18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Wypadek miał miejsce dziś o godzinie 5.30 w Białymstoku. Prawdopodobnie na skład cystern z olejem napędowym i benzyną najechał pociąg towarowy. Doszło do eksplozji wagonu-cysterny. Niecałe dwie godziny później eksplodował kolejny. W ogniu stanęło siedem wagonów.



Zgłoś
Avatar
Desti 2010-11-08, 22:44
Jakby ktoś był zainteresowany:
Pociąg wiozący olej napędowy, oraz propan-butan wjechał w drugi pociąg wiozący złom i jeszcze tam jakieś pierdoły, w czasie gdy ten drugi zmieniał tor jazdy. Znalazły się na jednym torze najpewniej z powodu błędu maszynisty, lub zepsutego semafora. Bo w telewizji pierdolą jakieś głupoty...
Zgłoś
Avatar
wojtas890328 2010-11-08, 23:05
@Kirkor

no i musiałem zjechać na sam dół by znaleźć "3 film od dołu".
niestety, nie ułatwiłeś sprawy
Zgłoś
Avatar
Novik 2010-11-08, 23:31
w 1 filmie 15 sekunda kurwa koniec świata
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-11-08, 23:44
Jedną małą atomówkę na miejscu proszę.
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2010-11-09, 1:31
spałem tak mocno napierdolony, że żaden z kilkunastu wybuchów nie zdołał mnie obudzić [a mieszkam kilkaset metrów dalej od zdarzenia]
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2010-11-09, 10:13
@up kilkanaście razy to Cie w dupe jebali w nocy :d bo na pewno były dwa, na samym początku i po 7:d

kilkanaście wybuchów, hahahha dobre.
Zgłoś
Avatar
kielek 2010-11-09, 10:57
myk napisał/a:

Wszystko fajnie i ładnie, ale wiecie jak to kurwa jebało? Mieszkam jakieś 5km od tego miejsca, a okna nie szło otworzyć. W dodatku przed 6 rano syreny zaczęły wyć i spać nie było można, a efektów specjalnych żadnych nie widziałem, tylko dymu po chuju.



Bez jaj, ja mieszkam 2km od miejsca zdarzenia i nawet się nie obudziłem jak wybuchło, a jak o 9 po bułki do sklepu szedłem też smrodu żadnego nie było, widać pecha miałeś że w twoją stronę wiatr . Ja tylko słyszałem syreny. A tak dla ścisłości to miało miejsce przy ul. Nowo Hetmańskiej, która jest przedłużeniem Hetmańskiej , wszędzie, nawet w białostockich mediach trąbią że to na Hetmańskiej ...
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-11-09, 17:43
piękne, niebo zmieniło kolor jak podczas "emisji" w stalkerze
Zgłoś
Avatar
Takafura 2010-11-10, 1:22
Ogólnie bardzo mądry jestem, ale jak się zastanawiałem z jakiej bezpiecznej odległości filmować palące się cysterny z benzyną czy gazem to karwa nic nie wymyśliłem...
Zgłoś