18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wypadek w Uljanowsku
~_Yarko_ • 2021-07-23, 11:59
Kierowca Kamaza był pijany.




29-letni ojciec zginął na miejscu.
25-letnia żona i ich dwuletnia córka zmarły na oddziale intensywnej terapii.
Zdarzenie z 21.07.2021.
Zgłoś
Avatar
Elpolaco 2021-07-23, 15:52
Dobrze ze wszyscy umarli , bo jak by ktoś się miał męczyć z tęsknoty, żalu . To by była męczarnia
Zgłoś
Avatar
CObyNIEbyło 2021-07-23, 15:56
Każdy z nas codziennie chcę dotrzeć do jakiegoś celu. Obojętnie w jakim byłby stanie, ilu z nas zastanowiło się nad konsekwencjami takiej sytuacji w razie wypadku...??? Niech pierwszy rzuci kamieniem...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-07-23, 16:06
Tragedia. Ale życie toczy się dalej. Po nas też niewiele pozostanie.
Zgłoś
Avatar
Muminek69 2021-07-23, 16:28 2
Szkoda, że ta cysterna nie jebneła
Zgłoś
Avatar
TomRar 2021-07-23, 16:48 4
Sadol mnie nauczył, żeby nigdy nie jechać między dwoma ciężarówkami, nigdy.
Albo wyprzedzić, albo dać się wyprzedzić, by żyć.
Nigdy, nigdzie.
Zgłoś
Avatar
homorek 2021-07-23, 17:39
O skurwesyn...
Zgłoś
Avatar
avalanch 2021-07-23, 18:42 2
Takich kierowców to powinno się z miejsca utylizować, nie ma sensu tego trzymać przy życiu.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-07-23, 19:06 2
Jesteś kacapem. Już miejsce urodzenia powoduje że jesteś skazany na porażke- pijaństwo, niskie iq, wpierdalanie chleba z gównem, ćpanie krokodyla czy zesłanie na sybir za poglądy. Ale jakoś przezwycieżyłeś te trudności. Masz jako tako prace dzięki której kupujesz srebrną łade i poznajesz dziewczyne. Zakładacie rodzine, rodzi wam się ukochana córeczka. Jest ciężko ale dajecie razem rade. W całym tym marazmie macie siebie...aż tu jebana kurwa z kamaza...
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-07-23, 19:08
Egzekucja a nie wypadek.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2021-07-23, 20:33 1
czuję niedosyt z powodu braku eksplozji cysterny
Zgłoś
Avatar
weedsoN71 2021-07-23, 20:46 1
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jesteś kacapem. Już miejsce urodzenia powoduje że jesteś skazany na porażke- pijaństwo, niskie iq, wpierdalanie chleba z gównem, ćpanie krokodyla czy zesłanie na sybir za poglądy. Ale jakoś przezwycieżyłeś te trudności. Masz jako tako prace dzięki której kupujesz srebrną łade i poznajesz dziewczyne. Zakładacie rodzine, rodzi wam się ukochana córeczka. Jest ciężko ale dajecie razem rade. W całym tym marazmie macie siebie...aż tu jebana kurwa z kamaza...



Czytałem ten komentarz... I wczułem się w rolę tego kierowcy Kamaza, w jego osobowość, biografię. A na koniec jeb! Autor miał na myśli kierowcę osobówki.

No dobra pozwolę sobie odrobinkę przerobić ten opis, jeśli pozwolicie oczywiście, zachowajcie dystans

Jesteś Polusem. Już miejsca urodzenia powoduje, że jesteś skazany na mękę - pijaństwo, niskie iq, wpierdalanie soli drogowej do spożywki, ćpanie mefedronu i dopalaczy czy ostracyzm za poglądy. Ale jakoś przezwyciężyłeś te trudności. Masz jako tako pracę dzięki której kupujesz srebrną skodę i poznajesz dziewcyznę. Zakładacie rodzinę, rodzi wam się ukochany synek. Jest chujowo, ale stabilnie. Dajecie razem radę . W całym tam chlewie macie siebie... aż tu najebany małolat w bmw e36....
Zgłoś
Avatar
rodziu81 2021-07-23, 21:46 1
Dlatego trzeba jebać mandatami po kilka tysięcy i więcej każdego pijaka za kierownicą, każdego idiotę pędzącego np. 100km/h + w terenie zabudowanym itd. Inaczej debile za kółkiem nie nauczą się.
Zgłoś
Avatar
jkubson93 2021-07-23, 22:15
Jebany śmieć
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-07-24, 20:06 1
Awaryjne, trójkąt i dystans do cholery. Naczepa jest gorsza niż ściana, a cysterne to chyba tylko czołg zmiażdży. Codziennie mam dziesiątki debiłów co pchają się pomiędzy ciężarówki.
Zgłoś
Avatar
kamwyr 2021-07-24, 20:31 1
Powinni go utopić w wódzie, którą pił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie