18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
agr3al 2013-06-17, 19:49
Bug w fizyce... wszędzie się może zdażyć
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-06-17, 21:59
agr3al napisał/a:

Bug w fizyce... wszędzie się może zdażyć



Nawet w głupim słowie zdarzają się bugi.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-06-17, 22:07
Światłocień napisał/a:

Przedziwna zmiana wektora siły. Nie ogarniam czemu te cegły tak wystrzeliły na bok. Fizyka ciągle zaskakuje.



Bo to ruskie cegły
Zgłoś
Avatar
4ndr3v 2013-06-17, 22:19
mienki napisał/a:

solidnie jebło oni te ściany z trotylu robią ?

To ruski wszystko jest mozliwe
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-06-17, 23:02
W Rosji nawet prawa fizyczne są najebane.
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-06-18, 0:55
Sadzac po tym ze to rosja i po tym ze zobaczyłem koparke na filmie to myslalem ze sie cofnie i peirdolnie w sciane z rozpedu koparka
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-06-18, 1:11
Jednego ruska mniej. Oby się kurwa sami powybijali.

Tak, mam niemiłosierny ból dupy - do wczoraj mi zwisało, czy kacap żyje czy nie, ale dziadek raczył mi wyjaśnić różnicę między niemcami zajmującymi wieś, a ruską zarazą najeżdżającą ją i od tego czasu kotwica w plecy ruskim gnidom.

No i piwo dla Firefoxa za nie przypierdalanie się do "rusek" i "niemiec" pisanych poprawnie z małej litery.
Zgłoś
Avatar
MALYMEDI 2013-06-18, 1:53
Jebło to jebło...na chuj drążyć temat ??
Zgłoś
Avatar
Fx12 2013-06-18, 10:06
Tak to jest kiedy do roboty biorą się dyletanci a nawet kretyni nie mający o tym pojęcia. Wszelkie prace wyburzeniowe tego typu prowadzi się tylko i wyłącznie met. "do środka" - NIGDY NA ZEWNĄTRZ - bo pole rażenia spadających odłamków jest przeogromne. Nawet wyburzanie za pomocą mat. pirotechnicznych na tym polega: najpierw odpalane są ładunki wewnątrz budynku powodujące osłabienie konstrukcji wewnętrznej i zapadanie się budynku do wewnątrz a następnie zewnętrzne które mają "popchnąć" ściany do środka. Efekt: piękne pier***nięcie dokładnie w miejscu w którym stał (a nie rozje**ne wszystko w promieniu kilometra). Tylko w nielicznych przypadkach kiedy konstrukcja budynku nie jest do końca znana (brak dok. budowlano-technicznej budynku) lub jego konstrukcja nie pozwala na takie wyburzenie (sama stal) obiekt przewraca się na bok aby można było dokonać rozbiórki mechanicznie lub ręcznie.
Zgłoś
Avatar
Merkavoth 2013-06-18, 10:22
Na mój gust to nie sądzili, że zaprawa między cegłami praktycznie w ogóle nie trzyma. Założyli, że blok jebnie i koniec, ale widocznie ci, co tę ścianę budowali, byli jeszcze gorsi od nich xD

Generalnie efekt niesamowity, ale jak oglądam to kilka razy z rzędu to widzę, co się stało. ten ułamany blok w momencie zetknięcia z ziemią przełamuje się jeszcze na pół. Siła, z jaką ciągnik wyciągał ścianę, juz dawno zniknęła i teraz ważne jest tylko przyciąganie ziemskie. a ponieważ blok spada pod kątem, nachylony w kierunku kamerzysty... to górna część bloku, ułamana, nabiera rotacji - po prostu stacza się z dolnej połowy.
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-06-18, 15:22
Merkavoth napisał/a:

Na mój gust to nie sądzili, że zaprawa między cegłami praktycznie w ogóle nie trzyma. Założyli, że blok jebnie i koniec, ale widocznie ci, co tę ścianę budowali, byli jeszcze gorsi od nich xD

Generalnie efekt niesamowity, ale jak oglądam to kilka razy z rzędu to widzę, co się stało. ten ułamany blok w momencie zetknięcia z ziemią przełamuje się jeszcze na pół. Siła, z jaką ciągnik wyciągał ścianę, juz dawno zniknęła i teraz ważne jest tylko przyciąganie ziemskie. a ponieważ blok spada pod kątem, nachylony w kierunku kamerzysty... to górna część bloku, ułamana, nabiera rotacji - po prostu stacza się z dolnej połowy.



zapomniales dodac:

jestem ekspertę
Zgłoś