18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:12
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Polskie historie drogowe dobrze wpisują się także w kanon wypadkowy. W przedstawionym filmiku nieuważny kierowca wjeżdża w tył zatrzymanego pojazdu przez co lawinowo dochodzi do wypadku z udziałem, aż 5 innych aut. uwaga na drodze przede wszystkim.

Zgłoś
Avatar
Skrabi 2016-10-20, 23:51
Ilekroć jadę tą trasą, a często mi się zdarza, zauważam paradoks, że im szybciej tam się jedzie, tym bezpieczniej jest w tym ruchu.
Zgłoś
Avatar
RmX 2016-10-20, 23:51 9
Abraxus napisał/a:


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej kurwy od chujka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke

chuj mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.



Król autostrad się kurwa znalazł...
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2016-10-21, 0:10 1

fantastico wkurwiają mnie te twoje opisy, dzisiaj czara goryczy sie przelała wiesz co teraz zrobie? Będe zły.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2016-10-21, 0:50
No pewnie, bo po co trzymać bezpieczną odległość do poprzedzającego pojazdu? Żeby mi się jakiś burak wcisnął? A w życiu!
Zgłoś
Avatar
Stettin 2016-10-21, 1:31 1
szybciej kurwa
Zgłoś
Avatar
lazaruss90 2016-10-21, 2:39 10
Abraxus napisał/a:


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej kurwy od chujka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke

chuj mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.

to straci prawo jazdy i bedzie jezdzil bryczka skoro jazda autem go przerasta i prowokuje do zagrazania zyciu innych


zabierzcie temu idiocie prawo jazdy błagam. Taki jebany burak na drodze jest gorszy od ludzi jadących pod prąd na autostradzie.
Swoją drogą, oczy mnie mylą czy biały busik nie przywalił jako pierwszy w ten samochód przed nim?
Zgłoś
Avatar
lajzanumerjeden 2016-10-21, 5:18 6
To jest trasa S8, ale ten fragment jest w Warszawie i z tego, co pamiętam jest na nim ograniczenie do 90 km/h. Do tego korki są tam bardzo często. Przyjechał do stolicy debil, który nie zna trasy i zapierdala na zderzaku, więc zasłużenie wylądował na sadolu.

Ruch tam jest zawsze bardzo duży i trzeba mieć oczy nawet w dupie, zwłaszcza w godzinach szczytu. A hamowanie do 0 to nic niezwykłego w tym miejscu.

Zatem, jeśli ktoś pierdoli kocobały, że zapierdala S8 i nie wie, o co chodzi i w ogóle dlaczego S8 stoi i w dodatku, że to autostrada, to kurwa wyczyśćcie gumiaki i przyjedźcie do wielkiej, pięknej stolicy, śmierdzącej spalinami. Ja też zapierdalam S8, bo nowa trasa i zajebista nawierzchnia (na chuj mnie autostrady, takie eski by starczyły i byłoby ich więcej), ale poza Warszawą, jak jadę na wiochę do wuja.

Ktoś się tam wymądrzał, że lewym pasem się nie jeździ, tylko wyprzedza. Chuja tam! Po to są trzy pasy, żeby była większa przepustowość. Lewy pusty to w środku pola. W tym miejscu zawsze są zajebane wszystkie pasy, a jak chcesz jechać szybciej to często czeka cię slalom, który na koniec niewiele da.

Kolejny debil wymądrzał się, że on będzie jeździł lewym, bo tak i chuj. Weź, kurwa, nożyczki i potnij prawko, a potem zakop. W Polsce jest ruch prawostronny i masz jechać jak najbliżej prawej krawędzi jezdni, chyba, że wyprzedzasz i chuj. Zrozum to.

Teraz się pewnie dwóch debili będzie zastanawiało, co ja pierdolę i jak połączyć. poprzednie dwa akapity. Ano da się, kurwa. W mieście przy dużym ruchu nikt nie oczekuje, że co chwilę będziesz zjeżdżał na prawy, ale jak z miasta wyjedziesz i ruch będzie mniejszy, to to zrób. Kurwa!
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2016-10-21, 6:22 2
Lewy stoi a prawy jedzie o to warszaffka. Wszystko na odwrót, chłop chłopa dopierdala itp.
Zgłoś
Avatar
Dib87 2016-10-21, 9:02
3 razy opis czytałem sprawdzić żeby czy aby błędu w nim nie ma... a tu proszę normalnie o_O
Zgłoś
Avatar
warhead 2016-10-21, 9:32 2
@Abraxus - Ty to chyba musisz jeździć dostawczakiem, żeby Ci sie mieściło Twoje ego...
Zgłoś
Avatar
avic 2016-10-21, 10:19 1
Im dłużej mam prawo jazd i im dłużej jeżdżę..tym wolniej. Jednak oglądanie takich filmów sporo daje w zakresie przewidywania konsekwencji różnych zachowań na drodze.

Zauważcie jeszcze jedną rzecz - ludzie często oceniając sytuację na drodze patrzą na zderzak poprzedzającego ich auta. Zauważcie też z jakiej odległości praktycznie na wszystkich 3 pasach widać palące się światła stopu. Przy zachowaniu odrobinę większego odstępu (kurwa..no jak można jechać 100km/h prawie zderzak w zderzak?) i patrzeniu na to co się dzieje dookoła nic by się nie stało.

Jeszcze tylko żonę muszę oduczyć mocnego hamowania przy dojeżdżaniu do świateł, bo kiedyś w deszczu, albo śniegu srodze się zdziwi.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-10-21, 10:47
Abraxus napisał/a:


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej kurwy od chujka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke

chuj mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.



Na 100% jesteś: świętą krową
napisał/a:


Zdarzają się jeszcze święte krowy, które jadąc lewym pasem z maksymalną dozwoloną prędkością nie zjeżdżają na prawy pas, bo "oni jadą zgodnie z przepisami i przez to nikogo nie blokują".

Zgłoś
Avatar
Vid 2016-10-21, 13:28
A w tle gra Lipali - Mama. (tak, jakby ktoś potrzebował)
Zgłoś
Avatar
k................x 2016-10-21, 15:09
nie święte krowy tylko pospolite ko rwy, każdy w tym kraju ma obowiązek trzymania się prawej strony, jest wolne miejsce na prawym pasie to zjezdzasz, chyba ze akurat wyprzedzasz lub skręcasz w lewo.

Poza tym ciężko utrzymywać "bezpieczną odległość", bo z automatu taki uczestnik ruchu staje się zawalidrogą, w przeciwnym wypadku trzeba obserwować 2-3 auta przed sobą.
Zgłoś
Avatar
jerry280 2016-10-21, 15:29
Debile którzy piszą, że w Polsce obowiązuje nakaz jazdy prawą stroną - obowiązuje też nakaz jazdy z maksymalną dozwoloną prędkością. A właśnie i przez jednych i przez drugich jeździ się niebezpiecznie - zarówno święte krowy jak i zapierdalacze powinni jeździć komunikacją zbiorową - byłoby więcej przestrzeni dla normalnych użytkowników dróg.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie