18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
speedster 2013-07-17, 18:18
Bez "Allah akbar" to już nie ten sam klimat
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-07-17, 18:39
mi też tak opada
Zgłoś
Avatar
MaNioo 2013-07-17, 18:45 1
Poważny_Sam napisał/a:

Przestańcie pisać te farmazony o WTC. Genialne teorie spiskowe, które nie uwzględniają wyszystkich faktów, szerokim łukiem omijają niewygodne zdjęcia i filmy. Naukowcy się kurwa znaleźli.



Teoria spiskowa - WTC zawaliło się w skutek uderzenia samolotu pilotowanego przez terroryste.

Teoria spiskowa nr.2 - Pentagon został zniszczony w konsekwencji uderzenia przez samolot pilotowany przez terroryste.

Zapodaj kilka faktów zaprzeczających tym teoriom spiskowym.

Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-07-17, 19:31 1
@Poważny_SAm
nie przejmuj się tymi debilami i tak im nie pomożesz.

Do debili: Wiecie dlaczego politycy, przedsiębiorcy i media mówią (słusznie) że to był zamach, a tylko w internecie niektórzy ludzie doszukują się spisku?? Bo do internetu mają dostęp idioci, którzy wylewają tutaj swoją głupotę

Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
bulapek 2013-07-17, 20:07 3
Ja pierdole, jak czytam komentarze Poważny_Sam i nieodwracalne to widze że etap prania mózgów częsciowo im się udał. Politycy, przedsiębiorcy (koncerny) i media to jest to jedna wielka banda która okłamuje i manipuluje ludźmi. Zniszczyli Irak pod pretekstem posiadania przez Husseina broni masowego rażenia (publicznie przyznali że takiej nie znaleźli) a tak naprawde to zaatakowali bo Hussein zerwał się ze smyczy i w 2002 roku ogłosił że przestaje sprzedawać swoją rope za kawałek papieru zwany dolarem, Libie zniszczyli z tego samego powodu, Afganistan zaatakowali by chronić swoje plantacje narkotykowe. To wszystko pod pretekstem wojny z terroryzmem (po wyburzeniu WTC), ironią jest to że mówi się dla nas że Al - Kaida to organizacja terrorystyczna, a teraz sami ją uzbrajają, wspierają finansowo i logistycznie w wojnie przeciwko Syrii (chyba jedyny kraj Arabski w którym Chrześcijanie nie są przęsladowani, ba, nawet zasiadają w ich partii BAAS, a państwo jest świeckie), która jest ostatnim w regionie sojusznikiem Iranu. Kiedy zniszczą takie państwa jak Iran, Wenezuela, itd to wtedy będą mieli zniewolony cały świat.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-17, 20:14 1
Neuf napisał/a:

To jest precyzyjne wyburzanie:



Ale na ci na filmie piewszym nie mieli takich środków i nakładów finansowych jak CIA!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-17, 21:05
jest pierdolnięcie
Zgłoś
Avatar
1................u 2013-07-17, 22:33
@bulapek
Uwielbiam czytać komentarze ludzi, którzy wierzą w takie pierdoły. KAŻDY wasz "dowód" da się obalić w 10 sekund, a pierdoły i manipulacja zawarte w filmach typu "Niewygodne fakty" sięgają zenitu. Sa teorie spiskowe, w które wierze: Roosvelt wiedział o ataku na Pearl Harbor, a J.F.K. nie został zamordowan przez Oswalda. Na teorie związane z WTC nie ma żadnych dowodów, więc jak można powtarzać coś takiego?
Zgłoś
Avatar
KRIZTOFER 2013-07-17, 23:23
Dzisiaj 20:07 bulapek
Ja pierdole, jak czytam komentarze Poważny_Sam i nieodwracalne to widze że etap prania mózgów częsciowo im się udał. Politycy, przedsiębiorcy (koncerny) i media to jest to jedna wielka banda która okłamuje i manipuluje ludźmi. Zniszczyli Irak pod pretekstem posiadania przez Husseina broni masowego rażenia (publicznie przyznali że takiej nie znaleźli) a tak naprawde to zaatakowali bo Hussein zerwał się ze smyczy i w 2002 roku ogłosił że przestaje sprzedawać swoją rope za kawałek papieru zwany dolarem, Libie zniszczyli z tego samego powodu, Afganistan zaatakowali by chronić swoje plantacje narkotykowe. To wszystko pod pretekstem wojny z terroryzmem (po wyburzeniu WTC), ironią jest to że mówi się dla nas że Al - Kaida to organizacja terrorystyczna, a teraz sami ją uzbrajają, wspierają finansowo i logistycznie w wojnie przeciwko Syrii (chyba jedyny kraj Arabski w którym Chrześcijanie nie są przęsladowani, ba, nawet zasiadają w ich partii BAAS, a państwo jest świeckie), która jest ostatnim w regionie sojusznikiem Iranu. Kiedy zniszczą takie państwa jak Iran, Wenezuela, itd to wtedy będą mieli zniewolony cały świat. Choc jeden ma lepetyne na właściwym miejscu!
Zgłoś
Avatar
1................u 2013-07-18, 0:19
Wiem, że wojna z terrorem to pic na wodę, ale do jasnej cholery teorie spiskowe dotyczące WTC nie mają żadnych podstaw! "Wyburzanie" to mit, który stworzyli szukający rozgłosu w internecie pseudonaukowcy. Jesteście tacy cwani to podajcie jeden dowód na to, że wieże zostały wyburzone! Może to być filmik, zdjęcie albo obliczenia (tylko bez wypowiedzi ekspertów, które są wyrwane z kontekstu jak ma to miejsce w "szokujących" filmikach na YT).
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-18, 0:34
Poważny_Sam napisał/a:

podajcie jeden dowód na to, że wieże zostały wyburzone



Nie wystarczy Ci fakt, że ich nie ma w miejscu, w którym stały?
Zgłoś
Avatar
1................u 2013-07-18, 0:47
@up
masz mnie
Zgłoś
Avatar
ponczo11 2013-07-19, 14:05
na moje to zaczęli Detriot równać z ziemią po bankructwie ...
Zgłoś