18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Wypadek
Tooley • 2012-12-01, 15:03
Wypadek miał miejsce w Radomsku wczoraj ok. 23:00. W zaparkowaną przyczepę uderzył rozpędzony Opel Omega. Zginęły 3 osoby w wieku 16-24 lata.







Chyba chcieli zrobić cabrio
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-12-01, 19:35
Jak na omegę fajna była - kozaky !!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Curtis 2012-12-01, 19:57
Ulica którą jechali ma ok 2,5 km, w nocy o tej godzinie nikt tamtędy za bardzo nie jeździ, fakt stoją tiry które kręcą pauzę, ale widać je bez problemu ( droga oświetlona ), koleś widząc pustą drogę zapierdalał kadetem i zajebał ( o tej godzinie wczoraj padał u mnie śnieg z deszczem ), dziś byłem tam sobie zobaczyć wypadeczek, ale żadnego śladu nie było, a pierdolą że przez chodnik też jechał..
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-01, 21:37
Na allegro wyląduje jako niebita Omega Cabrio. Lekkie poprawki i jak nówka.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2012-12-01, 22:18
Kurwa...ja Vetrą jeżdzę a tu Omegi rozpierdalają...Chuje.
Zgłoś
Avatar
Mr_Jack 2012-12-01, 22:37 1
-"Założę się że nie przejedziesz pod tą przyczepą."
-"Dobra, patrz..."
Zgłoś
Avatar
dzony91 2012-12-02, 3:38 1
Witam
Jestem specjalistą od wypadków drogowych, stwierdzam winę kierowcy Opla Omegi, jechał za szybko i uderzył w stojącą naczepę.
Dziękuje Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-12-02, 13:33
Na 1 zdjęciu w komentarzu widać śledczych, badających ślady trotylu z foteli.
Zgłoś
Avatar
zurson 2012-12-02, 13:44
kurwa 170 ;o ludzie jak nie wiecie to nie pierdolcie glupot, bo ja znalem jednego goscia ktory zginal w tym wypadku 12 lat, to byl ziomek z jednego osiedla prawie z jednego bloku, a wy gadacie takie pierdoly ze sie zygac chce, nie on nie kierowal, wystarczy znalesc watek i poczytac a nie pierdolicie i jakies domysly, osoby ktore znaly tych ludzi jak czytaja te bzdury, je to boli, pozdro szmaty
Zgłoś
Avatar
Gredo 2012-12-02, 14:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
adrian1607 2012-12-02, 16:44
babycow napisał/a:


Juz tlumacze... dozwolone do 40kmh zapierdalasz 150kmh, zle wlecisz w zakret = wylecisz z niego ejszcze gorzej, np lecac na przyczepe



Po pierwsze:
Nie ma tam ograniczenia
Po drugie nie ma tam żadnego zakrętu.
Po trzecie najwięcej gadają Ci co tam nie przejeżdżali nigdy droga jest bardzo ładna tylko za pewne prędkość którą jechali była nie dostosowana do warunków, tył napęd i za pewne letnie opony. lekki poślizg przy temp. 0st i padającym zmrożonym deszczu dały efekt...

I oczywiście szkoda młodych osób
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-12-02, 18:34
Gredo napisał/a:

18 latek który zginął w tym wypadku to mój sąsiad a jednocześnie przyjaciel. Te głupoty które piszecie kurwy jebane to aż płakać się chce. Bez mózgu który napisałeś że chcieli zrobić sobie cabrio , ja Ci mogę z mordy zrobić jeżeli tylko tego chcesz. Nie macie za grosz współczucia i macie wyjebane czy jego rodzina to widzi czy nie. Pomyślcie na następny raz o tym co wstawiacie barany bo rodzinę to boli 100 razy mocniej niż mnie. Nie życzę sobie kurwa nie życzę takich kurwa komentarzy bo teraz wy wychodzicie na jebanych gimbów szukających sensacji.

Pozdrowienia dla kumatych.

"Leszka Czarnego nigdy nie zapomni swojego"



pozdro dla pryszczatych

Pomyliłeś portale 16 letni trądzikowy pryszczu.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-12-02, 18:36 1
Gredo napisał/a:

18 latek który zginął w tym wypadku to mój sąsiad a jednocześnie przyjaciel. Te głupoty które piszecie kurwy jebane to aż płakać się chce. Bez mózgu który napisałeś że chcieli zrobić sobie cabrio , ja Ci mogę z mordy zrobić jeżeli tylko tego chcesz. Nie macie za grosz współczucia i macie wyjebane czy jego rodzina to widzi czy nie. Pomyślcie na następny raz o tym co wstawiacie barany bo rodzinę to boli 100 razy mocniej niż mnie. Nie życzę sobie kurwa nie życzę takich kurwa komentarzy bo teraz wy wychodzicie na jebanych gimbów szukających sensacji.

Pozdrowienia dla kumatych.

"Leszka Czarnego nigdy nie zapomni swojego"



Pozdro dla kumatych!!!11 Tylko bug może nas sądzić!!!!1

Pozdro dla chłopaczynuw patrzących zza krat!
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-02, 18:54
Gredo napisał/a:

18 latek który zginął w tym wypadku to mój sąsiad a jednocześnie przyjaciel. Te głupoty które piszecie kurwy jebane to aż płakać się chce. Bez mózgu który napisałeś że chcieli zrobić sobie cabrio , ja Ci mogę z mordy zrobić jeżeli tylko tego chcesz. Nie macie za grosz współczucia i macie wyjebane czy jego rodzina to widzi czy nie. Pomyślcie na następny raz o tym co wstawiacie barany bo rodzinę to boli 100 razy mocniej niż mnie. Nie życzę sobie kurwa nie życzę takich kurwa komentarzy bo teraz wy wychodzicie na jebanych gimbów szukających sensacji.

Pozdrowienia dla kumatych.

"Leszka Czarnego nigdy nie zapomni swojego"


Twoj sasiad powinien isc do fryzjera a nie przystrzygac sie przyczepa.

P.S Triple kill! one one one!
Zgłoś
Avatar
hopek20o 2012-12-02, 21:12
Moreq napisał/a:

Jak można się tak wjebać w przyczepę która stoi na parkingu?

Jak się jest pojebem to można akurat u mnie w mieście to jest i to jest odcinek drogi szeroki jak cholera to jest kurwa talent....
Zgłoś
Avatar
zurson 2012-12-02, 23:02
KanapkaZmartwymplodem - jakbym cie spotkal na ulicy to bys zjadl wlasnego kutasa za to co napisales, jestes szmata i pojebem wnioskujac po nicku i po tym co piszesz. Smacznego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie