18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Wykładowca
Xardas132 • 2014-01-17, 10:49
Pewnego dnia mieliśmy wykłady z rysunku technicznego. Staliśmy pod salą gdy nagle przychodzi facet z plecakiem około 30 lat. Jako, że na uczelni jest wydział dla dorosłych nikogo nie zdziwiła ta obecność, pewnie kolejny student. Rozpoczęła się dyskusja dlaczego wykładowca się spóźnia, poleciały nawet obelgi Nagle facet z plecakiem podchodzi do drzwi, otwiera i zaprasza wszystkich do środka
P.S. Takiego ciężkiego kolokwium to w życiu nie było
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-01-19, 23:06
Ja to słyszałem, że na wykład może każdy przyjść.
Zgłoś
Avatar
Laomedont 2014-01-19, 23:09
w 1 klasie technikum uczyłem się prawidłowego rysunku technicznego oraz odczytu, wiec jak rysunek możne być trudny, dostaliście do narysowania wal korbowy w rzucie izometrycznym, aksonometryczny ?
Czy tez jak się oznacza bicie, walcowosci, równoległość na rysunku a możne porostu do narysowania tabelkę rysunkowa

Tak Jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Tomu__ 2014-01-19, 23:11 5
Wydział dla dorosłych, koło z nieznanym gościem, czary, kurwa, czary...
Zgłoś
Avatar
Xardas132 2014-01-19, 23:24 1
Się przypieprzacie o ten wydział dla dorosłych jak popiół do suchej dupy, więc dla ludzi, dla których studia to obce pojęcie to mam sprostowanie. Na moim roku są ludzie, którzy mają po 19-20 lat... Dorosłość zaczyna się wtedy gdy na studia nie idziesz by przedłużyć sobie zabawę, a wtedy gdy musisz iść tam, bo szef ci każe, bo inaczej nie dostaniesz awansu i nie będziesz w stanie utrzymać rodziny. A ludzie na studiach to dorośli? Chlanie do zgona i jaranie zioła to dorosłość? I stąd ten wydział dla dorosłych... A po drugie wykłady były z jednym, a labolatorium z rysunku z innym kolesiem, a jest XXI wiek i jest coś takiego jak komputery (to taka skrzynia co wyświetla na tym świecącym kwadratowym różne obrazki) i mamy rysunek w AutoCad Coś jeszcze niezrozumiałe? Na szczęście są ludzie ogarnięci i kawał jest na głównej, dziękuje, dobranoc...
Zgłoś
Avatar
Docent 2014-01-19, 23:32
Po pierwsze, to jaki kawał? Jak dla mnie, to zwykła, chujowa historyjka. Chciałbym się spytać co to gówno robi na głównej, ale nie mogę, bo dostanę ostrzeżenie, więc nie spytam.

Jakieś chujowe studia masz, skoro takie jajca tam są. Fakt, że czasami prowadzący są niewiele starsi (jeśli w ogóle) od studentów i czasami można się pomylić, no ale nie pierdol, że przez cały semestr nikt kolesia na oczy nie widział... Zresztą o poziomie Twoich studiów mówi poziom przyjmowanych studentów, a patrząc na to, jak piszesz, to jest dużo niższy od chujowego. Serio już znieśli maturę z polskiego?

LABORATORIA

Zapomniałem spytać: jesteś na zaocznych? Bo to by wiele tłumaczyło...
Zgłoś
Avatar
Johnnsky 2014-01-19, 23:32
Kurwa student się znalazł, a rano do gimbazy musi zapierdalać. NO BEER.
Zgłoś
Avatar
fanatic93 2014-01-19, 23:46
Czyżby Politechnika Śląska, a zainteresowany to Dr inż. Maciej Kwaśny?
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2014-01-20, 0:15
A ja kiedyś wykład w zastępstwie prof prowadziłem w bojówkach, ale było zdziwko na sali
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-20, 0:40 1
Autor napomknął o wydziale dla dorosłych bo wg niego na studia dzienne chodzą ludzie tacy jak on: wesołe chłoptasie świeżo po maturze które mądrzą się jakby byli dorośli ale żyją jak dzieci z liceum na garnuszku rodziców.
Zgłoś
Avatar
fanatic93 2014-01-20, 1:34
Plecionkarz napisał/a:

bo wg niego na studia dzienne chodzą ludzie tacy jak on: wesołe chłoptasie świeżo po maturze które mądrzą się jakby byli dorośli ale żyją jak dzieci z liceum na garnuszku rodziców.



bo w sumie tak jest
Zgłoś
Avatar
b................h 2014-01-20, 12:28
Dla dorosłych to może liceum być. Na normalny tok dziennych studiów może się nawet 80 latek załapać...
Zgłoś
Avatar
Spikeel 2014-01-20, 13:50
Studiuje w innej miejscowości niż się urodziłem, wynajmuję mieszkanie, faktycznie przez pierwszy semestr odjebało mi i zjebałem sprawę i nie zaliczyłem semestru. Od tego czasu studiuje budownictwo weekendowo, a w ciągu tygodnia normalnie pracuję na etacie. Można powiedzieć, że sam się utrzymuje i sam płacę czynsz itp. Cieszę się z takiego obrotu spraw, bo teraz mam szacunek do pieniądza i do pracy, a w czasie studiów zbieram jakieś podstawowe umiejętności i doświadczenie w pracy. Dlatego chciałbym powiedzieć, że nie każdy student to pierdolona pijawka, która tylko od rodziców ciągnie hajs
Zgłoś
Avatar
DeNaimad 2014-01-20, 15:37 1
Xardas132 napisał/a:

Pewnego dnia mieliśmy wykłady z rysunku technicznego. Staliśmy pod salą gdy nagle przychodzi facet z plecakiem około 30 lat.



Stary ten plecak.
Zgłoś
Avatar
A................h 2014-01-20, 18:39
Inoquez napisał/a:

jebany to są wydziały dla dorosłych?? bo kurwa studenci rzeczywiście maja po 7 lat



kolega autor tematu przeprowadził prawidłową dywersyfikację gdzie

student =/= dorosły

co widać na wielu przykładach z życia oraz życia zawodowego

dziękuję
Zgłoś
Avatar
teken 2014-01-20, 19:42
Tośmy się kurwa pośmiali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie