18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Antoni79 2024-05-20, 15:38 6
Najbardziej bulwersuje to, że taka nietechniczna istota będzie szydzić z facetów, oceniać, że do niczego się nie nadają, zapędzać do dziwnych robót, a samo toto nie wymieni żarówki, koła, nie odpali kosiarki, nie zmieni butli gazowej w domu. Facet poniekąd ma to w krwi i nie musi się uczyć takich rzeczy, a dla tych niby inteligentnych istot jest to sztuka tajemna i robota dla głupków płci męskiej. Kończą studia, niby uczone, mądre, a na polegną na pierwszym zakręcie życia, lub puszczą się z byle kim. Temu wszystkiemu chyba winna ewolucja. Mężczyźni powstali niby z małpy, czyli byłaby jakaś ewolucja układu nerwowego. Ta konkurencyjna płeć, niby piękna powstała ponoć z żebra płci brzydkiej i to by wiele tłumaczyło.

grzybek290 napisał/a:

Pedałki sadolowe musicie sobie jaja wychodować bo straszne z was pizdy.
Dalej odpalacie YT żeby lampkę wymienić?
już widzę jak zmieniacie olej pizdeczki niemyte, na budowę wypierdalać gniazdka przykręcać



Wcale nie jest prosta sprawa gniazdko przykręcić. Tam masz trzy kable i mnóstwo możliwości pomyłki.
Zgłoś
Avatar
Balman 2024-05-20, 16:02
Dzięki! Uśmiałem się
Zgłoś
Avatar
Haw_haw 2024-05-20, 16:08
Myślę, że jej smakowało, ponieważ oblizuje się...
Zgłoś
Avatar
lary53 2024-05-20, 16:14
uczarniła sobie ryja rasistka
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2024-05-20, 16:17 3
Babcia zamiast wiaderko podstawić to je trzymała. Dodatkowo ciekawe czy ten olej w ogóle zmieściłby się do tej małej miseczki.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-20, 16:25 3
Antoni79 napisał/a:


Wcale nie jest prosta sprawa gniazdko przykręcić. Tam masz trzy kable i mnóstwo możliwości pomyłki.



Brązowy po lewo, niebieski po prawo, żółto-zielony pośrodku. Tego nie da się zjebać....
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-05-20, 16:38
Pełna profeska. Rękawiczka do końca prawie czysta.
Zgłoś
Avatar
Cherubael00 2024-05-20, 16:40
No silnik to nie frytkownica....
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-20, 16:49 4
grzybek290 napisał/a:

Pedałki sadolowe musicie sobie jaja wychodować



Wy - kurwa jego mać - co?!
Może wyhodujesz sobie podręcznik do polskiego najpierw?
;>
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-05-20, 17:04
I dlatego parytety dla kobiet są tylko w zarządach spółek niby dobrze, ale nie do końca
Zgłoś
Avatar
Banowanyzanic 2024-05-20, 17:18
Jak miło popatrzeć na te nieporadne istoty.
Zgłoś
Avatar
Piotrula 2024-05-20, 17:19
Lubisz to szmato:D
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-05-20, 17:52 1
dla mnie to swoista miss mokrego podkoszulka...
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-20, 17:55 1
Janko napisał/a:

I weź kurwa pizdę głupią nauczycz mechaniki



Teraz zajmuję się mechaniką samochodową, nie znałem się na tym wcześniej, ale robię postępy. Myślisz, że to takie proste i każdy chłop ma o mechanice wiedzę we krwi?
grzybek290 napisał/a:

Dalej odpalacie YT żeby lampkę wymienić?



Ilu takich mistrzów widziałem w akcji, oj, oj. Bez problemu wymienisz w każdym pojeździe lampki?

Antoni79 napisał/a:

Najbardziej bulwersuje to, że taka nietechniczna istota będzie szydzić z facetów, oceniać, że do niczego się nie nadają, zapędzać do dziwnych robót, a samo toto nie wymieni żarówki, koła, nie odpali kosiarki, nie zmieni butli gazowej w domu.



A skąd wiesz, że akurat ona szydzi z facetów?

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Brązowy po lewo, niebieski po prawo, żółto-zielony pośrodku. Tego nie da się zjebać....


Da się, wystarczy, że z drugiej strony kabel będzie inaczej podłączony
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-20, 18:24 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Brązowy po lewo, niebieski po prawo, żółto-zielony pośrodku. Tego nie da się zjebać....



Uwierz, da się. Szwagier jak kupił nową kuchnię to wymienił gniazdko na nowe i puścił prądowy na bolec. Reklamował, bo kuchnia przy włączeniu bezpieczniki wywalała i nawet serwis przyjechał do niej i też z pół godziny się męczył zanim zajażył co się dzieje.
Zgłoś