18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
werther 2012-08-22, 8:59
dumad napisał/a:

i(...)
Uwieżcie mi, (...)



WieŻymy. Łączymy się w bulu i nadzieji.
Zgłoś
Avatar
Bembols 2012-08-22, 9:36
dumad napisał/a:

i ta sytuacja gdy chcesz ratować a nie możesz bo cokolwiek zrobisz może doprowadzic do większego uszczerbku na zdrowiu. nogi się trzęsą, ręce też, biegasz w kółko... i czekasz aż ekipa ratunkowa przyjedzie i pomoże.

byłem świadkiem jak koleś dupnął motocyklem na zakręcie w drzewo przy prędkości 80km/h. motor został na miejscu, mężczyzna (ok.50l) odbił się od drzewa i poleciał na drugą stronę jezdni. Miał tylko kask...
Uwieżcie mi, jedyne co mogłem to reanimacja, pogotowie przyjechało po 10min. Masaż serca był ciągle prowadzony przeze mnie aż do chwili gdy służby medyczne były w pełni gotowe aby przejąc reanimację...
Zmarł po 30min reanimacji.
czaszkę miał zmiażdżoną, kask nie pomógł, nie wspomnę o kręgosłupie...
najlepsze było to że to znajomy. Wracał z nad jeziora, za nim jechali jego synowie w samochodzie. Moi koledzy. Widzieli jak umiera ich ojciec...

a ja?
byłem cały we krwii, słyszałem jak chłopaki płaczą, marzyłem jedynie o tym żeby ten koszmar szybko się skończył i nigdy więcej się nie powtórzył...



Też to ostatnio na Polsacie widziałem w '' Dlaczego ja? ''
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-08-22, 11:16
@dumad
Zgłoś
Avatar
6mMagiKk6 2012-08-22, 12:49
[*] Georg Plasa , genialny kierowca filmik z 2011 , niestety nie przeżył....
Zgłoś
Avatar
Fear18 2012-08-22, 16:01 1
dumad napisał/a:

i ta sytuacja gdy chcesz ratować a nie możesz bo cokolwiek zrobisz może doprowadzic do większego uszczerbku na zdrowiu. nogi się trzęsą, ręce też, biegasz w kółko... i czekasz aż ekipa ratunkowa przyjedzie i pomoże.

byłem świadkiem jak koleś dupnął motocyklem na zakręcie w drzewo przy prędkości 80km/h. motor został na miejscu, mężczyzna (ok.50l) odbił się od drzewa i poleciał na drugą stronę jezdni. Miał tylko kask...
Uwieżcie mi, jedyne co mogłem to reanimacja, pogotowie przyjechało po 10min. Masaż serca był ciągle prowadzony przeze mnie aż do chwili gdy służby medyczne były w pełni gotowe aby przejąc reanimację...
Zmarł po 30min reanimacji.
czaszkę miał zmiażdżoną, kask nie pomógł, nie wspomnę o kręgosłupie...
najlepsze było to że to znajomy. Wracał z nad jeziora, za nim jechali jego synowie w samochodzie. Moi koledzy. Widzieli jak umiera ich ojciec...

a ja?
byłem cały we krwii, słyszałem jak chłopaki płaczą, marzyłem jedynie o tym żeby ten koszmar szybko się skończył i nigdy więcej się nie powtórzył...



Mogłeś mu nerke zapierdolić i opylić
Zgłoś
Avatar
oumn 2012-08-22, 19:54
wypadki auta "Bedziesz Mial Wydatki" zawsze beda mnie bawic. Piwo. Nie ogladalem.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-08-23, 1:11
BMWswap napisał/a:



twój "tatuś" chyba kupił ciebie od handlarzy przyjebami


Trafiłem w czuły punkt? Też nie umiesz skręcać i masz bmw od tatusia?
Zgłoś