18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wychowany w chlewie
BongMan • 2013-09-19, 16:32
W dniu dzisiejszym, około godziny 15:40 byłem świadkiem nieciekawej sytuacji.

Otóż na skrzyżowaniu ulic 3-go maja i Stanisława Staszica (obok CH Plejada) w Sosnowcu, stał przede mną żółty fiat panda na dąbrowskich tablicach (SD) należący do lub reklamujący footballcenter.pl, co wnioskuję po naklejkach z tyłu auta.

Kierowca tego auta ordynarnie wypierdolił paczkę po chipsach (top chips, wszystko widziałem, świniaku) na środku skrzyżowania i nie zadał sobie nawet trudu żeby ją zgnieść, przez co pofrunęła pędzona wiatrem. Prosiak odjechał świńskim truchtem, przez co nie zapamiętałem w całości numerów.

Z tego miejsca chciałbym ci, brudasie niewychowany, życzyć, by żona puściła ci się z niemcem, a dzieci makaronem obrosły. Wiedz też, że podobną do tej wiadomość wysłałem na footballcenter, by wiedzieli z jakim brudasem i jebanym leniem, któremu nie chce się paczki wyrzucić do najbliższego śmietnika, mają do czynienia. Jeśli nie mają całej floty żółtych pand, to na pewno cię skojarzą. Ciesz się, że nie mam w aucie rejestratora, bo byś był teraz w naprawdę głębokiej dupie.

Żryj gruz, flejtuchu.
Zgłoś
Avatar
abbelalfa 2013-09-19, 18:52 5
Wiedziałem że Bongman musi być z Sosnowca!!
Zgłoś
Avatar
Aloz 2013-09-19, 18:53
bobrełę napisał/a:

Jeździ żółtą pandą i wpierdala czipsy z biedry - można mieć bardziej zjebane życie?

Zaraz zaraz...ja mam bardziej zjebane życie



Paszoł won od żółtych pand ciuraczku xD
Zgłoś
Avatar
madafak 2013-09-19, 19:09 3
Skrzyżowanie? W Sosnowcu? Chyba owcy z kozą! Beee..ngMan
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-09-19, 19:11
BongMan, jesteś idiotą.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-09-19, 19:22 1
Bongo jak to jest w końcu, Sosnowiec to śląsk czy nie?
Zgłoś
Avatar
Kakałowy_Szatan 2013-09-19, 19:30
ale się BongMan wkurwił...
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2013-09-19, 19:34
Jutro rano dzwonię do nich i pytam czy to prawda. Toż to nie może ta być, brawo BongMan.

PS Nie wiem jednak czy ten wybryk powinien być ukarany zdradą żony z niemcem... W sumie nie jestem sobie w stanie wyobrazić przewinienia, które zasługiwałoby na taką karę...
Zgłoś
Avatar
wojtass 2013-09-19, 19:52
tego ze Bongman jest z sosnowca można sie było domyslić
Zgłoś
Avatar
Resider 2013-09-19, 19:59 1
Spierdalać od Sosnowca
Zgłoś
Avatar
~żułw 2013-09-19, 20:03
nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-09-19, 20:05
The last man standing.
Zgłoś
Avatar
JakiWolny 2013-09-19, 20:09
a więc to Sosnowiec jest źródłem tego całego złą, najpierw Waśniewska a teraz BongMan
Zgłoś
Avatar
matixbkw 2013-09-19, 20:21
Ahh ten Sosnowiec
Zgłoś
Avatar
Bedzial 2013-09-19, 20:27
A media milczo!
Zgłoś
Avatar
kroop 2013-09-19, 20:29 9
BongMan napisał/a:

W dniu dzisiejszym, około godziny 15:40 byłem świadkiem nieciekawej sytuacji.

Otóż na skrzyżowaniu ulic 3-go maja i Stanisława Staszica (obok CH Plejada) w Sosnowcu, stał przede mną żółty fiat panda na dąbrowskich tablicach (SD) należący do lub reklamujący footballcenter.pl, co wnioskuję po naklejkach z tyłu auta.

Kierowca tego auta ordynarnie wypierdolił paczkę po chipsach (top chips, wszystko widziałem, świniaku) na środku skrzyżowania i nie zadał sobie nawet trudu żeby ją zgnieść, przez co pofrunęła pędzona wiatrem. Prosiak odjechał świńskim truchtem, przez co nie zapamiętałem w całości numerów.

Z tego miejsca chciałbym ci, brudasie niewychowany, życzyć, by żona puściła ci się z niemcem, a dzieci makaronem obrosły. Wiedz też, że podobną do tej wiadomość wysłałem na footballcenter, by wiedzieli z jakim brudasem i jebanym leniem, któremu nie chce się paczki wyrzucić do najbliższego śmietnika, mają do czynienia. Jeśli nie mają całej floty żółtych pand, to na pewno cię skojarzą. Ciesz się, że nie mam w aucie rejestratora, bo byś był teraz w naprawdę głębokiej dupie.

Żryj gruz, flejtuchu.



Witam wszystkich
Zmuszony sytuacją, zarejestrowałem się tutaj. Ponieważ skrajnego debilizmu znieść nie mogę.

Do osoby która opisała sytuację powyżej.
Chciałbym powiedzieć, że jesteś najbardziej tchórzliwym daltonistą jakiego znam, skoro jesteś z Sosnowca wiesz gdzie mnie znaleźć ponieważ bez problemu odnalazłeś wszystkie służbowe maile. Może po kolei, owszem przejeżdżałem tamtędy dziś w tych godzinach tyle że samochód jest biały i tylko ja poruszam się Pandą. W samochodzie nie miałem żadnych chipsów więc pewnie to jakiś śmieć niesiony wiatrem - ja również żałuję że nie masz rejestratora w samochodzie.
Co do obrażanie mojej żony oraz mnie zapraszam na rozmowę w cztery oczy e-mail znasz możemy się umówić lub jeżeli termin w godzinach do 17 Ci nie odpowiada zapraszam w każdą środę na orlik przy ZS na ulicy Kisielewskiego.

BTW za bezpodstawne oskarżenia Twoja żona/dziewczyna pewnie już niejednokrotnie je...ła Cię po rogach.

Bądź facetem jak kogoś oskarżasz a nie dzieciakiem kryjącym się za nickiem.

Dawid
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie