18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Yolanda 2024-04-24, 20:25 2
durabo2 napisał/a:

JPRD, JAK SIĘ ZESRALI DO KAMERZYSTY.
A oglądać każdy chce.
Korek w takich wypadkach zawsze jest po obu stronach czy nagrywa czy nie nagrywa, każdy z was dzbany instynktownie zwolni co najwyżej będziecie siebie oszukiwać że was to nie interesuje



Bredzisz, jak ksiądz z ambony.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-04-24, 20:29 2
durabo2 napisał/a:

JPRD, JAK SIĘ ZESRALI DO KAMERZYSTY.
A oglądać każdy chce.
Korek w takich wypadkach zawsze jest po obu stronach czy nagrywa czy nie nagrywa, każdy z was dzbany instynktownie zwolni co najwyżej będziecie siebie oszukiwać że was to nie interesuje



Tak.. i barany robia wypadek po drugiej stronie. Jak bede chcial sobie popatrzec to poszukam informacji w internecie. Jebani kretyni.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-04-24, 20:31
Ten wypadek jest specyficzny,warto było nagrać,można wnioski wyciągnąć
Zgłoś
Avatar
usni 2024-04-24, 20:43 3
Kiedyś latał taki filmik od GDDKIA w necie, jak idiota zatrzymał się na autostradzie, żeby nagrać sobie wypadek i wjebał się w niego tir - jak ktoś znajdzie, to podeślijcie autorowi, bo chyba kurwa jeden raz go nie nauczył niczego.
Zgłoś
Avatar
makaron011 2024-04-24, 20:59
dobrze, że nikt nie zginął
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-04-24, 21:19 2
tirowce wszystkie do denazyfikacji, trzeba sie pozbyc tego gowna z drug , niech Liga Polskich Rodzin śmigłowcami wozi całe zaopatrzenie nam potrzebne
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2024-04-24, 21:21 1
KosmatyHui napisał/a:

Bo kurwa debil w ciezarowce w zestawie na ekspresowce trzyma Ci sie na zderzaku. Mialem wlasnie taka sytuacje wczoraj na s3 zwalniam juz za ciezarowka bo bedzoemy zjezdzac w zjazd, a cos sie przykorkowalo na serpentynie. A debil za nami podjezdza mi na 3 metry pod zderzak z tylu. Kurwa, kierowcy ciezarowek, zawodowi. Najwieksi debile.


Nigdy nie dopuszczam by jechać dłuższa chwile między zestawami... później się kończy jak na tym filmie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-24, 21:25 1
Tiry na tory!
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2024-04-24, 21:34 1
Jeszcze się połóż na tym lewym pasie,
Zgłoś
Avatar
impressa88 2024-04-24, 22:29 3
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać



Mnie się podoba materiał. Poświęcił się a dzbany to kierowcy samochodów ciężarowych co wyprzedają na autostradach dwupasmowych. Chuj im w oko w plecy i w ucho.
Zgłoś
Avatar
Shiru 2024-04-24, 23:08
Stara zasada wciąż aktualna!
Nigdy miedzy dwa większe
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-24, 23:54 2
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać


O, właśnie. Jak mnie wkurwiają takie buraki, co zwalniają żeby sobie kurwa popatrzeć! Policja powinna bez litości jebać za to mandaty. W kostnicy niech się debil zatrudni to się napatrzy.

durabo2 napisał/a:

JPRD, JAK SIĘ ZESRALI DO KAMERZYSTY.
A oglądać każdy chce.
Korek w takich wypadkach zawsze jest po obu stronach czy nagrywa czy nie nagrywa, każdy z was dzbany instynktownie zwolni co najwyżej będziecie siebie oszukiwać że was to nie interesuje


Nie, kurwa. Nie chcę oglądać, tylko jechać! Nie zwolnię ani instynktownie, ani celowo, bo chuj mnie to obchodzi.
Korek jest po drugiej stronie właśnie dlatego, że jakieś barany chcą sobie popatrzeć. Wystarczy jeden taki debil na dziesięciu i cierpią wszyscy.

impressa88 napisał/a:

Mnie się podoba materiał.


Widocznie mało jeździsz.
Zgłoś
Avatar
Otu 2024-04-25, 0:36
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać



i bardzo kurwa dobrze
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-04-25, 0:45
No chu.. wydarzyło się pytanie po ki ch.. drabina tam ? Na chyba ze OSP godziny nabijało to jest do zrozumienia
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-25, 1:52
kampton napisał/a:

I przez takich kurwa żądnych sensacji jebanych gapiów, później korek na przeciwległym pasie na godzinę stania.



Nie pochwalam zachowania, ale gdy wypadek warty uwiecznienia to można dać dyspensę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie