18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
EvilPablo 2013-04-22, 15:11
taka prawda, swoja kose tez zrobilem z kumplem ze starej piły. lepsza niz te allegrowskie gówna a znajomi co chwile pozyczali, zebym sie pobawic przy drewnie na ognisku.
Zgłoś
Avatar
bullett 2013-04-22, 15:25
taki smutny trochę, ale rękodzieła - mistrzostwo świata.

Zgłoś
Avatar
teken 2013-04-22, 17:12
Za każdym razem czytam "wykurwianie"
Zgłoś
Avatar
Immortality 2013-04-22, 17:47 3
Panowie i panie, to nie jest żadna sztuka zrobić to jeśli ma się dostęp do paru narzędzi i materiału. Akurat jestem ślusarzem konstrukcyjnym i pokażę wam nóż własnej roboty który wykonałem w pracy, fucha Do dyspozycji miałem Laser Bystar 4400, szlifierkę oscylacyjną, kamienną, diaxa i sporo tarcz różnego rodzaju Ostrze wypaliłem z blachy Hardox na laserze, prosty programik, rękojeść wykonałem z kawałka europalety, oszlifowane odpowiednio, potem opalone palnikiem, dla ladnego efektu, kabura(pochwa) wykonana z dwóch kawałków kwasiaka, oklejonych taśmą, potem szmatą, na końcu drutem do spawania tig. Szmata opalona dla efektu I tak minęła mi nocka w robocie Oto efekt końcowy

Zgłoś
Avatar
o................e 2013-04-22, 18:51
Immortality,
do materialu i narzędzi się zgodzę aurat, mając fleksa i zwykłą szlifierkę wysokoobrotową gówno zrobisz
Zgłoś
Avatar
Immortality 2013-04-22, 18:59
@up Nawet nie potrafiłbyś włączyć "byka" więc milcz
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-04-22, 19:37
Zgłoś
Avatar
Crashinto 2013-04-23, 3:50 2
Immortality napisał/a:

Panowie i panie, to nie jest żadna sztuka zrobić to jeśli ma się dostęp do paru narzędzi i materiału. Akurat jestem ślusarzem konstrukcyjnym i pokażę wam nóż własnej roboty który wykonałem w pracy, fucha Do dyspozycji miałem Laser Bystar 4400, szlifierkę oscylacyjną, kamienną, diaxa i sporo tarcz różnego rodzaju Ostrze wypaliłem z blachy Hardox na laserze, prosty programik, rękojeść wykonałem z kawałka europalety, oszlifowane odpowiednio, potem opalone palnikiem, dla ladnego efektu, kabura(pochwa) wykonana z dwóch kawałków kwasiaka, oklejonych taśmą, potem szmatą, na końcu drutem do spawania tig. Szmata opalona dla efektu I tak minęła mi nocka w robocie Oto efekt końcowy

Obrazek



Ty tego koślawego artefakta strugaleś całą noc?!
Chłopino, żaba ma ładniejszy skrzek od tego, nawet kurwa nie wiem jak to nazwać.
Poćwicz na plastelinie czy cóś, a najlepiej zmień zajęcie. Trzeba mieć ignorancję podkręconą na maksa żeby takim odpadem się chwalić.
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2013-04-27, 13:16
@up
ale jakby wbił ci to w brzuch to wyciągnąłby całe jelita
Zgłoś
Avatar
trollsky 2013-07-10, 11:10
bullett napisał/a:

taki smutny trochę, ale rękodzieła - mistrzostwo świata.

Obrazek



hahaha. Forever alone
Zgłoś