18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
chetek 2010-04-27, 16:46 1
Mam wrażenie, że na stronie poświęconej humorowi, połowa ludzi nie rozumie czym jest żart, bądź też nie potrafi takowego załapać.
Zgłoś
Avatar
Thomas_Terkovitz 2010-04-27, 16:49 1


O nich już zapomnieliście.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2010-04-27, 16:52
thewhitestar napisał/a:


Skończcie z tą ironią, bo to nawet śmieszne nie jest.
Korwin ma szansę co najwyżej przekroczyć 1% (choć znikome).

PS.
Kurw... przez przypadek zamiast cytuj nacisnąłem na piwo...



Dlaczego tak uważasz ? Tzn wiem, ze ma małe szanse na wygranie wyborów. Niestety kiedy interesy właścicieli telewizji i zamiary kandydata się bardzo różnią jak w tym wypadku nie można nazbyt wiele liczyc. Ale od 2005 r minęło dużo czasu, coraz więcej ludzi ma dostęp do internetu, coraz więcej ludzi szuka alternatyw dla obecnego bajzlu i rzeczywistości. Myślę więc, że dobicie do 8/10 % poparcia jest jak najbardziej mozliwe. Tym bardziej, że JKM przewyższa charyzmatycznie i intelektualnie wszystkich kandydatów. A osiągnięcie tych 10 % będzie sukcesem.
Zgłoś
Avatar
waho. 2010-04-27, 18:25
Kurwa no i mam teraz dylemat. Wybrać bardziej stonowanego przyszłego prezydenta czy ładniejszą 1-szą damę...
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-04-27, 19:04 1
waho. napisał/a:

Kurwa no i mam teraz dylemat. Wybrać bardziej stonowanego przyszłego prezydenta czy ładniejszą 1-szą damę...


Kogo będziesz częściej w telepudełku oglądał?
Zgłoś
Avatar
venomizzy 2010-04-27, 19:48
i czasami zaczynam watpic w to ze ludzie potrafia myslec. Jezeli wybieracie prezydenta, z powodu jego wygladu, to super ale ja stad wypierdalam.

Sciemy o tym ze jest to funkcja tylko reprezentatywna itp, kto was tym gownem kłamliwym karmi ?

Prezydent ma np prawo Veta, które skutecznie potrafie stopowac pojebane ustawy. Tym samym proponuje pojsc po rozum do glowy.

Ps. kto by pomyslal ze bojówki PO i SLD nawet tu dotra
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-27, 20:00
venomizzy napisał/a:

i czasami zaczynam watpic w to ze ludzie potrafia myslec. Jezeli wybieracie prezydenta, z powodu jego wygladu, to super ale ja stad wypierdalam.



poszukaj na wikipedii, co to jest: humor oraz ironia.
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-04-27, 20:42 1
Ta Olechowskiego to jakby tak w Smoleńsku pierdolła jak Kaczyńska to krater byłby widoczny z kosmosu
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-04-27, 20:55
dobry stuff zalega w otchłani poczekalni a Wy się w politykę bawicie..
Zgłoś
Avatar
alfa166 2010-04-27, 21:02
ciekawe, nie ma komentarzy typu poruchałbym tudzież napierałbym
Zgłoś
Avatar
waho. 2010-04-27, 21:13
Lashlo napisał/a:

Kogo będziesz częściej w telepudełku oglądał?


Telepudełka nie posiadamy bo wkurwiają nas wszechobecne reklamy których notabene nie da się zablokować ad-blockiem ;]
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2010-04-27, 21:45
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski i prezydent Izraela Szimon Peres spotkali się w Jerozolimie przy okazji zakończenia trzydniowej wizyty marszałka w Izraelu. Bronisław Komorowski, bacząc na bogactwo Polski, wyraził nadzieję, że polski rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną. Stanowiłaby ona podstawę do wypłaty "odszkodowania" za pozostawione w Polsce w okresie II wojny światowej mienie żydowskie. Komorowski nadmienił, że rozmowa z prezydentem Izraela częściowo miała charakter prywatny. W trakcie rozmowy z prezydentem Izraela Szimonem Peresem marszałek Komorowski zaznaczył, że faktyczny zwrot mienia pozostawionego w wyniku wojny byłby raczej trudny, wskazał jednak na możliwość wypłaty rekompensat w wysokości aż około 25 proc. wartości mienia. Jak podkreślił, miałyby być one wypłacane w częściach. W przeciwnym wypadku wiązałoby się to z kompletnym zrujnowaniem budżetu Państwa Polskiego. Po tym spotkaniu prasa żydowska pisze, że Polska zapłaci odszkodowania "po zmianie reżimu w Polsce"! Stwierdzenie to padło ze strony prof. Gregory Glazova w wydaniu pisma żydowskiego Front Page Magazine z 27 lipca 2007 roku. Prof. Glazov krytykując znane stanowisko żydowskiego prof. Normana Finkelsteina, który wskazuje na nadużycia grup syjonistycznych przechwytujących pieniądze płynące za odszkodowania dla ofiar wojny, mówi iż:
The scandal is two-fold: attaching to the excessive demands placed upon Swiss banks and the lack of due demands placed upon Austria and Turkey (the case of Poland will be resolved by its regime change).
"Siłą argumentów Finkelsteina, wspieranego przez Hilberga [...] jest skandal dotyczący pieniędzy za odszkodowania dla ofiar Holokaustu. Skandal jest podwójny: dotyczy nadmiernych żądań wobec banków szwajcarskich oraz brak takich żądań wobec Austrii i Turcji (przypadek Polski będzie rozwiązany przez zmianę reżimu) [...]." Chodzi tutaj o planowane odsunięcie od władzy wszystkich osób, które nie dopuściłyby do zmiany przepisów w Polsce umożliwiających "wydojenie" Polski na obiecane przed Komorowskiego 64 miliardy dolarów. Jak podały węgierskie media 10 października 2007 roku na forum ekonomicznym w Tel Awiwie prezydent Izraela Szymon Peres stwierdził, że m.in.
(...) wykupujemy Manhattan, wykupujemy Węgry, wykupujemy Rumunię, wykupujemy Polskę. I jak ja to widzę, nie mamy żadnych problemów.

dlaczego chcecie,żeby polonofob został prezydentem ?
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-04-27, 21:50
xqvz napisał/a:

P.S. Tak kurwa wybierajmy prezydenta bo jest przystojny, młody, ma ładną żonę i w TVNie z niego debila nie robią. Co drugi w Polsce ma takie kryteria...

@up Ja mimo to zagłosuję


Od tego jest prezydent w naszym kraju. Żeby reprezentować państwo, też wyglądem...
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-04-27, 23:02
suckinsyn napisał/a:

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski i prezydent Izraela Szimon Peres spotkali się w Jerozolimie przy okazji zakończenia trzydniowej wizyty marszałka w Izraelu. Bronisław Komorowski, bacząc na bogactwo Polski, wyraził nadzieję, że polski rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną. Stanowiłaby ona podstawę do wypłaty "odszkodowania" za pozostawione w Polsce w okresie II wojny światowej mienie żydowskie. ...



No to muszę Cię zdziwić ale nie próbuj mi wmówić że jakbyś miał legalnie majątek w latach np. 1920-39 i byś go utracił a ty lub przynajmniej twoje wnuki by odzyskały jego 25 % wartości na pewno by cię to ucieszyło. Nie oszukujmy się to że majątki były skradzione było to winą komuny.
Inna sprawa ze wojna i że zrównana z ziemią Warszawa bo kiedyś stała gdzieś kamienica. Ale mówię o np. Ziemi zagarniętej przez komunistów. A o Ile mi wiadomo to Niemcy też płacili wszystkim poszkodowanym.
Zgłoś
Avatar
sard 2010-04-27, 23:17
a ja tam wybiorę ogórki kiszone
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie