18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Wybuch butli z gazem w Szczecinie. W wyniku wybuchu ranny został jeden strażak oraz policjant.

Dla niecierpliwych akcja od 3:50. Dobrze nagrany wybuch, kamera nie uciekła w niebo albo w ziemie.


Ładnie wywaliło. Dobrze, że tylko tak się to skończyło.
Zgłoś
Avatar
bob26 2012-10-31, 23:11 1
To przy placu szarych szeregów ;] a strażak chyba z ogrodzenia wyłapał czy tylko mi się tak zdaje?
Zgłoś
Avatar
Nieciu 2012-10-31, 23:11
akurat wczoraj z kolegą jechaliśmy samochodem, mieliśmy juz ustaloną droge co i jak, a to rondo zawalone straza i policją... teraz juz wiem dlaczego.
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2012-10-31, 23:11 2
w końcu coś się dzieje u mnie w mieście a tak wyglądał wybuch gazu parę dni temu też w Szczecinie(z trochę innej perspektywy, materiał znajomego).
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-10-31, 23:13
brzmi jak butla np.podobnie
p.s o latających butlach acetylen w stoczni słyszeli?
Zgłoś
Avatar
G................r 2012-10-31, 23:24
w 3:52 brakuje tylko "Allah Akbar"
Zgłoś
Avatar
Kotierez 2012-10-31, 23:25 1
SemirN napisał/a:


On nie gasi tylko chłodzi butle. To różnica jest. Kolejny spec.



Możę nie zauważyłeś, ale ta butla sie PALI wiec on ja gasi - to wynika z logiki.
Poza tym jeśli jest ogień to zawsze może dojść do sytuacji ktora opisałęm wczesniej Panie Specu
Zgłoś
Avatar
sirjus 2012-10-31, 23:34
SemirN napisał/a:


Dobrze, że tylko tak się to skończyło.



Hmm... Jesteś tutaj nowy?
Zgłoś
Avatar
SemirN 2012-10-31, 23:35 27
Kotierez napisał/a:

Możę nie zauważyłeś, ale ta butla sie PALI wiec on ja gasi - to wynika z logiki.




Czy on kieruje strumień butli na sam zawór? Nie, tylko na ścianki tejże butli. Podawał na jej ścianki wodę aby właśnie schłodzić całą butlę, która właśnie pod wpływem tempetarury zostaje rozerwana. A jak wygląda schładzanie rozszczelnionych cystern? Tak samo, chłodzi się a nie gasi poprzez podanie prądów wody na cysternę, a nie bezpośrednio miejsce w którym się pali, do tego stawia się również kurtyny wodne aby strażacy nie musieli być bezpośrednio w strefie numer 1 - najbardziej zagrożonej....

Nie znasz się, to proszę Cię nie wypowiadaj się i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Chyba wiem gdzie pracuje i czego mnie niejednokrotnie uczono.

sirjus napisał/a:

Hmm... Jesteś tutaj nowy?


W sumie to nie tak bardzo jeśli chodzi o samo przeglądanie.. Ale jestem strażakiem więc akurat strażaka mi by szkoda było
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-10-31, 23:37
Kurwa eksperci ci strażacy. Min. 4 minuty gasili ten płomyczek aż im w końcu wyjebało. Myśleli że co się tam kurwa pali? Wiadro z wodą? Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
kamanes 2012-10-31, 23:39
ładnie ... bardzo ostatnio jak pier***neło u nas w zabrzu/ gliwicach to nawet cmentarz pozamiataało ..Tak Pierdolło !!
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-10-31, 23:53
brakuje tylko scenki z amerykanskiego filmu, jak go bohatersko ratuja z pola bitwy
Zgłoś
Avatar
m................o 2012-10-31, 23:53 1
To plac szarych szeregów?
Zgłoś
Avatar
G................r 2012-11-01, 0:13 1
To w Białymstoku były dwie katastrofy kolejowe pierwsza mogła pochłonąć 70-80% mieszkańców miasta gdy wykoleił się skład z Chlorem na szczęście nie doszło do rozszczelnienia, 2 lata temu eksplodowały cysterny z olejem napędowym to pamiętam z odległości pół kilometra jak się paliło to już czułem wyraźne ciepło na ciele, a eksplodowało łącznie 13 cystern, pierdolnięcie było takie że jak stary wracał z roboty o 5:30 z Ciepłowni to myślał że jest środek dnia a był 2 kilometry od eksplodującego składu. 72 zespoły strażackie z samego Podlasia jak i z sąsiednich rejonów uczestniczyły w zdarzeniu, doszło do skażenia środowiska na skale światową, maszynista przeżył
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2012-11-01, 0:58
to był pewnie ruski gaz, no i zamach pewnie też
Zgłoś
Avatar
skaM 2012-11-01, 1:07 1
Widze, że kolega też po fachu... OSP czy PSP? pzdr ;O)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie