18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wymuszenie telefonu?
P................C • 2012-02-29, 12:39
nie mam zamiaru tym filmikiem obrażać strażaków, ponieważ im należy się wieki szacunek, ale ten z tego filmiku się nie popisał



komentarz z YT:
"Akcja Straży Pożarnej w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu, 2012.02.26. Podjechali w momencie, kiedy wychodziliśmy z muzeum, co wykorzystałem do sfilmowania reakcji Gucia na niespodziewany pokaz. Akcja zaczęła się od... próby wymuszenia rozbójniczego."
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2012-02-29, 19:15 2
adamba napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił ten strażak. W dupe sobie wsadź ten telefon gościu. Wkurwia mnie ta zjebane moda na nagrywanie wszystkiego. Najlepiej sam nagraj swój ryj i wrzuć potem do internetu jak ci to nie przeszkadza, a najlepiej niech jeszcze internauci zrobią z tym 10000 żałosnych przeróbek. Ogólnie to strażak powinien ci zajebać ty buraku



Chyba Cię pojebało, kolego. Ojciec z synem podczas jakiegoś spaceru natrafił na akcję strażaków, a większość tutaj obecnych na pewno się kiedyś fascynowało strażą czy innymi służbami mundurowymi, więc chciał dla dziecka sprawić przyjemność(co zresztą mu się udało). Nagrywane na pamiątke, albo żeby pokazać dla matki - co w tym złego? Widocznie ojciec w Twoim dzieciństwie miał na Ciebie wyjebane i teraz zazdrość przez Ciebie przemawia.

Zgłoś
Avatar
wilczekone 2012-02-29, 19:19
film o ratowaniu kotka na sadisticu... hahaha
Zgłoś
Avatar
kawu1 2012-02-29, 19:42
adamba jebnij sie w czajnik pedrylu
Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-02-29, 19:51
Gdyby nie był w tym stroju strażaka, pełniącym funkcję publiczną tylko prywatną osobą to mógł mu zabrać telefon i przekazać prokuraturze czy tam policji. Ale zapomniał, że jest na służbie
Zgłoś
Avatar
skaM 2012-02-29, 23:23 2
Witka, ja jestem strażakiem ochotnikiem z dosyć długim stażem.
I po pierwsze trzeba troche posłużyć w tej organizacji, żeby dowiedzieć się czegokolwiek.
A jeżeli chodzi o nagrywanie strażaków podczas manewrów czy jakichś akcji gaśniczych, to przyznam szczerze, że jest to pogrom. Tu nie chodzi o to, że jakiś strażak nie lubi jak ktoś go nagrywa, tylko chodzi o to, że przez takie coś chłopak może stracić robotę. Wystarczy, że strażak by nie założył hełmu na głowę, czy (zapomniał o jakiejkolwiek rzeczy, która jest w regulaminie strażaka) to by mu poprostu podziękowali i wyjebali z roboty. Jak by ten filmik zobaczył ktoś z Komendy głównej Państwowej straży pożarnej, to by mógł poleciec, chociaż nie zrobił nic złego. Walczymy z tym jak tylko możemy, nie lubimy jak ktoś robi zdjęcia podczas akcji ani nagryuwa filmiki, bo są rózne przepisy, gdzie strażakom nie wolno czegoś zrobić, ale zrobi to z względu na bezpieczenstwo, moje czy kogoś innego.
jeden chłopak nie założył chełmu i wszedł w strefe zadymioną już nastepnego dnia nie miał co szukać w szeregach państwowej Strazy Pożarnej. Ta robota jest fajna bo jest to najlepsza z służb mundurowych, ale wyjebać kogoś z służby, jest łatwiej niż wam się wydaje.
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-02-29, 23:37 1
@hiobe
No właśnie, wracaj tam skąd przyszedłeś bo tutaj na Sadolu tym swoim smęceniem długiej kariery Ci nie wróżę...
Zgłoś
Avatar
Danielos1 2012-03-01, 0:11
Moim zdaniem to ten palant jest nie poważny nie strażak jak można się tak do gościa odezwać który ma prawo wypierdolić go z miejsca akcji tzn kilka metrów nie pamiętam dokładnie ile życzę żeby gościowi palił się dom i lub mieszkanie i jestem ciekawy czy by też tak cwaniaczył z kamerką i z pyskówą po prostu brak szacunku
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-03-01, 0:58
piwo dla młodego
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-03-01, 8:24
preddy, wróżysz?Ty cyganie!!!!
Zgłoś
Avatar
CALIMERO69 2012-03-01, 9:31
Koles co to nagrywal spoko bo nie byl nie grzeczny jak nie ktorzy w necie . Jesli chodzi o Strazaka to nic az tak zlego nie robil , tez mowil z kultura a ni nie szarpal sie ani nie zadzwonil na psy . to jest jeden z przykladow jak powinna wygladac rzeczywistosc rozwaizywania problemow bez pomocy rąk . A ilu z was chcialo by aby ktos nagrywal was jak pracujecie ?? Mnie wkorwia jak szef przychodzi na miejsce pracy chociaz jest spoko i rzadko bywa , ale sie patrzy a mi sie to nie podoba wiec nie dziwie sie strazakowi , po za tym tylko postraszyl
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2012-03-01, 19:34 1
Jakby strażak grzecznie poprosił i wytłumaczył to pewnie nikt by nie nagrywał, ale jak podchodzi do gości i wyciąga rękę w geście nakazu a w drugim zdaniu grozi dzwonieniem po policje automatycznie naraża się na śmieszność, utratę autorytetu i co za tym idzie niemożność osiągnięcia celu... :/

Nawet jak nie mają prawa zakazać nagrywania to gdyby normalnie poprosił to napewno reakcja nagrywającego była by inna, ale neistety taka najczęściej mentalność ludzi że odrazu z mordą, brakiem szacunku i bezwzględnym wymogiem podporządkowania, bo przecież ma kurwa świecący, autorytatywny mundurek to mu wolno <facepalm>
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-01, 21:16
preddy napisał/a:

Chuj tam...
Niech jeden debil nie przekreśla dobrego imienia pozostałych. Dla mnie SP to jedyna służba mundurowa do której będę miał zawsze szacunek. Nie zapominajmy o takich akcjach:



I pieniądze idą w błoto, żeby jakiegoś zasranego śerściucha ratować... Po co się pytam, jak tego cholerstwa rodzi się więcej niż zdycha...
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-03-02, 10:15
Pan strażak zapomniał że to ten pan z dzieckiem płaci mu pensję, kupuje sprzęt i odzież. Tak więc, chyba może sobie filmować?
Zgłoś
Avatar
patyk161 2012-03-02, 18:09
Huj w dupę kamerzyście a piwo dla strażaka
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-03-02, 23:41
@UP jędras takie wypowiedzi to nie tutaj, szacunku nie masz do zwierzat nie wspomne o ludziach. Dla takich jak ty AUSCHWITZ !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie