18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Geraldinio 2024-07-11, 20:55 4
anubis90 napisał/a:

Walczą z Ruskimi, żeby z nimi nie przegrać, ale na pewno nie robią tego dla nas, tylko dla siebie.



Obstawiam opcję drugą: pożyteczny troll. masz pewnie 15 lat i jesteś nabuzowany ekstremistami z Konfy, z wiekiem zmądrzejesz.

Na koniec tej bezsensownej dyskusji porównanie, którego i tak pewnie nie zrozumiesz: Jak już najedzie twojego sąsiada banda śniadych "inżynierów" (a przecież na pewno najedzie, bo Tusk obiecał! XD) i wiesz, że będziesz następny, to nie krzyczysz do sąsiada: ty chuju! zajebałeś mi kosiarke i rozjechałeś kota w 85' wszyscy jesteście sobie warci, pozabijajcie się!
Tylko kurwa siedzisz cicho, szukasz szpadla, ostrych noży, ustalasz z resztą sąsiadów wspólną obronę i przede wszystkim KIBICUJESZ ZŁODZIEJOWI KOSIARKI NA KAŻDYM KROKU MU POMAGAJĄC!
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-11, 20:56 3
anubis90 napisał/a:

Walczą z Ruskimi, żeby z nimi nie przegrać, ale na pewno nie robią tego dla nas, tylko dla siebie.
Na Polaków to oni mają wyjebane. Tylko nasze głupie media, i politycy robią z tych banderowców bohaterów, którzy niby walczą dla nas.
Na szczęście nie wszyscy są takimi idiotami jak ty, wierząc w tą propagandę.


Może i walczą dla siebie, ale my na tym korzystamy, nie sądzisz? Dlatego niech walczą jak najdłużej, aż ruscy zrozumieją, że tej wojny nie wygrają i jedyne co z niej mają to obite mordy. Wtedy na jakieś 30 lat w Europie będzie pokój. W sam raz, żebym mógł w spokoju dożyć swoich dni nie martwiąc się kiedy przyjdą do nas.
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-07-11, 21:10
Nie ma huja na wypadki w chiskich fabrykach.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 21:10
Geraldinio napisał/a:

Obstawiam opcję drugą: pożyteczny troll. masz pewnie 15 lat i jesteś nabuzowany ekstremistami z Konfy, z wiekiem zmądrzejesz.
Na koniec tej bezsensownej dyskusji porównanie, którego i tak pewnie nie zrozumiesz: Jak już najedzie twojego sąsiada banda śniadych "inżynierów" (a przecież na pewno najedzie, bo Tusk obiecał! XD) i wiesz, że będziesz następny, to nie krzyczysz do sąsiada: ty chuju! zajebałeś mi kosiarke i rozjechałeś kota w 85' wszyscy jesteście sobie warci, pozabijajcie się!
Tylko kurwa siedzisz cicho, szukasz szpadla, ostrych noży, ustalasz z resztą sąsiadów wspólną obronę i przede wszystkim KIBICUJESZ ZŁODZIEJOWI KOSIARKI NA KAŻDYM KROKU MU POMAGAJĄC!



Hahah rozbawił mnie twój ostatni komentarz, ale niestety muszę cię rozczarować: jestem neutralny, gardzę wszystkimi politykami, i tak, nie jestem ruskim agentem, tylko zwyczajnym obywatelem, nie oglupionym przez propagandę ukraińską ani amerykańską, czyli, jak to mówią, trzeźwo myślącym.

[ Dodano 2024-07-11, 21:19 ]
majeńka napisał/a:

Wróg mojego wroga. I przyzwoity sąsiad.
To idiotą nazwiesz kogoś kto nie słucha wysrywów waszej firmy?



Przyzwoity sąsiad, hahah dobre.
Ten twój przyzwoity sąsiad wyrzynał Polaków na Wołyniu, ale przez swoją ślepą nienawiść do Rosji zapomniałeś o tym.
I o jakiej firmie piszesz dziewczyno??
Jestem zwykłym Polakiem, tak jak ty, tyle że nie oglupionym propagandą ukraińską, ani amerykańską, w przeciwieństwie do ciebie.

[ Dodano 2024-07-11, 21:20 ]
Swoją drogą nie wiedziałem, że na sadisticu jest tylu kochasi USA i Ukrainy.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-11, 21:21 3
anubis90 napisał/a:

... nie oglupionym przez propagandę ukraińską ani amerykańską, czyli, jak to mówią, trzeźwo myślącym.


Trzeźwo myślącym, taa... I dlatego jedziesz po Ukraińcach jak po łysej kobyle, a po kacapach jakoś nie. Dokładnie, jak chce Putin.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-11, 21:36 3
anubis90 napisał/a:


Ten twój przyzwoity sąsiad wyrzynał Polaków na Wołyniu (...)



i to jest to dziecinne, prymitywne myślenie. Historia miesza ci się z teraźniejszością. Co ma Wołyń sprzed 7 dekad do realnego DZISIEJSZEGO zagrożenia???? stosując tę logikę, trzeba opuścić NATO i UE bo tam są Niemcy, Hitler to dopiero był skurwiel.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 21:43
Geraldinio napisał/a:

i to jest to dziecinne, prymitywne myślenie. Historia miesza ci się z teraźniejszością. Co ma Wołyń sprzed 7 dekad do realnego DZISIEJSZEGO zagrożenia???? stosując tę logikę, trzeba opuścić NATO i UE bo tam są Niemcy, Hitler to dopiero był skurwiel.



No i widzisz, sam sobie teraz zaprzeczyłeś.
Chcesz powiedzieć, że to co stało się o Wołyniu, jest już nieważne, bo minęło tyle lat. Więc skoro tak, to dlaczego plujesz jadem na Rosję, skoro komunizm, i wszystko co się wtedy stało, wydarzyło się ponad 30 lat temu??
Przecież w myśl twoje logiki, to odbyło się dawno temu, podobnie jak zdarzenia na Wołyniu.
Widzisz, jaki ty pusty jesteś??
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-11, 21:50 2
anubis90 napisał/a:

No i widzisz, sam sobie teraz zaprzeczyłeś.
Chcesz powiedzieć, że to co stało się o Wołyniu, jest już nieważne, bo minęło tyle lat. Więc skoro tak, to dlaczego plujesz jadem na Rosję, skoro komunizm, i wszystko co się wtedy stało, wydarzyło się ponad 30 lat temu??
Przecież w myśl twoje logiki, to odbyło się dawno temu, podobnie jak zdarzenia na Wołyniu.
Widzisz, jaki ty pusty jesteś??



Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, jak nie pomoże, to ponownie aż do skutku. Wersja skrócona dla debili: dziś ci zagraża bandera sprzed 7 dekad czy putin teraz? Jak obaj po równo to wychodzimy z NATO i UE, bo Niemcy = Hitler. Zgadza się?
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 21:55
Geraldinio napisał/a:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, jak nie pomoże, to ponownie aż do skutku. Wersja skrócona dla debili: dziś ci zagraża bandera sprzed 7 dekad czy putin teraz? Jak obaj po równo to wychodzimy z NATO i UE, bo Niemcy = Hitler. Zgadza się?



Wiesz co, mam już dość dyskusji z tobą, bo ja mówię swoje, a ty swoje.
Nic nie poradzę na to, że masz mózg wyprany propagandą, i nie potrafisz trzeźwo spojrzeć na obecną sytuację.
Także lepiej skończmy już tą rozmowę.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-11, 21:57 3
anubis90 napisał/a:

No i widzisz, sam sobie teraz zaprzeczyłeś.
Chcesz powiedzieć, że to co stało się o Wołyniu, jest już nieważne, bo minęło tyle lat. Więc skoro tak, to dlaczego plujesz jadem na Rosję, skoro komunizm, i wszystko co się wtedy stało, wydarzyło się ponad 30 lat temu??
Przecież w myśl twoje logiki, to odbyło się dawno temu, podobnie jak zdarzenia na Wołyniu.
Widzisz, jaki ty pusty jesteś??


