latają koło dupy, jedno co się liczy to żeby was moskiewskich cweli jak najwięcej zdechło, najlepiej wszyscy, mockba i piter aby wyparowały pod nuklearnymi grzybkami a wasz obsrany gównem kraj przejeli w całości chinole i cziorne machmudy magomiedowy z Kaukazu i Azji Srodkowej. I tym pozytywnym akcentem kończę naszą miłą konwersację.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 15:44
420710247365 napisał/a:

W chuju mam twoje pierdolenie bo każdy moskiewski kacap kłamie a Ukraina i jej mieszkańcy mi też latają koło dupy, jedno co się liczy to żeby was moskiewskich cweli jak najwięcej zdechło, najlepiej wszyscy, mockba i piter aby wyparowały pod nuklearnymi grzybkami a wasz obsrany gównem kraj przejeli w całości chinole i cziorne machmudy magomiedowy z Kaukazu i Azji Srodkowej. I tym pozytywnym akcentem kończę naszą miłą konwersację.



Ja już skończyłem z tobą dyskusję, a ty cały czas się produkujesz.
Napisałem ci, co myślę o tej kurwie, i tyle.
Jeśli nie potrafisz przyjąć tego do wiadomości, to twoja sprawa.
Dla mnie to już temat zamknięty.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-11, 20:12
anubis90 napisał/a:

Ja już skończyłem z tobą dyskusję, a ty cały czas się produkujesz.
Napisałem ci, co myślę o tej kurwie, i tyle.
Jeśli nie potrafisz przyjąć tego do wiadomości, to twoja sprawa.
Dla mnie to już temat zamknięty.



Jak dla mnie też i jebać wszystkich moskali tych kurwich synów. Oby ich wszystkich wszy żywcem żżarły, oby oparszywieli, oby zdechli!
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 21:12
420710247365 napisał/a:

Jak dla mnie też i jebać wszystkich moskali tych kurwich synów. Oby ich wszystkich wszy żywcem żżarły, oby oparszywieli, oby zdechli!



Zgadzam się, i to samo życzę Ukraińcom.
I tyle w temacie.
Koniec dyskusji.
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2024-07-11, 22:12
Ten się na socjal u nas nie zalapie,w Niemczech powinni takie kart stosować by się trochę to bydło uspokoiło
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2024-07-13, 15:02
Ależ tam musiało śmierdzieć.
Zgłoś