18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Hudy_Edd 2014-02-05, 13:00
Deska ? To ten pojazd napędzny jednym pedałem ?
Zgłoś
Avatar
phantasmagoria 2014-02-05, 13:51 1
Czytając "wyjebany" myślałam, że serio się wyjebie...
Zgłoś
Avatar
MaestroMaczety 2014-02-05, 15:50 1
Nie usrajcie się z tą waszą 'męskością' w internecie...
Zgłoś
Avatar
Sebun 2014-02-05, 16:09 4
A co wy potraficie, że nazywacie go pedałem?
Pisać idiotyczne komenty na Sadolu? Tak bardzo jesteście niedowartościowani, że nawet gif z gościem na desce sprawia wam ból dupy?

Jeden gra dobrze w nogę, inny napierdala MMA, a jeszcze inny jeździ na desce - robią to dobrze i daje im to radość, a wam chuj do tego.

To że wy nie macie żadnej pasji (przeglądanie Sadola to nie pasja ) nie oznacza, że musicie się dopierdalać do innych.
Zgłoś
Avatar
Pestycyd 2014-02-05, 17:18 1
Sebun napisał/a:

A co wy potraficie, że nazywacie go pedałem?
Pisać idiotyczne komenty na Sadolu? Tak bardzo jesteście niedowartościowani, że nawet gif z gościem na desce sprawia wam ból dupy?

Jeden gra dobrze w nogę, inny napierdala MMA, a jeszcze inny jeździ na desce - robią to dobrze i daje im to radość, a wam chuj do tego.

To że wy nie macie żadnej pasji (przeglądanie Sadola to nie pasja ) nie oznacza, że musicie się dopierdalać do innych.



Jeżeli widzę na Hawk'a i Mullen'a takie wypowiedzi to właśnie widać ile gimbazy tutaj siedzi, która jedyne co potrafi poza siedzeniem przed komputerem to wyprasować swoje rurki do szkoły.


Nawet by nie ustali 10 sekund na desce, a co dopiero zrobić jakikolwiek najprostszy trik. Wyszli by na rampę i by się posrali w te swoje rurki
Zgłoś
Avatar
derevere 2014-02-05, 19:30
Phi, jakbym potrafił tak spowalniać czas tak jak on, też bym taki trik zrobił
Zgłoś
Avatar
xShadou 2014-02-06, 7:40
amaimon napisał/a:

Widać, że fake. W basenie powinna być woda, a jej nie ma więc to zielone tło na które naniesiono drabinkę. Krzaki w tle to styropianowe atrapy, a kolesia utrzymują linki... pyryosze cię, w życiu się nie nabiorą na to.



Z cyklu nie znam się ale się wypowiem, takie baseny są dość popularne, najczęściej występują w USA, opuszczone domki z basenem w ogrodzie, deskorolki bądź rowery od dawna się pchają na takie bowle, jeśli na prawdę myślisz że to fake to musisz być mocno ograniczoną osobą w tej kategorii. PS Jest mnóstwo filmów z rowerami/deskami właśnie na takich starych basenach
Zgłoś