18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
wyłudzenie
nowynick • 2019-02-11, 8:53
nie wiem co miał na myśli kierowca umieszczając dowód wręczenia łapówki w sieci, ale z drugiej strony to było chamskie jej wymuszenie. Czeski patrol ma teraz ponoć dość ciepło...

Zgłoś
Avatar
maggott 2019-02-11, 18:53 10
Fakt test taki, że ten gliniarz nic na niego nie miał. Przy pierwszych oznakach tego, że chce do łapy powinien zażądać obejrzenie filmu. Dobrze zrobił, że to nagłośnił. Te czeskie kurwy nawet jak nic nie mają to zatrzymują samochody na polskich blachach. Sam byłem zatrzymywany i dwa razy pokazali mi pomiar raz sprzed 9, a raz sprzed 7 minut. Trzasnąłem im drzwiami przed nosem i pojechałem dalej. Nawet nie burknęli .
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-02-11, 19:55
olo1990pl napisał/a:

@r0773n - 5000 koron czeskich to 840 zł według aktualnego kursu NBP... Skąd żeś wytrzasnął 200 zł to nie wiem jak mówi o 200€. A miał do wyboru czasową utratę prawka i 4k zł grzywny.
ALE go nie usprawiedliwiam. Powinien bulić kasę a nie kuźwa łapówę dawać.



coś mi się popierdoliło :/
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2019-02-11, 20:13 1
Kurwa jak w Czarnogórze łapówkę dawałem za prędkość to to było tylko 10 euro A tu ładnie mu po kieszeni pociągnęli. I nie, nie popieram łapówek. Dałem bo nie miałem wyjścia za bardzo. Jasno mi policjant wytłumaczył w języku migowym, że albo daję albo nie jadę dalej.
Zgłoś
Avatar
wierza92 2019-02-12, 5:30
r0773n napisał/a:

5000 koron czeskich to 2 stówki. tak k***a dużo? sprawdził pewnie później że się sfrajerował i w dupie zabolało. do logopedy by poszedł nie filmy pedał wrzuca,



Ja ci będę dawał 2 stówki a ty mi 5k kc ok? Dla mnie jest paranoją to w jakim stanie jest autostrada d1(przynajmniej ten kawałek od granicy do Ostravy), sami panowie policjanci mówią że w tym miejscu jest ograniczenie do 80 a są miejsca w których to ograniczenie to tylko 60/h. 60 ku*wa na autostradzie ale stan nawierzchni to jest poezja. Muldy w poprzek drogi takie można się wybić, co chwilę zwężki na jeden pas, na drugi jebną barierki i chuj po problemie, stoi to tak już z 1,5 roku i mają w pizdzie pepiczki
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-02-12, 7:23 1
czeskich gnoi mi nie żal, piwko
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2019-02-12, 8:30
1,5 roku? Chłopie taka droga tam jest od 5 lat co najmniej i nic z tym nie robią. Pojawiają się tylko kolejne ograniczenia prędkości.

Natomiast druga sprawa, są znaki, ostrzegają - mógł się stosować i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2019-02-12, 9:11
Imnotnew napisał/a:

Widzę że jeszcze komunistyczne ścierwo nie wyginęło. Dla Was łapówa to coś normalnego.
Bardzo dobrze, że to wrzucił! Przez urzędników biorących w łapę nasz piękny kraj dalej będzie w dupie.
Nazwijcie to jak chcecie ale moim zdaniem trzeba z tym kurwa walczyć!!



Po pierwsze: To nie nasz kraj tylko pepików.
Po drugie ta kurwa DAŁA ŁAPÓWKĘ. Więc nie wiem czym się kurwa zachwycasz.
Po trzecie: Ta kurwa to jebany konfident. Widać ciągnie swój do swego.
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-02-12, 9:22
Jedni nie lubią konfidentów. Drudzy nie lubią komunistycznego ścierwa. Kurwa, ludzie! Ogarnijcie się i weźcie się pozabijajcie nawzajem kamieniami i mirabelkami, dzieci nasypu kolejowego, a wtedy w Polsce zostaną sami normalni.
Zgłoś
Avatar
pafcio80 2019-02-12, 18:46
r0773n napisał/a:

5000 koron czeskich to 2 stówki...,



Tak, ale chyba Euro

Zgłoś
Avatar
danglan 2019-02-13, 13:07
Kiedyś w Polsce była kara śmierci dla urzędnika państwowego ,który wziął w łape ...
Zgłoś
Avatar
Abruel 2019-02-13, 22:01
Przepraszamy Czeską Policję ale to była nasza menda społeczna. Sorry.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-02-14, 11:51
Abruel napisał/a:

Przepraszamy Czeską Policję ale to była nasza menda społeczna. Sorry.



Czyli popierasz łapówkarstwo?

Zgłoś