18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wyjście ze sklepu
M................s • 2014-12-07, 2:33
Dziadek chyba nigdy w sklepie nie był, żona mu pitła, alko wychlane to trzeba było w końcu wyjść po %
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-12-07, 18:16 1
ja się kiedyś tak najebałem że na klatce schodowej powiesiłem kurtke sweter i spodnie pod drzwiami spałem.na następny dzień sąsiadka mi powiedziała że mnie nie budziła bo tak smacznie spałem.
Zgłoś
Avatar
Fulla_Shit 2014-12-07, 18:21
I tak powiem ! (cytując klasyka Cygana elektryka)
tu akurat nawalony gościu - nie podlega dyskusji.
Jednak Sam czasami mam problem, bo projektanci, inżynierowie, chuj wie kto czasami tak potrafią zamotać, że człowiek najzupełniej w świecie się pogubi. Kurwa korporacyjne wymysły.
Jak taki jeden z drugim cwaniak - jedź sobie za granicę - albo nawet do 2 miasta i at hoc odnajdzie się w jakimś nowym sklepie czy stacji benzynowej.
Raz 10 minut straciłem - rozmawiałem przez telefon a kiedy przyszła na mnie pora - dowiedziałem się, że tu tylko hotdogi i wódkę można kupić, płacimy w kasach nr 3i4.
Jebać korporacje, propsy dla Pana Miecia z warzywniaka
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-12-07, 18:38
Za chuj mnie takie coś nie śmieszy
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-12-07, 21:24 1
kilka lat temu, korzystając z dobrodziejstw mpk, miałem taką dość ciekawą sytuację - autobus się zatrzymał na przystanku, drzwi się otwierają a z przystanku dosłownie pełznie bo ciężko to nazwać chodem, zarzygany, brudny i cuchnący żul, nie musiał nawet wchodzić do środka bo fala smrodu uderzyła z mocą soczystego pierdolnięcia już w progu, chlor niepewnie chwycił się drzwi jedną ręką a w drugiej miał jakąś breje w butelce, oczywiście stracił równowagę i się wypierdolił na grzbiet, z jakiegoś powodu kierowca nie ruszył a ludzie popatrzyli się na mnie jakby do mojego obowiązku należało wyjście i udzielenie pomocy temu biednemu starszemu człowiekowi, a chuja! brzydzę się takich osobników! nie pomagam komuś kto się doprowadził do takiego stanu.
Mieszkam w bloku gdzie część sąsiadów to właśnie takie zapijaczone stare dziady, szczają na klatce, srają,rzygają, drą ryje i wszczynają awantury, idąc klatką można spokojnie zlokalizować gdzie mieszkają bo na ogół zza drzwi wydobywa się koszmarny smród, mają też zwyczaj do wystawiania śmieci za drzwi.

Nie mam szacunku do kogoś kto nie ma szacunku wobec siebie samego.
Zgłoś
Avatar
wojtoos 2014-12-07, 22:30
ze 4 lata temu widziałem jak baba w podobnym sklepie robiła haje, że nawet za wózki trzeba płacić
Zgłoś
Avatar
talish 2014-12-07, 22:52
kurwa wiedziałem że ta dziura z patykami musi do czegoś służyć
Zgłoś
Avatar
h................1 2014-12-09, 21:36
Pierdolicie. Jak się najebał, to na chuj łazi? Jebana zaraza pijących alkohol skurwysynów.
Zgłoś