18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Wyjście na miasto
M................3 • 2012-11-13, 23:17
- Halo?
- Siema. Jest piątkowy wieczór. Chodź wyjdziemy na miasto, poznamy jakieś babeczki?
- Niestety w naszym wypadku to niemożliwe.
- Że niby co? Ja nic nie poderwę?
- Nie o to chodzi. Mieszkamy w Bydgoszczy.
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2012-11-14, 22:13 1
Największą zaletą Bydgoszczy jest Polo Market w Osielsku.
Zgłoś
Avatar
xray1815 2012-11-14, 22:21 2
O widzę do torunia dotarł internet. Witamy miasto A w naszym szacownym gronie internautów. Niedługo podłączą wam telewizję to może się dowiecie że II WŚ się już skończyła... Aha a komórka to nie pomieszczenie na węgiel a tgaki nowy rodzaj telefonu.

*mała litera pisana celowo
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-11-14, 22:30 1
A ja tam leję i na Toruń i na Bydgoszcz
Zgłoś
Avatar
ekh! 2012-11-14, 22:58 2
@ CanesPL lepiej sprawdź czy nie zaraziłeś się tyfusem :p
Zgłoś
Avatar
sore9 2012-11-14, 23:43 3
Zgłoś
Avatar
N 2012-11-15, 0:04
W Bydgoszczy fakt jest syf, bida i nędza, żebraków od chuja, śmierdzi emerytami, ale poruchać można. Zajebiste laseczki mamy, a żeś pizda to nawet w Wawie nie poruchasz... Nie wspominając o tym, że w Bydgoszczy jest jedna z najlepszych szkół uwodzenia w Polsce

I tak ruchamy wasze laski jak przyjeżdżają do Bydzi

BTW: Torun: 210tys. Bydgoszcz: 360tys mieszkańców ...
Zgłoś
Avatar
drunkhistory 2012-11-15, 0:07 1
szkół uwodzenia? masz na myśli collegium medicum UMK?
Zgłoś
Avatar
sore9 2012-11-15, 0:34
drunkhistory napisał/a:

szkół uwodzenia? masz na myśli collegium medicum UMK?


bardziej UKW
Zgłoś
Avatar
Rynsztof 2012-11-15, 1:08
Potwierdzam, chujnia z grzybnią, to miasto jest zwyczajnie smutne, poza paroma ulicami w centrum, po godzinie 22 na ulicach GŁUCHO I CIEMNO. Mówi się, że miasto nie śpi, ale to jest wyjątkiem. Strach łazić samemu nawet po centrum, w chuj dresów i innych prymitywów.
Zgłoś
Avatar
Tapioka 2012-11-15, 1:14 1
zajebiste dane macie o Toruniu pany raz 192 tys pozniej 210 tys mieszkancow..naruchalo sie przez 1 dzien.. btw najbardziej zadluzone miasto w polsce? no no kiedys byla lodz teraz torun..tylko nie masz pojecia ile inwestycji jest prowadzonych w Trn. A to ze miasto nie jest rozchlapane jak rzadkie gowno po imprezie to raczej zaleta, chyba ze jezdzisz rowerem i nie stoisz w korkach Fordon sie ma do Bydgoszczy jak Chelmza do Torunia po prostu macie kompleksik napoleona i nie wiem czemu za wszelka cene chcecie udowodnic ze Bydgoszcz jest zajebista a i najsmieszniejsze na koniec..mowicie, ze Torun to wies etc..tylko, ze dostal prawa miejskie o 80 lat szybciej od Bydgoszczy..hipokryzja? Lets readddddyyyyyyyyy for rummmbleeeeee
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-11-15, 10:48
Zupełnie jak wieczna wojna między Gorzowem, a Zieloną . I ta sama sytuacja jeśli chodzi o stolice województwa.
Zgłoś
Avatar
lukaszksk 2012-11-15, 17:25 1
Mieszkam w bdg i potwierdzam imprezowanie kończy się na jednym przepełnionym klubie w którym jest pełno murzynów turasów i innej patologii. 2 lata temu można się było jeszcze zabawić a teraz prędzej dostaniesz wpierdol nisz coś zarwiesz.
Zgłoś
Avatar
LionX 2012-11-15, 18:52
Jestem z Bydgoszczy. Mieszkam w Legnicy.
Zgłoś
Avatar
sard 2012-11-15, 22:45 2
W Bydgoszczy nie jest tak źle
Da się przeżyć, poruchać, nawet zjeść coś na mieście... i wszystko to zapewniają jedne zwłoki za centrum handlowym!!!
Zgłoś
Avatar
SpiderCK 2012-11-16, 11:29 1
malyszkielce napisał/a:

-w co się bawią dzieci z radomia??
-w miasto.



Trzej mężczyźni opowiadają o narządach płciowych swoich żon i porównują je do
miast. Pierwszy mówi:
- Wagina mojej żony jest jak Paryż - piękna, zachwyca zwłaszcza nocą.
Drugi mówi:
- Wagina mojej żony jest jak Londyn - zawsze taka wilgotna.
Trzeci:
- A wagina mojej żony jest jak Radom.
Zapadła cisza. Pozostali dwaj patrzą na niego pytająco, wreszcie jeden nieśmiało
się odzywa:
- Radom? A właściwie to co masz na myśli?
- No dziura... po prostu dziura...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie