18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
kolumbiako 2012-10-18, 16:09
ciekawe czy jakis arab mieszkajacy w polsce przeglada sadistica ;d
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-10-18, 16:34
Piwo za patriotów walczących za swój kraj!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-10-18, 16:39
@up raczej za brudasów którzy wyruchają ci całą rodzine, krzycząc ,,allah akbar"
Zgłoś
Avatar
vond3r 2012-10-18, 17:22
allah akbar - poświęcam się Bogu
Zgłoś
Avatar
666krzychu666 2012-10-18, 17:29
tak Alkaida szkoli nowych pilotów samobójców. wciąż się zastanawiają co robią nie tak, bo szkolenie zawsze kończy się po locie próbnym ;p
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-18, 18:19
thoms0n napisał/a:

Nie da się nie bluzgać oglądając to. Doszczętnie popierdolony lud. Wyobraź sobie brudasa, który nie ma nic do stracenia, oprócz paru kóz może, który jest przekonany, jest pewny kurwa na 100%, że jak umrze drąc się allahu akbar, to czeka go nieskończona zajebistość. To tak wygodny punkt widzenia, że z niego już nie ma odwrotu. I teraz przetłumacz takiemu, kurwa, że nie przyjmujesz jego racji, bo inaczej cię wychowano.
God bless America, bo ktoś musi to dziadostwo trzymać w ryzach.



USA to choroba na którą cierpi współczesny świat. Non stop wywołują nowe konflikty, zbroją zbrodniarzy (np. Izrael), wspomagają rebeliantów w państwach do których chcą się wjebać. Sieją wrogą propagandę żeby móc bezkarnie atakować państwa na które mają ochotę a barany to wszystko łykają. Niektórzy badacze historii twierdzą, że usa wspomagała bolszewików i kampanie wyborczą hitlera.
Zgłoś
Avatar
izig 2012-10-18, 19:07
ciekawe jak im się udało kamieniami rozwalić ten helikopter
Zgłoś
Avatar
rockefeler 2012-10-18, 20:41
DarthV napisał/a:

Allach akbar, Allah akbar, Allach akbar, Allah akbar, Allach akbar, Allah akbar, i nic innego tam nie słychać. Czy ten zwrot tak jak nasze "kurwa mać" wyraża setki stanów emocjonalnych?



lepiej to tak jak Aladeen w filmie Dyktator
Zgłoś
Avatar
Dimonsta 2012-10-19, 0:09
to se kurwa polatałam...
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-10-19, 0:10
extrime napisał/a:



Kolejne dziecko TVNu , jak by na Polskę najechano i zrujnowano kraj doszczętnie , też byś nie miał nic do stracenia.
" God bless America " nosz kur*a mać!



Trafiłeś jak pizdą w płot. Po 1: TV nie oglądam już od 6 lat.
Po 2: Polska i tak jest już najechana i zrujnowana, a jakoś w miarę normalnie można rozumować.
Po 3: Z uwagi na "po 2" mieszkam za granicą, a w swoim zawodzie widuję przynajmniej 600 osób dziennie ze wszystkich krajów Europy z zahaczeniem Afryki, jeśli masz lepszą grupę badawczą dzień w dzień to proszę, podziel się. A jak nie stwierdzam, że w dupie byłeś i gówno widziałeś.
Z arabami też miałem do czynienia: jeden z nich, współlokator, zapierdalał po schodach w każdą sobotę dla rozrywki, bo do baru nie pójdzie przecież; dwa razy grożono mi "zajebaniem" za rozmawianie lub jakąkolwiek interakcję z "ich" kobietami.
No i wreszcie, w stanach też byłem i było zajebiście.
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2012-10-19, 18:14
Skurwysynów powybijam i taki będzie finał. Jebańce pierdolone w turbany.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-10-19, 20:18
allah akbar brudne kurwy z kalachami allach kupa zwrot ten nieodlacznie kojarzy sie z brudnymi pastuchami
Zgłoś