18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ronde di Andora wypadek zdazył sie na 6 km wyścigu.





Według portalu Autoklub, samochód uderzył w barierę i został poważnie uszkodzony. Aby wydobyć Kubicę z rozbitego auta, trzeba było rozciąć karoserię. Pilot Jakub Gerber nie odniósł obrażeń. Kubica został przetransportowany helikopterem do szpitala.

Fabia mocno uderzyła w barierę - oes został przerwany. Roberta trzeba było wycinać z rozbitego samochodu. Kubie Gerberowi nic się nie stało. Robert był przytomny i rozmawiał z lekarzami. Nie ma informacji o obrażeniach kierowcy. Kubicę przewieziono do szpitala.

- Jestem OK - poinformował na Facebooku Jakub Gerber, który towarzyszy Robertowi w drodze do szpitala.

Polski kierowca był przytomny.

Dziennik "Savona News" pisze o "kilku złamaniach". Wymienia się kość udową.

Robert Kubica znajduje się w szpitalu Santa Corona w Pietra Ligure.

Grzegorz Możdżyński F1 Racing zamienił kilka słów z ojcem kierowcy. Artur Kubica był mocno zdenerwowany. - Usłyszałem, że paskudnie to wygląda - relacjonował dziennikarz na antenie TVN24. - Jeśli rzeczywiście doszło do złamania, Robert będzie musiał spędził kilka miesięcy na rehabilitacji. Mówię to jako człowiek, który wychodzi z takiego złamania - dodał Możdżyński.

Oby powrot do zdrowia byl tak szybki, ze zdazy wystartowac w najblizszym GP

No i dla przypomnienia.

2007 roku na torze Formuły 1. W barwach BMW Sauber Polak rozbił się na 27. okrążeniu podczas GP Kanady





Oby powrot do zdrowia byl tak szybki, ze zdazy wystartowac w najblizszym GP
Zgłoś
Avatar
o................9 2011-06-24, 12:52 3
ma szczęście ze żyje
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-06-24, 14:05 3
Nie zmienia to faktu że popełnił błąd, przecież barierka sama w niego nie wjechała.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-24, 14:28
No dokładnie. Jak się w rajdzie jedzie, to się ma świadomość, że coś może pójść nie tak. Ja sądzę, że Kubica żałuje, że nie jeździ w tym sezonie, bo Lotus ma świetny bolid, ale raczej nie zmieni nawyków. Jeśli wróci do zawodowego jeżdżenia w F1 (w co wątpię), to pewnie dalej będzie chciał jednocześnie uczestniczyć w różnego rodzaju wyścigach. Tylko czy znajdzie się zespół, który mu na to pozwoli.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-06-24, 14:29
Tak szczerze mówiąc to widziałem jak ludzie z gorszych wypadków wychodzą prawie bez szwanku,więc cóż to za szczęście?
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-10-22, 0:02
tvn24.pl/12694,1721592,0,1,kubica-wroci-w-nastepnym-sezonie,wiadomosc.html

Wraca, można zamknąć
Zgłoś