18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cytat: "Zwykle podrasowuje się auta, które mają już swoje lata lub z jakiegoś powodu nie podobają się właścicielom w ich obecnej formie. W tym przypadku sytuacja jest zupełnie odwrotna - stuningowano nowiutkie BMW Serii 6. A jeśli dodamy, że zrobili to Rosjanie... ale nie, to nie jest to, o czym myślicie. Sprawdźcie, czy efekt was zaskoczy:"



Źródło www.gigalol.pl
Zgłoś
Avatar
Martik 2013-06-13, 22:09
Dowód na to, że w beemek da się coś jeszcze zrobić, nie są zupełnie nieprzydatne
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2013-06-13, 22:11
gały z orbit wyjebało[/code]
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-06-13, 22:15 3
Nie wiem o co te spory ? Przecież to ma się podobać dla właściciela a nie dla was. Moim zdaniem taki rodzaj przebudowy jest o wiele korzystniejszy i przynajmniej elegancki niż Golf czy BWM z kominem z szopki w gazie Aha i tak nie jestem fanem wieśniackich spojlerów i kilogramów żywicy na jakiś złomach, moim zdaniem auto powinno mieć przede wszystkim dobry sprzęt audio ładne alufelgi i po prostu być zadbane. Tuningować się powinno auta do tego przeznaczone np. Toyota Supra, Nissan Skyline auta do wyścigów które przykują uwagę gapiów a nie auto które na codzien jeździmy... Jechałem raz Polówką na obciętych sprężynach od zawieszenia, 2 cale większych kołach i końcówką tak końcówką nie całym wydechem wielkości puszki przez pare kilometrów. No nie wiem mi kurwa jakoś to się nie podoba bo nie wytrzymałem 15 minut, stuki puki harki auto ledwo jedzie a w środku głośniej niż w traktorze. Ale kto co lubi
Zgłoś
Avatar
pinio09 2013-06-13, 22:17 1
Więcej nie trzeba: WOW!
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-06-13, 22:18
Te koła szprychowe to na jednej śrubie się trzymają? Tak pytam z ciekawości
Zgłoś
Avatar
Aksal 2013-06-13, 22:22
Mexykanin napisał/a:

Te koła szprychowe to na jednej śrubie się trzymają? Tak pytam z ciekawości



Jak już taką przebudowę strzelili, to może zaszaleli i przystosowali ją do kół z centralną śrubą? a co do tematu - zajebista przebudowa, chociaż nie pasuje mi trochę sam kształt dachu do reszty nadwozia
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-06-13, 22:25
Chcę ją mieć...
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-13, 22:26
Lepszy od pierwowzoru.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-06-13, 22:56 1
Właściciel częściej do tyłu jeździ... Przynajmniej tak by wynikało ze sposobu założenie opon z tyłu
Zgłoś
Avatar
adamsok 2013-06-14, 0:09 1
Dafid napisał/a:

Tuning kojarzy mi się z obsmarkanym dresem w Golfie II z naklejką Nike na szybie i pierdzącą tubą z allegro ale tooooo, to mi się nawet podoba



Czyli jesteś pierdolonym wieśniakiem który nie zna się na motoryzacji!

Stawiam piwo że chodzisz w rurkach...
Zgłoś
Avatar
Inferno777 2013-06-14, 0:50
Bardzo
Mocna
Wołga
Zgłoś
Avatar
Bajdus1962 2013-06-14, 0:58
Retro to zajebista sprawa. Szkoda, ze nie 'odnowili' też wnętrza w stylu retro ; ))
Zgłoś
Avatar
mecenaz 2013-06-14, 3:12
Dafid napisał/a:

Tuning kojarzy mi się z obsmarkanym dresem w Golfie II z naklejką Nike na szybie i pierdzącą tubą z allegro ale tooooo, to mi się nawet podoba


Czytając twój komentarz , musiałem sie zalogować i wkroczyć , a wienc po pierwsze primo : GOLF II był zajebisty i dalej jest , miałes na mysli GOLF-a 3 (trójkę ) , i to powinno ci sie kojarzyć z wieśniakiem z pierdzącą tubą , pozdrawiam ,i mam nadzieję że czegoś się nauczyłes
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-06-14, 12:07
właśnie wymyślili coś genialnego..... toż to można łączyć golfa 5 z 1
Zgłoś
Avatar
artur17nww 2013-06-14, 20:57
Dafid napisał/a:

Tuning kojarzy mi się z obsmarkanym dresem w Golfie II z naklejką Nike na szybie i pierdzącą tubą z allegro ale tooooo, to mi się nawet podoba



A więc źle Ci się kojarzy. To jest właśnie Tuning, a to co opisałeś, to Agrotuning. Do tego felgi za 800 zł (za komplet) z allegro, plus siatka ogrodzeniowa w zderzaku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie