18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
T................k 2024-02-11, 13:15 1
Patrząc na ten film myślę czy on naprawdę myślał ,że z mordy nie spadną mu te okulary ?
Zgłoś
Avatar
elim 2024-02-11, 14:13 1
No przecież wysiadł, więc nie wiem o co chodzi pewnie naoglądał się amerykańskich filmów gdzie po takiej akcji ląduje się mięciutko na trawce.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-02-11, 14:49
0:12 -
- Pojebało (ten po prawej)
- Co zrobisz (ten po lewej)
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2024-02-11, 14:50
Tam jak nie masz biletu to tak właśnie się delikwenta wypierdala z pociągu.
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2024-02-11, 15:04
Nowaknowaczekhard napisał/a:

Spoko sposób, mniej przystanków jest, każdy wysiada kiedy chce, co przekłada się na szybsze dotarcie do ,,celu,,



Celu? W tym wypadku raczej kresu.
Życia kresu.
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2024-02-11, 15:23
pociag pewnie zatrzymuje sie w kolejnym miescie 300km dalej, a chlopu nie chcialo sie pewnie zapieralac tyle z buta, wiec wybral bardziej ryzykowne rozwiazanie - skok w krzaki - szanse sa ze przezyje a przynajmniej nie bedzie musial zasuwac na bosaka przez obszar o szerokosci sredniego polskiego wojewodztwa.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-02-11, 16:13
Jakie poruszenie wśród współplemieńców.
Zgłoś
Avatar
be 2024-02-11, 20:51 1
Cybulski też pajacował ze wskakiwaniem i w koncu tez marnie skończył.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-02-11, 22:25
E tam, udało mu się, zawsze się udaje, dlatego nikogo to nie ruszyło. Poza tym efekciarska kamera wzmacnia doznania prędkości.
Co co myślą że zginął nie znają fizyki
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-02-11, 23:38
Ja tego nie kumam. Czy oni faktycznie wysiedli tak z powodzeniem już 300 razy w swoim życiu i dlatego postanowili to zrobić 301, tym razem nieudany raz, czy nagle po 25 latach życia typa obudziła się jakaś nigdy nieużywana synapsa skłaniająca go uznania takiej decyzji za dobrą?

Kurwa niedawno był identyczny filmik z jakąś małolata, oni nie mają neta? Telewizji mówiącej o tym? Chociaż kurwa historii drogą pantoflową, że synek Halyny zginął próbując wysiąść z pędzącego pociągu? No cokolwiek co w populacji powodowałoby powszechne uznanie takich zachowań jako potencjalnie w chuj niebezpieczne?

Może to taki sprytny, głęboko zakorzeniony i wymyślony przez ewolucję sposób na kontrole liczebności populacji? Jak zbyt jebie, tzn hindus wyczuwa, że innych hindusów jest za dużo w otoczeniu, to instynkt samozachowawczy sugeruje takie zachowania, żeby na drodze trochę altruizmu osobniczego zginąć, by nie zabrakło śmieci dla innych osobników?

Jebne z tego doktorat.
Zgłoś
Avatar
RISE 2024-02-12, 0:19
Wszyscy tak powinni wysiadać tam
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-02-12, 5:11
DEADmanPL napisał/a:

Ja tego nie kumam. Czy oni faktycznie wysiedli tak z powodzeniem już 300 razy w swoim życiu i dlatego postanowili to zrobić 301, tym razem nieudany raz, czy nagle po 25 latach życia typa obudziła się jakaś nigdy nieużywana synapsa skłaniająca go uznania takiej decyzji za dobrą?
Kurwa niedawno był identyczny filmik z jakąś małolata, oni nie mają neta? Telewizji mówiącej o tym? Chociaż kurwa historii drogą pantoflową, że synek Halyny zginął próbując wysiąść z pędzącego pociągu? No cokolwiek co w populacji powodowałoby powszechne uznanie takich zachowań jako potencjalnie w chuj niebezpieczne?
Może to taki sprytny, głęboko zakorzeniony i wymyślony przez ewolucję sposób na kontrole liczebności populacji? Jak zbyt jebie, tzn hindus wyczuwa, że innych hindusów jest za dużo w otoczeniu, to instynkt samozachowawczy sugeruje takie zachowania, żeby na drodze trochę altruizmu osobniczego zginąć, by nie zabrakło śmieci dla innych osobników?
Jebne z tego doktorat.



Kto wie, może coś w tym jest?
Przykład Warszawy. Miasto tylko do pracy. Żyć tam i mieszkać nie wyobrażam sobie. Pęd stada baranów z kredytem do końca życia. Do końca życia muszą pracować z dochodem na odpowiednim poziomie. Mieć tam dzieci to co najmniej nierozsądne. No i nie mają. Miasto pełne bezdzietnych, zachlanych, zaćpanych idiotów. Żeby w ogóle kogoś mieć kupują sobie pieska, kotka. Oni są wrogami rodziny i życia w ogóle. Jak mówię, że mam troje dzieci to zaczynają mnie traktować jak jakąś patologię, a wcale gorzej od nich mi się nie żyje. Mam czas na ryby, na grzyby, na rodzinną wycieczkę. Mają kasę. Tyle że kiedyś ten folklor wyląduje w domach starców i będą nimi musieli zajmować się ci, których oni dzisiaj wyszydzają. Mieszkanie spłacane całe życie zajmie bank w ramach odwróconej hipoteki, żeby pokryć koszty domu starców.

Teraz najśmieszniejsze. Większość z nich to potomkowie rolników. Tata sprzedał gospodarstwo, żeby było na wkład własny na apartament 35 m2.

Dziś w Europie każdy kraj ma swoje małe lub większe Indie.
Zgłoś