18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Wypadek przy maszynie
CrazyEdek • 2021-07-28, 17:29
Jeb w łeb.


2021-07-28, 22:13
gościu tylko machnął ręką i powiedział już po chłopie

2021-07-28, 22:16
Wstawaj nie udawaj. Ja gorzej miałem

2021-07-28, 22:27
Zauważyliście że oni w tych chińskich fabrykach, już prawie bez emocji podchodzą do takich wypadków ? W Polsce jakby coś się takiego działo to by był wielki chaos, panika i w p*zdu dziennikarzy. Tam Ci ludzie na pełnym luzie odciągają ciało i idą po następnego do czyszczenia maszyny.

2021-07-28, 22:29
Na jego miejsce mają już więcej niż 10 chętnych.
Czas leci nieublagalni ucieka.
Teraz już z 50 jest pewnie.
Więcej takich maszyn!!! :mrgreen:

2021-07-29, 00:11
Zderzacz hadronów, tylko zamiast atomów jako pocisków używa się ludzi

2021-07-29, 00:40
mieszał napisał/a:

Ja pie**olę, co tu się dzieje, co za popie**olone komentarze, pierwsze tu widzę, co tu się odpie**ala, jakie zjeby tu się udzielają, ni chu ja nie mają skończonej 18, dzieci k***a jakieś z kąś, o cie h*j, nie wchodzę więcej w komentarze tylko oglądam, bo mi się popie**oli w systemie od takiego pie**olenia. - ,,k***a nie łaskocz bo zaraz przypie**ole.... mówiłem?', albo ,,Produkuje wypełniacz do trumien ", a ić Pan w h*j



o k***a, ale pie**olony analfabeta :D

2021-07-29, 01:28
Seligos napisał/a:

Zauważyliście że oni w tych chińskich fabrykach, już prawie bez emocji podchodzą do takich wypadków ? W Polsce jakby coś się takiego działo to by był wielki chaos, panika i w p*zdu dziennikarzy. Tam Ci ludzie na pełnym luzie odciągają ciało i idą po następnego do czyszczenia maszyny.



Dziwi Cię to? 1. Jest ich ponad miliard 2. Wszyscy do siebie podobni 3. Podobnie jak hindusi wierzą że życie ziemskie to tylko gorsza i "przejsciowa" forma życia we wszechswiecie, wiec smierc to "wyzwolenie" z niej...jeszcze cos dodac?

2021-07-29, 08:14
Kris891 napisał/a:

Czy ktoś może wie do czego służy ta maszyna,bo pierwszy raz na oczy widzę coś takiego. Do produkcji opon czy czegoś innego ?



Ta dokładnie to maszyna konfekcyjna do produkcji opon, miałeś coś wspólnego z branża ? Bo to nie łatwe domyśleć się co to :P

2021-07-29, 13:14
jest to maszyna ktora składa opony, operator to konfekcjoner

to co jebło to bęben który pod ciśnieniem się rozkłada żeby nałożyć na siebie jakieś drutówki, boki i opasanie, to wszystko robi się przy panelu sterującym (elektryk ma więcej uprawnień do ingerowania w ciśnienia maszyny, sam operator nie wiele może zmieniać) a tutaj widzimy że on się z tym szarpał i chorobowe z jego winy XD

2021-07-29, 21:46
raistpol napisał/a:

o k***a, ale pie**olony analfabeta



O k***a, ale pie**olony cwe*uś.

2021-07-30, 23:35
Cholera nawet na zwolnieniu o połowę jest za szybko. Ten co machał ręką to pewnie nie pierwszy raz

2021-08-04, 02:47
Folur napisał/a:

Dziwi Cię to? 1. Jest ich ponad miliard 2. Wszyscy do siebie podobni 3. Podobnie jak hindusi wierzą że życie ziemskie to tylko gorsza i "przejsciowa" forma życia we wszechswiecie, wiec smierc to "wyzwolenie" z niej...jeszcze cos dodac?



Nie no wiadomo statystyki są jakie są..... ale z tym wyzwoleniem, co jeśli się wszyscy oni się pomylili i to ziemskie życie to maks co od wszechświata dostają? Może na nanosekunde przed zgnieceniem go się cieszył myślą "no nareszcie koniec tej udręki" ..... a tu nagle taki ch*j. Tylko czarne przed oczami i koniec. Nie wiem co będzie po naszej śmierci. Można całe życie trwać w beznadziei i tylko czekać na własną śmierć i postawić wszystko na kartę zbawienia. Albo być totalnym debilem bez zasad który tylko myśli o sobie i postawić wszystko kartę Tu i Teraz. Cokolwiek by się nie wybrało chyba fajnie jest grać kilkoma kartami ;) Być trochę popie**olonym aby sobie to życie na ziemi uprzyjemniać i urozmaicać, oraz być przy okazji być po prostu empatycznym do reszty ludzi, mieć odrobinę nienaruszalnych zasad i po prostu nie być k***ą dla innych.