18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wypad na miasto
BongMan • 2013-11-08, 17:42
Wieczorem ruszyłem na miasto. Chlałem we wszystkich barach i klubach jakie znam, przeruchałem wszystkie byłe oraz ich koleżanki i ćpałem wszystkie narkotyki świata...
Tak przynajmniej stwierdziła moja 19-letnia dziewczyna, gdy nie odpisałem jej na smsa.
Zgłoś
Avatar
bojarbojar 2013-11-08, 23:40 13
Cytat:

Z profilu wynika, że masz BongMan 24 lata a piszesz, że masz 19-to letnią dziewczynę. Kłamiesz, ręka nie może być młodsza od reszty ciała o 5 lat.





jak widać medycyna działa cuda. Może ktoś zamówi sobie rękę 18?

pozdro dla gimbazy. Byście mieli doświadczoną kochankę
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-11-08, 23:56 5
No to gnoje się naprodukowały.
@BongMan: też mam żonę i ja akurat doceniam dowcip.

@reszta: BongMan był zjebany dziś po robocie jak koń po westernie i powiedział babie że ma dość i idzie spać.
A ta doszła do swoich standardowych wniosków.

@gnoje&niedorozwoje: nie zazdrośćcie, cieszcie się nieświadomością. Walcie gruchę i cieszcie się życiem.
My, żonaci walimy gruchę po wielkiemu kryjomu i wspominamy czasy, kiedy byliśmy tacy jak Wy.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-09, 0:38 2
QKLUX napisał/a:

No to gnoje się naprodukowały.
@BongMan: też mam żonę i ja akurat doceniam dowcip.

@reszta: BongMan był zjebany dziś po robocie jak koń po westernie i powiedział babie że ma dość i idzie spać.
A ta doszła do swoich standardowych wniosków.

@gnoje&niedorozwoje: nie zazdrośćcie, cieszcie się nieświadomością. Walcie gruchę i cieszcie się życiem.
My, żonaci walimy gruchę po wielkiemu kryjomu i wspominamy czasy, kiedy byliśmy tacy jak Wy.



Jestes glupszy niz reforma przewiduje przykro mi,nie mozna ci pomoc.
Zgłoś
Avatar
NcLR 2013-11-09, 1:45
Dopisal bym ze przez 5 minut
Zgłoś
Avatar
prezesio 2013-11-09, 10:29
Z profilu wynika, że masz BongMan 24 lata a piszesz, że masz 19-to letnią dziewczynę. Kłamiesz, ręka nie może być młodsza od reszty ciała o 5 lat.

Rozjebał mnie
Zgłoś
Avatar
303 2013-11-09, 14:46
Zazdrościcie Bongmanowi że ma dziewczynę, robotę w funtach ponoć mu płacą, ma poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
kasztan93 2013-11-09, 17:04 1
Się tak nie śmiejcie z Bongmana! To legenda na sadisticu! Każdą by wyrwał. Dziwię się, że taką starą ma
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-11-09, 21:34
bongman 24 lata? Mi sie wydaje, że jest sporo młodszy, dowcip może być, a autor jak na 24 lata to mógłby opuścić czasem kompa
Zgłoś
Avatar
WPIRKO 2013-11-09, 23:05
Nie musi odchodzić od kompa... Klawiatura ekranowa i daje radę obsłużyć komputer jedną ręką, a druga dziewczyną obsługuje siebie
Zgłoś