18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
T................h 2016-03-07, 16:44 2
Otóż to. Gość z kamerką, chociaż zachował się nie do końca "sportowo", to jest na prawie. Nikogo nie musisz wpuścić, a jak ktoś się w ciebie wjebie to jego wina.
Zgłoś
Avatar
chlop 2016-03-07, 16:58 3
i tak własnie mia się kończyć frajerstwo na drodze dachowanie i chuj
Zgłoś
Avatar
latirro 2016-03-07, 18:09
Kamerzysta kawal k**wy, wymuszajacy sam sobie winien tego co sie stalo, ale gdyby mniejsze ego bylo to widzac kierunek mozna bylo ustapic miejsca i po sprawie, odjac noge z gazu zamiast przyspieszac jak ktos napisal wczesniej. Nie popieram takiego wciskania sie na chama ale jest tez zasada ograniczonego zaufania kiedy nalezy ustapic takiemu imbecylowi aby zmniejszyc zagrozenie
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-03-07, 18:37 1
Jeden i drugi popełnili wykroczenia drogowe.
Wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2016-03-07, 19:51
Czyja wina to jedno, a bycie kurwą to drugie. Bo ten kierowca z kamerką to kurwa, aż mu się maska uniosła jak przyśpieszył, żeby tamtego nie wpuścić. Jedziesz pedale swoim tempem to jedź, a nie odpierdalasz. Takie psy ogrodnika, jadą najlepiej wszyscy równym tempem na wszystkich pasach, a jak się trafi ktoś, kto wyprzedzić zamierza, to święte krowy jebane jeszcze na złość robią. Aż się pałka teleskopowa w drzwiach rozsuwa. A już była w ruchu nieraz.

Maść niepotrzebna, na ludzką głupotę nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2016-03-07, 20:09
Pałka teleskopowa? Ja mam z lewej strony pod gaśnicą (i pod ręką przy wysiadaniu) metrowy łom. I jak mnie ktoś pyta czym jeżdżę? Złomem Zgodnie z prawdą. Niestety, tak tylko tam sobie leży. Ale pewnie kiedyś się doczeka.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-03-07, 20:49
Ja tylko raz nie wpuściłem - baby w tym przypadku. Sytuacja wyglądała następująco:
Baba w BMW za prawie pół melona, zmienia pasy co chwilę jak pojebana co 50m.
Do czasu, aż natrafiła na Żółtego Szerszenia, który dla zasady nie wpuścił parówy od Czechowic aż do ronda przy Ciastoramie w Bielsku-B. Dodam że pasa nie zmieniłem ani raz, a ta próbowała się wciskać na chama do momentu gdy zauważyła, że Żółty Szerszeń idzie ostro przed siebie i babka zaraz rozjebie sobie limuzynę o auto warte tyle co jej felga.
Zgłoś
Avatar
P................r 2016-03-07, 20:53
hellbwoi napisał/a:



Debili ijasne... wkurwia mnie coś takiego, jedziesz po swoim pasie, [...].



Nie widzisz Panie racjonalny że pojazd na prawym pasie przyspieszył żeby nie wpuścić tego z lewego? widać po barierce. To właśnie przykład typowego wąsatego wieśniaka Janusz-andrzeja "mi się nie spieszy, to on też nie będzie zapierdalał. Bo nie. Moje pole moja wieś, będę se sikał do studni bo tak. Do najbliższej biedronki będziesz jechał jełopie 40 na godzinę za mną. I jaki samochód ma złodziej jebany."

A tak naprawdę to rzecz się dzieje gdzieś w azji, czyli nieistotne.
Zgłoś
Avatar
RmX 2016-03-07, 21:13
I co okazało się, że żona rodziła i właśnie poroniła?
Zgłoś
Avatar
abrakadabro 2016-03-07, 21:28
ale kurwa chamstwo gościa z kamerką, jak sobie jadę 50 km/h prawym pasem to wpuszczam ludzi śpieszących się bardziej. A ten to nie wiem co chciał pokazać, że jest debilem, że nie da się wyprzedzić? I po co? Gościu zaliczył dachowanie, tylko dlatego że pierdolony janusz chciał się popisać swoją prawilnością. Zresztą widać że to ekspresówka czy coś i gościowi faktycznie zależy na zjeździe na prawy pas. Idź pan w chuj z takimi kierowcami
Zgłoś
Avatar
Sonal 2016-03-07, 22:03 1
A ten z lewej przejeżdża dwa razy ciągłą linie - ale Wy dalej taką kurwę będziecie bronić.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-03-07, 22:04 5
A nikt z was nie pomyślał że ten debil co dachował nie musiał specjalnie wpierdalać się przed samochód z kamerką?
Gdyby był mądrzejszy to by wbił się na prawy pas nie przed a za auto które go nie chciało wpuścić.
Ale nie, król szosy musi być zawsze pierwszy a w tym przypadku kara za głupotę dopadła go natychmiast.
Zgłoś
Avatar
mieszambeton 2016-03-08, 0:04
Zdajecie sobie sprawe ze to ruch lewostronny?
Zgłoś
Avatar
klinsman111 2016-03-08, 2:45
Dobra dobra, ale jak jedziesz prawym pasem, to nie masz prawa wyprzedzać samochodu jadącego lewym pasem. Tamten chciał go(fakt nie umiejętniew) wyprzedzić a ten mu specjalnie przyśpieszał i doprowadził to wypadku drogowego.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2016-03-08, 5:28
mieszambeton napisał/a:

Zdajecie sobie sprawe ze to ruch lewostronny?



Wracaj do mieszania betonu.

klinsman111 napisał/a:

Dobra dobra, ale jak jedziesz prawym pasem, to nie masz prawa wyprzedzać samochodu jadącego lewym pasem.



Wracaj do kodeksu drogowego.

Fakt, że rzecz dzieje się gdzieś w Azji. Nie zmienia to faktu, że jak widać mamy w Polsce Orłów ulicznych całą masę. Szkoda, że ciemną. Ciemną masę, heh.

Nieśmieszne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie