18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Wypadek w Wysokim Mazowieckim.
Halman • 2013-10-13, 18:35


Kierowca ciężarówki potrącił matkę z kilkuletnim dzieckiem.

Materiał kradziony z pewnego polskojęzycznego portalu informacyjnego.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2013-10-14, 15:35 1
Baba z dzieckiem ewidentnie w szkole na fizyce czytała Bravo, zamiast uważać. Pieszy często wychodzą pod koła załadowanych samochodów, nie zastanawiając się, że te parę ton więcej ładunku wydłuża drogę hamowania. Takie są realia. Wiem, bo sam jeżdżę z towarem i przeładunek u mnie to norma.
Tyle, że kurwa jak się jeździ po mieście z przeładowanym autem to trzeba kurwa mieć właśnie to na uwadze, że lemingi łażą jak im się chce i czy ci się to podoba, czy nie - wyjdzie ci kiedyś taki na drogę, a wtedy nie zahamujesz i to będzie TWOJA ZASRANA WINA KIEROWCY, bo masz przeładowane auto.
Dlatego w mieście się nie zapierdala z towarem, a szczególnie kiedy się jeździ starym rzęchem i wozi dwa razy powyżej tego co w papierach jest.
Masz przeładunek, dostosuj prędkość do warunków, bo kiedyś kogoś rozjedziesz.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2013-10-15, 2:53
Najlepsze jest to, że jak zdążysz wyhamować z tych 50/60(jadąc miastem) km/h przed taką kurwą która włazi na przejście z percepcją otoczenia zamkniętą pomiędzy mordą a telefonem i użyjesz tego klaksonu by wybudzić ją z transu to w odpowiedzi dostajesz Fakolca i stukanie się w głowę bo przecież ONA PISZE SMSA! A nie daj Boże takie coś potrącić.
Zgłoś
Avatar
hipekzryty 2013-10-15, 18:23 1
baby nie szkoda bo kurwa się nie rozglądąła
jedynie niewinnego dziecka.
Ja nawet jeśli chodze po mieście to zawsze patrzę czy coś jedzie a nie jakie jest swiatło
jeśli jeszcze czerwone a nic nie jedzie zazwyczaj przechodzę. Nigdy nie wiadomo czy jakiś pojeb nie bedzie zapierdalał na czerwony.
a tam w ogóle nie ma świateł także niech pizda ma pretensje do Siebie
raz w lewo raz w prawo i jeszcze raz w lewo i dopiero sie przechodzi
pozdrawiam
Zgłoś