18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Kudkudak 2013-07-01, 18:34 3
@up to współczuje, dawniej to były gry kurwa - wolfenstein, doom, carmageddon (Niemcy to mają przejebane) i Mortal Kombat (Fatality!). Dzisiaj robią tylko Kał of Duty dla amerykańskich gejów zamiast zrobić coś gore, jakiegoś goracza soczystego i mięsistego...kurwa, dojebią Ci skandal że w CoD zabijasz cywili na lotnisku. Przecież to ssie przy Carmageddonie...
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2013-07-01, 18:36
jakiś błąd w grze, bo wybrał czerwonego a jechał żółtym (Die anna)
Zgłoś
Avatar
qqqqqqqqqq2 2013-07-01, 18:43 1
dla nieświadomych - najnowsza część Carmageddona jest w trakcie rozwoju, z pół roku temu była zrzuta na kickstarterze. dwójka moim zdaniem najlepsza, w jedynkę fajnie się gra na tablecie jedynie (pc odpada), o "trójce" TDR myślę to samo co jej twórcy- carmageddon.com/history/carmageddon-tdr-2000 - nowa póki co wygląda kiepsko z grafiki, z modelu jazdy i wszystkiego - ale to dopiero urywki wczesnej alphy pokazywali, mam nadzieję, że zrobią grę, w którą będzie się grało "jak kiedyś"
Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-07-01, 19:36 1
nie wiem czemu, ale moge to ogladac non stop
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-07-01, 19:56
tesknie za starymi dobrymi grami gore kiedys to bylo cos a nie to co teraz dzwon do dupy modern warfare 2
Zgłoś