18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Wypadek z nocy 10 marca z południa Podkarpacia: Honda Civic z 4 osobami wjechała do rowu z którego wyleciała dzięki ziemnemu mostkowi prosto w trzy solidne drzewa (miejsce uderzeń widać na zdjęciu). Z samochodu została kupa blachy, dwie 17-latki trafiły do szpitala w stanie ciężkim i nadal walczą o życie (update z 12 marca). Dwóch towarzyszących im mężczyzn odniosło lżejsze obrażenia. Co najmniej jeden z nich był nietrzeźwy

Cytat:

Do tego dramatycznego wypadku doszło w niedzielę (10.03) około godz. 1 w nocy w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, jadąc hondą civic w kierunku Nowego Żmigrodu, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód wzbił się w powietrze na wysokość kilku metrów i uderzył w kilka przydrożnych drzew.



Efekt wypadku pod postacią złomu z Hondy:



Skocznia:



źródło

ukryta treść








Zgłoś
Avatar
somet 2019-03-12, 21:27
Kurwa oczu nie macie... za nisko lecieli.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-03-12, 21:35
Tutaj marka nie ma nic do rzeczy. Zapierdalanie + odrywanie uwagi kierowcy i mamy to co mamy.
Zgłoś
Avatar
Presty 2019-03-12, 22:20
Wysokie loty!
Zgłoś
Avatar
ChybaTy1 2019-03-12, 22:22 1
Obczajcie wypadek z podlaskiego, również z niedzieli 10 marca:
poranny.pl/poswietne-smiertelny-wypadek-na-dk8-zderzenie-osobowki-z-ci...
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-03-13, 2:28
A gdzie są te ciężko ranne 17 latki?

Jak masz zamiar zamieszczać taki syf bez ofiar, to na przyszłość nic nie zamieszczaj.
Żenada, a nie Sadistic.

shoe5maker napisał/a:

Kierowca chciał żeby świnie miały kisiel w majtkach, a wyszła nutella.



Świnia to ty jesteś i twoja stara. Prostaku żałosny.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-03-13, 5:44
Wieśniacki wypadek z udziałem Hondy a nie BMW. Pewnie niejeden sadol jest w gorszym szoku od tego 23latka z Hondy.
Zgłoś
Avatar
waloos 2019-03-13, 10:35 2
Wypadek młodzików bez wyobraźni na zadupiu Polski. Nowe, nie znałem.

A tak na serio, to kurwa zawsze, ale to zawsze taki wypadek ma miejsce we wiochach na Podlasiu, Podkarpaciu, Lubelszczyźnie itp. Ja rozumiem, że w takich rejonach nie ma za dużo rozrywek do wyboru. Że tak generalnie to wybór na spędzenie weekendu sprowadza się do najebania się albo pościgania samochodem. No ale jak małą wyobraźnię trzeba mieć, żeby zapierdalać z obcymi ludźmi na pokładzie, po krętych i nierównych drogach jakąś starą Hondziną?

Ja tu nie chcę wyjść na kogoś kto się śmieje z wsi w Polsce, bo nie wszystko może być miastem i w kraju wsie są potrzebne, ale rozwala mnie ta zależność, że jak jakaś młoda grupka w samochodzie się rozpierdoliła, to w 95% ma to miejsce właśnie gdzieś, gdzie psy dupami szczekają. Rozumiem, że w miastach nie zawsze jest gdzie zapierdalać, a jak jest gdzie to te duże miasta mają lepsze drogi, więc wypadków mniej. No ale generalnie nawet jak ktoś mieszka w mieście to wystarczy odjechać trochę za miasto żeby trafić na takie same drogi. A jakoś się nie słyszy żeby takie zdarzenia miały miejsca pod Poznaniem, Warszawą, Wrocławiem, Trójmiastem czy w GOPie.
Zgłoś
Avatar
Ukesu 2019-03-13, 11:15 1
marinis ty jakiś niedojebany jesteś czy co ?
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-03-13, 11:16 1
Ukesu napisał/a:

marinis ty jakiś niedojebany jesteś czy co ?


Jest
Zgłoś
Avatar
PomrukOdbytu 2019-03-13, 21:46
marinis napisał/a:

A gdzie są te ciężko ranne 17 latki?
Jak masz zamiar zamieszczać taki syf bez ofiar, to na przyszłość nic nie zamieszczaj.
Żenada, a nie Sadistic.
Świnia to ty jesteś i twoja stara. Prostaku żałosny.



Za te ciśnięcie po rodzinie powinni Cię tak z 2x przecwelić frajerski śmieciu opluty. Po tym jak cisną po rodzicach najlepiej rozpoznać frajernie i łochów jebanych. Leszcz bez zasad.

Ukesu napisał/a:

marinis ty jakiś niedojebany jesteś czy co ?



Gorzej.
Zgłoś
Avatar
Ar3ck1 2019-03-13, 23:00
znajomy który był na interwencji mówił że licznik zatrzymał się na 230km/h ... cud że żyją chociaż na razie nie wiadomo bo małolaty w cięzkim stanie.
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-03-13, 23:52
Ukesu napisał/a:

marinis ty jakiś niedojebany jesteś czy co ?



Szukam dobrych materiałów na Sadistic, a nie mogę znaleźć.

Sama cenzura, żeby tej stronki nie zamknęli.

Gdyby ktoś zamieścił zdjęcia ofiar tego wypadku, to ten temat zostałby szybko usunięty, a tak skoro bez ofiar to sobie leży i nikt go nie usunie.
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2019-03-14, 15:15
marinis napisał/a:

Szukam dobrych materiałów na Sadistic, a nie mogę znaleźć.
Sama cenzura, żeby tej stronki nie zamknęli.
Gdyby ktoś zamieścił zdjęcia ofiar tego wypadku, to ten temat zostałby szybko usunięty, a tak skoro bez ofiar to sobie leży i nikt go nie usunie.



Sam sobie odpowiedziałeś, na tym portalu nie masz czego szukać. W ogóle widzę, że coraz bardziej wkurwiony jesteś, że pedo materiałów ci nikt pod nos nie rzuca
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-03-14, 16:54
Foxlifejenkins napisał/a:

Sam sobie odpowiedziałeś, na tym portalu nie masz czego szukać. W ogóle widzę, że coraz bardziej wkurwiony jesteś, że pedo materiałów ci nikt pod nos nie rzuca


Ty jesteś upośledzony umysłowo, a w dodatku dumny ze swojego niedorozwinięcia.
Rodzice ciebie za często bili po głowie.
Bym ci napluł na ryja gdybym ciebie spotkał.
Zgłoś