18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kacpern 2011-05-12, 16:01
widać, że tego właśnie potrzebowała
taka uradowana po tym była
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-05-12, 19:08
riodoro1 napisał/a:



Obrazek



Wiem.

army napisał/a:

@Massivee, ja pierdole haah jaka historia



Wiem

No przecież wiem kurwa !!

J.K. napisał/a:

11sec --> Michael Wiśniewski z lewej ? ;>





Za młody i za czarny.
Zgłoś
Avatar
mndc 2011-05-12, 21:21
To jest CZAPKA jełopy.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-05-13, 0:23
Po ilości piw przy mojej wypowiedzi a po ilości piw przy komencie typa z obrazkiem ''col story brow" stwierdziłem że mało z was ludzi rucha.

@ up
no co Ty.
Zgłoś
Avatar
2kes 2011-05-13, 8:46 1
Massivee napisał/a:

Fajna sucz pewnie w (na) obozie się ruchali.
Pamiętam przygodę z gibnazjum jak mnie całą drogę z Pomorskiego do Tatr (a to długa droga busem prawie ją zakurwiłem tam) wkurwiała wyzywała jedna laska z o rok młodszej klasy. Na obozie już mnie nie wkurwiała wręcz ją pokochałem.

Dzisiaj mamy 2 dzieci 2 psy i dom na górce. (nie no zwyczajnie ją wyruchałem i nigdy więcej jej nie widziałem)



Sory ale w opisie masz napisane 33 lata. Ja mam 29 i jakoś nie chodziłem do gimnazjum. Musiałeś chyba co najmniej po 3 lata w każdej klasie kiblować.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-05-13, 9:51
2kes napisał/a:



Sory ale w opisie masz napisane 33 lata. Ja mam 29 i jakoś nie chodziłem do gimnazjum. Musiałeś chyba co najmniej po 3 lata w każdej klasie kiblować.



W opisie wieku można napisać że ma się 99 lat co nie zmienia faktu że internet to kłamca. Tak naprawdę to mam 21 więc wszystko wyjaśnione ?

A 33 to moja ulubiona liczba
Zgłoś