18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wypadek czterech dam
sothis • 2023-02-28, 22:27
W samochodzie cipy cztery,
niebezpiecznie do cholerny.
Figle, żarty i wygłupy,
Wnet obiją mordy, dupy.

Dupy może mają zgrabne,
Reszty ciałek dość powabne,
Także nawet spytam sam,
Czy nie lezą jeszcze tam?

Zgłoś
Avatar
Sonal 2023-03-01, 6:34
PoRZadnejZeStron napisał/a:

POLAĆ MU. I widać, że kolega ma.doswiadczenie w wystawianiu dupy, jak i ciągnięciu bez zakrztuszenia, że wie jak to robić, ponieważ jest w stanie wytknać szlaufowi, że tego nie umie. A muszą być tego jakieś podstawy.



Z tego co się chwalił, to jest robolem tirówką. A im potem ja się na pauzie najebią to różnie odpierdala i się kierowcy między sobą bawią. Tak więc możesz mieć rację - radek225 może mieć duże doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2023-03-01, 7:12 1
Wojak88 napisał/a:

Gdzie Ty fajne dupy widzisz?



Pedał jak nic
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-03-01, 8:15
Sonal napisał/a:

Z tego co się chwalił, to jest robolem tirówką. A im potem ja się na pauzie najebią to różnie odpierdala i się kierowcy między sobą bawią. Tak więc możesz mieć rację - radek225 może mieć duże doświadczenie.



PoRZadnejZeStron napisał/a:

POLAĆ MU. I widać, że kolega ma.doswiadczenie w wystawianiu dupy, jak i ciągnięciu bez zakrztuszenia, że wie jak to robić, ponieważ jest w stanie wytknać szlaufowi, że tego nie umie. A muszą być tego jakieś podstawy.



Tak, jeżdżę tirem i się tego nie wstydzę. Coś podejrzanie dużo wiesz Sonal, co się na tych pauzach dzieje. Kiedyś na pauzie jeden tirowiec mi opowiadał jak koleś o ksywce Nosal przebrany w babskie ciuchy przechodził z rąk do rąk gdy tirowcy kręcili pauzę 24h na mopie koło Świecia. Zapewne tak nabyłeś swoją wiedzę i doświadczenie. A ty porządna strono nie musisz tutaj swoich wynaturzeń opisywać, komu ciągnąłeś i jak się krztusiłeś. Następnym razem poćwicz na ogórku zanim Sonal wepchnie ci swojego nosala po migdałki.
Zgłoś
Avatar
miotaczkiszonki 2023-03-01, 9:45 1
Radek, jaki Ty jesteś ćwierćinteligent...
Szkoda mi osób, które muszą na co dzień z Tobą egzystować
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-03-01, 10:24
O już wysyp ekspertów, tak tak kurwa wy to byście tirem z naczepą bączki kręcili.
Zgłoś
Avatar
Mikefox 2023-03-01, 11:04
W sumie to było tam 5 dam (idiotek), żadna nie miała zapiętych pasów. A najlepsza ta drąca ryja "Rozbiła samochód mojego taty".
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-03-01, 11:06 1
radek225 napisał/a:

Głupie tępe pizdy. Właśnie takie filmy utrzymują mnie w przekonaniu, że baba służy tylko do ruchania, rodzenia dzieci i gotowania. Dwie łapy na kierze i patrzysz przed siebie, a nie w obiektyw jebanego smartfona żeby wrzucić to na pizdoka. Pierdolone miernoty nie nadające sie do niczego. Pewnie nawet dupy nie umie wypiąć przy rżnięciu od tyłu, a o poprawnym opierdoleniu kutasa to możesz zapomnieć. Wsadzisz jej wiecej niz grzyba i juz sie zacznie krztusić. Mam nadzieję, że wszystkie zdechły albo w najlepszym wypadku zostały kalekami w stopniu ciężkim.



ładnie się incel uaktywnił XD
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2023-03-01, 11:50 1
PoRZadnejZeStron napisał/a:

POLAĆ MU. I widać, że kolega ma.doswiadczenie w wystawianiu dupy, jak i ciągnięciu bez zakrztuszenia, że wie jak to robić, ponieważ jest w stanie wytknać szlaufowi, że tego nie umie. A muszą być tego jakieś podstawy.



Twoja stara jest tego podstawa pizdzocho
Zgłoś
Avatar
mimikm 2023-03-01, 13:11
Uff. Dobrze ze miały pasy…
Zgłoś
Avatar
SinestroPL 2023-03-01, 14:46
Tępe cipy..
Zgłoś
Avatar
chujex 2023-03-01, 16:45
Geraldinio napisał/a:

na naszych rozjebanych drogach

pokaz mi kurwa gdzie sa te rozjebane drogi w Polsce? w jakimś opuszczonym nawet przez boga kurwidole chyba
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-03-01, 18:33
Geraldinio napisał/a:

Przecież ona tak długo darła ryja przed uderzeniem/wypadkiem, że średnio ogarnięty Janusz na naszych rozjebanych drogach zdążyłby w tym czasie zahamować, zjechać na pobocze i zapalić fajkę.



Nie bierzesz poprawki na to, że to 4 baby. Tam średnie IQ jest i tak zaniżony, a jeszcze dzieli się przez ilość właścicielek vagin.
Zgłoś
Avatar
Makulata 2023-03-01, 19:24 1
SantaMaria napisał/a:

ładnie się incel uaktywnił XD



Chociaż tyle, że się przyznajesz do bycia nim.
Zgłoś
Avatar
N0L1F3R 2023-03-02, 1:40
Zaciesza, że materiał trafi na TikToka, a nie na Harda xD

Zgłoś
Avatar
Judeaufdengas 2023-03-03, 19:07 1
Za wierszyk na poziomie jednodniowego negroidalnego zarodka nie ma piwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie