18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
marcin_nr 2019-09-02, 16:01 2
Poszła na miasto się rozerwać... Pacz Pan...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-09-02, 16:51
Od razu poszła do nieba.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-09-02, 17:13
I tak wygląda porządny program kosmiczny.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-09-02, 17:40
Selekcja naturalna, jednego tumana mniej.
Natomiast kierowca powinien jeszcze dostac zwrot kosztow za naprawe i mycie auta.
Zgłoś
Avatar
Essent 2019-09-02, 17:42 1
WeZr napisał/a:

To wygląda jak by specjalnie chciała chciała wpaść po jadący samochód. Pod koniec jak by wbiegła wbiegła pod niego.



W tunelu pisałeś, że takie echo masz?
Zgłoś
Avatar
i................i 2019-09-02, 18:49
Znany widok - łeb w dół i chuj, klękajcie narody bo przechodzę. Ja pierdole. Ale piesza może mieć satysfakcję, że wina kierowcy ;]
Zgłoś
Avatar
Widelecc 2019-09-02, 20:39
Caramon napisał/a:

Jak widzę pustą, przejezdną drogę, to mnie kurwica bierze. Przynajmniej dzisiaj. To, co się dzieje w Warsrawie, przechodzi ludzkie pojęcie. Jakiś debil zrobił z prostej wizyty obcego dygnitarza totalny paraliż całego miasta. 2 godziny kręciłem się po różnych poblokowanych ulicach, żeby w końcu wrócić na Gocław, bo do Złotych Tarasów nie dało się z żadnej strony dojechać. Dojechałem jakoś tramwajem. Teraz kurwa mać próbowałem pojechać do banku coś załatwić, ale nieeee, tramwaje nie kursują.... Ulice zablokowane. Co to, kurwa, jest! Debil odpowiedzialny za ten paraliż powinien wylecieć na zbity pysk z wilczym biletem!!!



Czyli wywalamy najpierw Andrzeja Dupę czy Matołusza Kłamcoustego?
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2019-09-02, 20:49 4
Zgłoś
Avatar
batoj 2019-09-02, 23:16
Najważniejsze, że przeżyła
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-09-03, 9:17
Caramon napisał/a:

Jak widzę pustą, przejezdną drogę, to mnie kurwica bierze. Przynajmniej dzisiaj. To, co się dzieje w Warsrawie, przechodzi ludzkie pojęcie. Jakiś debil zrobił z prostej wizyty obcego dygnitarza totalny paraliż całego miasta. 2 godziny kręciłem się po różnych poblokowanych ulicach, żeby w końcu wrócić na Gocław, bo do Złotych Tarasów nie dało się z żadnej strony dojechać. Dojechałem jakoś tramwajem. Teraz kurwa mać próbowałem pojechać do banku coś załatwić, ale nieeee, tramwaje nie kursują.... Ulice zablokowane. Co to, kurwa, jest! Debil odpowiedzialny za ten paraliż powinien wylecieć na zbity pysk z wilczym biletem!!!



Nie zły troll. jeśłi jednak piszesz na poważnie: No tak, bo ta wizyta to taka niespodziajka. kurwa nie mieszkam stolicy, a wiem że na 1 i 2 września to sprawy typu galeria i bank lepiej przełożyć na inny dzień, a nie jeszcze utrudniać ludziom, którzy do pracy muszą dojechać . Jeśli jednak jechałeś do pracy to trzeba było się przygotować co i jak. no chyba Trzaskowski dał w necie jakąś mapkę jakie ulice będą zablokowane?
Zgłoś