300 lat historii Polski, jak nas ruscy jebali na wszystkie sposoby to mało? Ale nie, to przecież nieważne, bo to się chowa przy zbrodni jaką był kurwa Wołyń!
A komunizm to ja jeszcze pamiętam, wyobraź to sobie. I spontaniczną radość mieszkańców mojego miasta, gdy sowiecka armia po 45 latach wreszcie wypierdalała do siebie na wschód. Tak byli znienawidzeni. I to w kraju, w którym propaganda przez wszystkie te lata wmawiała, że Rosjanie to nasi najlepsi przyjaciele. Nie mieli wyboru, musieli wypierdalać bo Kacapia się rozsypała, a my ten moment pierwszorzędnie wykorzystaliśmy. Inaczej, do dziś by tu siedzieli i miałbyś tak zajebiste życie, jak na Białorusi.
A teraz, jak poczuli się mocniejsi, wyciągają łapy po Ukrainę, bo jest ICH! Polska też była ich, nie zapomnij o tym nigdy.
I jeszcze, co w tym złego, że USA zarabiają na wojnach, jeśli i my na tym korzystamy? Dużo ucierpiałeś od tego strasznego USA, że tak ich nienawidzisz? Skąd ty w ogóle jesteś, bo chyba nie z Polski?

[ Dodano 2024-07-11, 22:06 ]
anubis90 napisał/a:

Wiesz co, mam już dość dyskusji z tobą, bo ja mówię swoje, a ty swoje.
Nic nie poradzę na to, że masz mózg wyprany propagandą, i nie potrafisz trzeźwo spojrzeć na obecną sytuację.
Także lepiej skończmy już tą rozmowę.


Jasne, jak kończą się argumenty to lepiej się wycofać i zamknąć dyskusję. A najlepiej, dla pewności nazwij go lewakiem, to taki ostateczny argument wszystkich przegrywów, tu na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 22:08
TwójCzarnyPan napisał/a:

300 lat historii Polski, jak nas ruscy jebali na wszystkie sposoby to mało? Ale nie, to przecież nieważne, bo to się chowa przy zbrodni jaką był kurwa Wołyń!
I jeszcze, co w tym złego, że USA zarabiają na wojnach, jeśli i my na tym korzystamy? Dużo ucierpiałeś od tego strasznego USA, że tak ich nienawidzisz? Skąd ty w ogóle jesteś, bo chyba nie z Polski?



Dla Polski, i Polaków wszystkie krzywdy nam wyrządzone są ważne, bez znaczenia kiedy, i w jakich latach były dokonane.
Ukrainiec nigdy nie będzie nam przyjacielem, bo oni od małego byli uczeni, że Polska jest ich wrogiem, i że nas trzeba nienawidzić.
Dlatego wobec obecnej wojny na Ukrainie, powinniśmy być neutralni, nie wtrącać się, i skupiać się na wzmacnianiu swojego wojska, a nie Ukrainy.
A co do USA: to nie mieliśmy z nimi wojen, bo nie graniczymy z nimi. Zresztą nie ma w naszym kraju zbyt wielu cennych surowców, dla których mieliby próbować zająć nasz kraj. I tak praktycznie nami rządzą, skoro nasi politycy o mało co nie całują ich butów,. poniżając się przed nimi.
A co do zarabiania pieniędzy na wojnach: to powiedz to obywatelom Syrii, Wietnamu, Iraku, Libii i innym napadniętym przez nich państwom, i pozostałym, gdzie toczy się, wywołana przez CIA wojna.
Że nie wspomnę o tym, jak ruchają nas w dupę przy zakupie ich broni, płacąc im zawyżone ceny za sprzęt wojskowy.
Każdy ogarnięty w polityce potwierdzi, to co ci teraz napisałem, a głupi dalej będzie mówić swoje.
I tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-11, 22:09 3
anubis90 napisał/a:

Wiesz co, mam już dość dyskusji z tobą, bo ja mówię swoje, a ty swoje.
Nic nie poradzę na to, że masz mózg wyprany propagandą, i nie potrafisz trzeźwo spojrzeć na obecną sytuację.
Także lepiej skończmy już tą rozmowę.



Powyżej widzimy rzadki widok ruskiego trolla zapędzonego w "kozi róg" przy zastosowaniu logicznych i niepodważalnych argumentów. Z reguły idą w zaparte twierdząc że białe jest czarne, ten się poddał. Grodzi mu u przywódcy swojej watachy mniej rubli, a w skrajnym wypadku wysłanie na front, gdzie z dumą przyjmie ukraiński granat na klatę, za swą matkę kurwę rasiję.

Czytała Krystyna Czubówna.
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 22:12
Geraldinio napisał/a:

Powyżej widzimy rzadki widok ruskiego trolla zapędzonego w "kozi róg" przy zastosowaniu logicznych i niepodważalnych argumentów. Z reguły idą w zaparte twierdząc że białe jest czarne, ten się poddał. Grodzi mu u przywódcy swojej watachy mniej rubli, a w skrajnym wypadku wysłanie na front, gdzie z dumą przyjmie ukraiński granat na klatę, za swą matkę kurwę rasiję.



O jakich ty logicznych i niezaprzeczalnych argumentach mówisz??
I raz jeszcze powtarzam: nie jestem żadnym jebanym ruskim agentem, więc skończ już tą chorą gadkę.
Masz tak wyprany mózg jankeską propagandą, że nie potrafię przemówić ci do rozumu.

[ Dodano 2024-07-11, 22:13 ]
Geraldinio napisał/a:

Powyżej widzimy rzadki widok ruskiego trolla zapędzonego w "kozi róg" przy zastosowaniu logicznych i niepodważalnych argumentów. Z reguły idą w zaparte twierdząc że białe jest czarne, ten się poddał. Grodzi mu u przywódcy swojej watachy mniej rubli, a w skrajnym wypadku wysłanie na front, gdzie z dumą przyjmie ukraiński granat na klatę, za swą matkę kurwę rasiję.



I wcale nie czuję się zapędzony w kozi róg, jak to wcześniej ująłeś 👍
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-11, 22:18 1
anubis90 napisał/a:

O jakich ty logicznych i niezaprzeczalnych argumentach mówisz??
I raz jeszcze powtarzam: nie jestem żadnym jebanym ruskim agentem, więc skończ już tą chorą gadkę.
Masz tak wyprany mózg jankeską propagandą, że nie potrafię przemówić ci do rozumu.
I wcale nie czuję się zapędzony w kozi róg, jak to wcześniej ująłeś 👍



Nadal czekam na konkretną odpowiedź na mojego posta, po którym sie poddałeś i odpuściłeś.
Pomogę w szukaniu:

Geraldinio napisał/a:
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, jak nie pomoże, to ponownie aż do skutku. Wersja skrócona dla debili: dziś ci zagraża bandera sprzed 7 dekad czy putin teraz? Jak obaj po równo to wychodzimy z NATO i UE, bo Niemcy = Hitler. Zgadza się?
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-11, 22:20
Geraldinio napisał/a:

Nadal czekam na konkretną odpowiedź na mojego posta, po którym sie poddałeś i odpuściłeś. Zero jedynkowo: zgadzasz sie z tym, lub nie.



Jak na razie, to ja czekam na twoje logiczne i niezaprzeczalne fakty.
Bo jak dotąd to żadnych sensownych faktów od ciebie nie usłyszałem.
Wynik: 1:0 dla mnie hahah
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie