18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tomaszu 2013-04-18, 16:57 2
Ewidentna wina motocyklisty.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-04-18, 17:21 3
Cytat:

I tak właśnie wygląda wina motocyklisty w 99% wypadków.



No wiadomo. Motocykliści są święci, jeżdżą zajebiście, prawko zdają za pierwszym razem i w ogóle anioły, co zstąpiły na ziemię...
A prawda jest taka, że większość motocyklistów to święte krowy, co myślą, że jak rozklejają pedalskie nalepki ''Patrz w lusterka'' to są upoważnieni do zapierdalania, ile fabryka dała.
Zgłoś
Avatar
Gercio 2013-04-18, 17:39
Nie wiem czy oglądaliście ale niedawno na Polsacie w INTERWENCJI był reportaż własnie o tym że motocyklista jadać prosto i widząc na swoim pasie samochód osobowy MIAŁ obowiązek wyminąć stojącą przeszkoda na tyle aby uniknąć zderzenia. Co najlepsze koleś z reportażu doznał złamania kręgosłupa, cała wina spadła na niego, koszty sądowe oraz pokrycie szkody osobówki też płacił motocyklista^^ No i jak to ktoś napisał wyżej ewidentna wina motocylisty, jak dla mnie totalna kpina
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-18, 18:05
Co za kretyn, zamiast się zatrzymać, ominąć ten samochód to wjechał prosto w niego. Pewnie sobie pomyslał "ja tu jadę, to mój pas jezdni i kierunku ani prędkości ne zmienię". Jak pomyslał, tak zrobił, dzięki temu mamy bekę.
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-04-18, 18:37 1
Fakt,że kierowca auta baran ale przestańcie pierdolić i bronić motycyklisty. Bo gdybym ja tak jeździł jak ten pan (mój pas WYPIERDALAĆ!!!) czy to autem czy motocyklem nie potrafiąc podejmować decyzji to już dawno bym wylądował z takim refleksem w kostnicy.
Obydwoje do komory i spokój, geny oczyszczone.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-04-18, 18:47
Konrad20b napisał/a:

Takiemu to powinni od razu prawko zabrać. Zamiast przyspieszyć i przejechać to sie pizda zatrzymała.


Nie zdążyłby. Zebrać ponad 4m to nie tak szybko, a zatrzymując samochód była szansa, by motocyklista przejechał przy prawej krawędzi swego pasa (czyli tak jak powinien się poruszać pojazd w ruchu prawostronnym), no ale że ten jechał środkiem to wyszło jak wyszło.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-04-18, 19:04
Nie potrafię zrozumieć, czemu kierowca samochodu wykonał tak idiotyczny manewr. Szkoda trochę tej Diversion...
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-04-18, 20:12 1
Proximate napisał/a:

@up
A co ma kurwa na czerwono się ubierać, ma być widoczny w nocy, ewidentna wina kierowcy samochodu, a odblaski ma..
Co do świateł, to nie sądzę, że tam trzeba mieć włączone przez cały dzień, w Anglii np. i w nocy możesz bez jechać.



Tu nawet nie chodzi o obowiązek. Jadąc na światłach, w dzień najlepiej na długich, jesteś po prostu lepiej widoczny. Często kierowcy nie zauważają motocykli bo szukają obiektów wielkości samochodu, i motocykl często im umyka, zlewa się z otoczeniem. A jak jeszcze jedzie za, lub przed dużym pojazdem, to już w ogóle kierowcy motocyklistów nie zauważają. Natomiast jak kierowca widzi plamę światła, to już wie że coś się w jego stronę porusza.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-04-19, 8:56
Proximate napisał/a:

@up
A co ma kurwa na czerwono się ubierać, ma być widoczny w nocy, ewidentna wina kierowcy samochodu, a odblaski ma..
Co do świateł, to nie sądzę, że tam trzeba mieć włączone przez cały dzień, w Anglii np. i w nocy możesz bez jechać.



Nie pień się. Chuj z przepisami i tym kto ma pierwszeństwo. Powinno się zadbać na wyrost o swoje zycie, a nie "bo nie trzeba, po przepisy mówią tak a tak". Babie potrącą z OC/NW a koleś ma połamane nogi.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-04-19, 9:27
"się pizda zatrzymała" .... noku rwa mądry się odezwał, to są sekundy a kierowca zatrzymał się bo myślał że motocykl przejedzie mu przed maską a widać że motocyklista chciał odbić w drugą bo myślał że auto przyspieszy.... i kto tu kurwa winny? wydaje mi się że ten co skręcał ale równie dobrze motocyklista mógł jechać za szybko.....

no fakt , że takie zatrzymywanie się raczej jest unikane jak się jedzie to do końca:P no ale kierowca auta nie zatrzymał się specjalnie żeby się zderzyć
Zgłoś