18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:56
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Avatar
TrzyDwaJeden 2020-08-29, 19:53
Ale się chłopcy zmówili żeby pedalarza załatwić! Brawo dla nich!
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-08-29, 20:27 2
C0C0JUMBO napisał/a:

Jebać gware... Żyjesz w Polsce to się dostosuj z językiem buraku



Prawdziwy Polak potrafi napierdalać językiem ogólnopolskimi jaki i gwarą lub dialektem w zależności od regionu. A Ty murzynku nauczyłeś się języka z telewizji więc morda w kubeł.
Zgłoś
Avatar
666_KIMURA 2020-08-29, 20:32 1
Hanysi brzmią jak niepełnosprawni umysłowo
Zgłoś
Avatar
pol0202 2020-08-29, 20:33
Wracał na kole koło cugu ciulu gorolski
Zgłoś
Avatar
s................d 2020-08-29, 21:38 6
Hefajstos78 napisał/a:

Prawdziwy Polak potrafi napierdalać językiem ogólnopolskimi jaki i gwarą lub dialektem w zależności od regionu. A Ty murzynku nauczyłeś się języka z telewizji więc morda w kubeł.



Zamknij pizdę słoju.
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-08-29, 21:57 1
sedziazgred napisał/a:

Zamknij pizdę słoju.



,,to byś wszedła w moje serce" - słój słojowi słojem.
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2020-08-29, 22:59
Halman napisał/a:

buraków to sobie poszukaj w polu za białymstokiem podlaski ziemniaku...



Zamknij morde kurwiarzu
Zgłoś
Avatar
huhuha 2020-08-29, 23:00 1
Ktoś zna tytuł marsza, który leci w tle?
Zgłoś
Avatar
Vilda96 2020-08-30, 5:24
aż mi sie przypomniała orkierta wojskwa.... jebane nieroby
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-08-30, 11:35
Ale urwal
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-08-30, 11:40
Za strącenie pedokularza zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
piter1729 2020-08-30, 12:17
Jak ta gwara mnie drażni Śląska, powinni tą frajernie dołączyć do terytorium Niemiec, skoro nie potrafią po polsku mówić
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2020-08-30, 12:50
piter1729 napisał/a:

Jak ta gwara mnie drażni Śląska, powinni tą frajernie dołączyć do terytorium Niemiec, skoro nie potrafią po polsku mówić



Wstawaj zesrałeś się
Zgłoś
Avatar
andyq 2020-08-30, 13:34 6
piter1729 napisał/a:

Jak ta gwara mnie drażni Śląska, powinni tą frajernie dołączyć do terytorium Niemiec, skoro nie potrafią po polsku mówić



Dokładnie. O ile łatwiej było by Polsce bez śląska. Jebany rząd na siłę i po trupach będzie spalał węgiel w elektrowniach żeby górnicy nie terroryzowali polski protestami. Wybudować elektrownie atomowe albo inwestować w źródła odnawialne. Śląsk odłączyć od Polski i nie trzeba będzie tej biedoty utrzymywać.
Zaraz jakiś ślązak się zesra że bez nich chuja byśmy mieli a nie prąd no i to jest największa bzdura którą Polski rząd propaguje. Pamiętajmy że elektrownie mogłyby kupować węgiel o prawie połowę taniej z zagranicy ale rząd zabronił tego spółką państwowym bo cała polska ma się dokładać do utrzymania śląska. Wystarczy spojrzeć na roczne raporty magazynów rezerw narodowych. Zamiast zapełniać je niezbędnymi produktami które np. przydałyby się już w tym roku przy epidemii to rząd skupuje węgiel i zapycha nim magazyny. A dlaczego? A no dlatego że zarząd nad rezerwami narodowymi przejął minister energii pod którego podlega górnictwo. W ten sposób pieniędzmi z jednego departamentu wspomógł swój kulejący resort.
Krótko podsumowując: Odłączyć śląsk od Polski i niech żrą węgiel bo przy ich cenach nikt od nich nie kupi. Ewentualnie niech się z cyganami na gruz wymieniają.
Zgłoś
Avatar
dumad 2020-08-30, 17:01 1
C0C0JUMBO napisał/a:

Jebać gware... Żyjesz w Polsce to się dostosuj z językiem buraku



a jak ten zjeb fantastico pisał po chujwiejakiemu to ci się tak kurwa podobało że sobie konia waliłeś

jacy ci ludzie dwulicowi dzisiaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie