18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wyburzanie po rosyjsku
ramzei • 2013-04-20, 13:13
To co się dzieje w Rosji to przechodzi ludzkie pojęcie. W miejscowości Krasnodar został wybudowany budynek wielorodzinny bez wymaganych pozwoleń. Jednocześnie 137 osób zdążyło już wykupić tam mieszkania. Krótko przed wykończeniem budynku i oddaniem go dla mieszkańców władze miasta tuż przed 5 rano przeprowadziły akcję rozebrania "nielegalnego" budynku. Przy obstawie policji, ciężki sprzęt zaczął swoją pracę. Zwykli obywatele którzy kupili mieszkanie chcieli interweniować lecz zostali zatrzymani oraz oskarżeni za nie stosowanie się do poleceń policji. Ludzie którzy wykupili mieszkania nie mieli pojęcia o statusie prawnym budynku.
Ale najlepsze jest to, że podobny los czeka jeszcze 10 budynków, w którym ludzie mieszkają już po kilka lat...
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2013-04-20, 21:58
a w Polsce się z cyganami we Wrocławiu pierdolą.. złamasy jebane
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-04-20, 22:06
1:45 dobrze gada spasiba balszoja z naszymi kolegami też tak będzie, jak nie już jest...
Zgłoś
Avatar
Zalirq 2013-04-20, 23:01 1
"Taka historyja z przed około dwóch lat mi się przypomina... Zaznaczam, że nie wiem jak się to skończyło.
Rzecz się działa we Wro, na Ostrowie Tumskim.
Kościół otrzymał jakieś tam kamienice od Państwa.. w okresie gdy się czarnym oddawało co popadnie. Czarne kurwy z miejsca wyburzyły budynek, ale co się później okazało, ponieważ był to zabytek, to te czarne kurwy muszą go teraz odbudować, cegiełka po cegiełce..
Taki pozytywny aspekt biurokracji "

Nie taki pozytywny, okazało się, że wyburzenie i odbudowa tych kamienic było tańsze niż ich remont. Czarni też potrafią liczyć.
Zgłoś
Avatar
Zygmunt98 2013-04-21, 0:38
Dura lex, sed lex skurwysyny
Zgłoś
Avatar
cryptic 2013-04-21, 1:10
Przypomniałem sobie:

Autostopem przez galaktykę
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-04-21, 13:14
mysle ze doskonale o wszystkim wiedzieli. nie sprawdzali papierow i ksiegi wieczystej przed zakupem? no jezeli nie, to trudno , zamarzna zimą, selekcja
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-04-22, 13:49
ja się przeraziłem kiedy było -15 a wspaniała firma budowlana w moim mieście lała fundamenty pod blokowiec, może mieli superdobrze schnący nawet przy -15 bo w gruncie rzeczy ja się nie znam ale pachniało mi to mega wałkiem bo zapewne ceny owych mieszkań będą kosmiczne
Zgłoś