18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wykwalifikowany nauczyciel
Boingu • 2012-04-17, 17:09
Sytuacja autentyczna.
Na wycieczkę do Muzeum Powstania warszawskiego przyszła klasa z jednego ze stołecznych gimnazjów. Pod koniec wycieczki młoda nauczycielka historii spytała się przewodnika jak Pałac Kultury i Nauki przetrwał Powstanie warszawskie i czy jego fundamenty zostały mocno uszkodzone?



Dla nie znających historii przypomnę, że Powstanie warszawskie rozpoczęło się w sierpniu 1944 i trwało około dwa miesiące, a Pałac Kultury i Nauki został oddany do użytku w 1955 roku.
Zgłoś
Avatar
losterlse 2012-04-18, 15:43
BongMan napisał/a:

Obrazek
Dat nie trzeba znać, ale ojczysty język by wypadało...



A to kurwa nie jest forum polonistyczne. A takie daty, owszem, wypadałoby znać, tym bardziej, że to nauczycielka. Ale przecież ważniejsze jest, jak napisał "wykFalifikowany". Aby sie przyjebać do czegoś, bo żyć nie możesz..

PSSSST. Szukaj błędów !
Zgłoś
Avatar
diabełzeszczegółu 2012-04-18, 15:47
skoro już mówimy o "podstępach" to może ona specjalnie zadała takie pytanie- zmyłkę.
Dziwne że nie rozróżniałaby okresu II wojny światowej (powstanie) od komuny (dar narodu radzieckiego)...
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-04-18, 16:00 1
BongMan napisał/a:

Obrazek
Dat nie trzeba znać, ale ojczysty język by wypadało...


Zgadzam się w 100%!
Właśnie dlatego odsyłam Cię do słownika języka polskiego w celu sprawdzenie znaczenia słowa "oksymoron".
PS. Ostatnie dwie sylaby tego słowa "z angielska" nawet całkiem trafnie określają Twoje wyczucie metafory
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-04-18, 16:56
Przecież to w telewizji było.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-18, 17:01 1
necrosodomizer napisał/a:

Przecież to w telewizji było.



Wiele osób nie ogląda tego syfu.
Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-04-18, 17:51
@up
no na przykład ja
wolę spędzać czas na sadolu i z niego czerpać całą wiedzę
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-04-18, 18:14
~Sklej napisał/a:

Donald, powiedz nam jak to jest z tą katastrofą smoleńską, gazem łupkowym, UE, ciągłym podnoszeniem i dodawaniem kolejnych podatków, służbą zdrowia itd. bo nie ogarniam. Moze nam to wytłumaczysz skoro jesteś "pod ręką"?



W sumie to nie wiem bo mam na to wyjebane.
Mam nadzieję że satysfakcjonuję Cię moja odpowiedź. Starałem się wczuć w rasowego polityka.
Zgłoś
Avatar
itachi666 2012-04-18, 18:50
Ja tam bym napisał wykFAILikowany
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-04-18, 18:53
necrosodomizer napisał/a:

Przecież to w telewizji było.


A po co oglądać telewizję jak jest internet?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-19, 14:45
jaczuro napisał/a:

Właśnie dlatego odsyłam Cię do słownika języka polskiego w celu sprawdzenie znaczenia słowa "oksymoron".


Ochujałeś? Co ma oksymoron do kretyńskiego błędu na poziomie gimnazjum? pl.wikipedia.org/wiki/Oksymoron
Chyba ci się coś pomyliło i sam z siebie zrobiłeś dwie ostatnie sylaby
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-19, 17:09
BongMan,
Już daj spokój dzieciaku. Nie pamiętasz już jak się błaźniłeś niby "kawałami". Skończ już i do lekcji.
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-04-21, 10:06
BongMan napisał/a:


Ochujałeś? Co ma oksymoron do kretyńskiego błędu na poziomie gimnazjum? pl.wikipedia.org/wiki/Oksymoron
Chyba ci się coś pomyliło i sam z siebie zrobiłeś dwie ostatnie sylaby


Ech... Zna definicje? Załóżmy, że zna.
"WykFalifikowany nauczyciel"... no kurwa, jak to wygląda? Sucha woda, młody starzec, wykfalifikowany nauczyciel, do chuja. Gdzie zamierzony błąd jest właśnie oksymoronem. Bosz....
Zgłoś
Avatar
parzych73 2012-04-28, 3:17
Ja pierdolę, debile nie widzą że w obrazku słowo "wykfalifikowany" jest podkreślone jako byk... Świat się KURWA kończy...
Zgłoś