18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
nigga93 2014-10-06, 0:19 3
10 mniej ratuje życie
Zgłoś
Avatar
ska 2014-10-06, 1:05
jakim trzeba być debilem żeby siedzieć na zakręcie po zwenętrznej stronie ?
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-10-06, 1:38 19
bliżej kurwa mogli stanąć. najlepsza babka, która przed spadającym samochodem się zasłania ręką
Zgłoś
Avatar
alterego 2014-10-06, 1:53
dlaczego ominęło ich final przeznaczemie, dlaczego ?
Zgłoś
Avatar
Makabajachi 2014-10-06, 6:56
Japierdole co za debile... jak juz tam siedzieli to zamiast spierdolic do przodu to uciekaja pod auto...
Zgłoś
Avatar
castagir 2014-10-06, 8:22 10
@MaczoJuh
Dokładnie to chciałem napisać.
Szach mat feministki, a nawet możecie nazwać mnie szowinistą(jebie mnie to), ale dzięki takim materiałom widzę, że gdyby nie płeć męska to nigdy byśmy nie ewoluowali i z początku łańcucha pokarmowego nie dostalibyśmy się na sam szczyt.
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-10-06, 9:40 1
Ślamazary niezłe, już w 13 sek. widać było, ze idzie na pobocze a ta ostatnia laska to 16 sekund zastanawiała się.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-10-06, 10:25
Kurna ja się dziwie ludziom po chuj chodzą na te rajdy? Siedzą 3-4 godziny aby zobaczyć każdy samochód przez 5-10 sekund.

A co do lasek, wszystkie przeżyły, prawdopodobieństwo zostania na miejscu i bycia zabitym było takie same jak próba ucieczki i bycie zabitym.
Zgłoś
Avatar
w................3 2014-10-06, 10:37 7
@up idziesz z kumplami kupujesz piwo i siedzisz, a jak się znudzi to kupujesz następne i czekasz dalej na wypadek.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2014-10-06, 10:49
@wsp233

Idealnie wytłumaczone:D
Zgłoś
Avatar
bezczelny_analityk 2014-10-06, 11:56
Czemu niektóre baby to takie pizdy głupie i taką złą reklamę robią nam...;(
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-10-06, 16:17
O ja pierdole ale fart :o
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-10-06, 16:57 2
bezczelny_analityk napisał/a:

Czemu niektóre baby to takie pizdy głupie i taką złą reklamę robią nam...;(


"Wam"? Bo mnie wyszło, że ty również nie należysz do tych najbardziej refleksyjnych, że tak ładnie napiszę. To znaczy za bardzo wierzysz tutejszym półgłupkom. Nie chce mi się drugi raz oglądać, ale ja tam widziałam bodajże 9 osób z ograniczoną wyobraźnią, czyli stojących / siedzących po zewnętrznej stronie zakrętu. 6 facetów i 3 laski, które miały zresztą najbardziej ograniczone pole widzenia. Reagowali mniej więcej w kolejności potencjalnego "rażenia". Ci co stali najbliżej zwiali jako pierwsi, dwaj kolejni byli spóźnieni, bo gdyby samochód się nie odbił, to wpadłby akurat na nich, dwaj kolejni wpieprzali się dokładnie pod spadający samochód, ale ten znowu się odbił, tym razem w kierunku siedzących. Największą sprawnością wykazało się dwóch panów (nie ma co się puszyć, małpy byłyby jeszcze szybsze) i znowu zaczęli spieprzać dokładnie pod spadające auto, tyle że to znowu zmieniło kierunek... i tak dalej. Jedyną niewiadomą jest ta laska, która została na murku: albo ją zamurowało, albo zmyliły ją początkowe "manewry" auta.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2014-10-06, 18:04 1
contowsky napisał/a:

bliżej kurwa mogli stanąć. najlepsza babka, która przed spadającym samochodem się zasłania ręką



tak jest. prawdziwy sadol staje na baczność przodem do zajścia, nadstawia głowę i wybałusza oczy z nadzieją że mu wpadnie chociaż trochę piachu
Zgłoś
Avatar
Baro 2014-10-06, 23:32
Znowu Kubica?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie