18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
ziembix 2011-03-18, 23:46 1
i bardzo bobrze , huj kłade na religie . to wymysł dla ludzi bez zainteresowań i takich kturym sie źle powodzi

tak tak zrobiłem bledy . i huj na to klade
Zgłoś
Avatar
N................a 2011-03-19, 0:29
ja tam wierząca jestem ale jaki szacunek ? ... Do tego czegoś z gipsu . Gdyby katole byli tacy mądrzy | nie jestem katoliczką | to by przeczytali Biblię i by wiedzieli , że Bóg którego niby taaaak uwiebiają , nie chce aby jakieś posągi robiono na jego chwałe czy Jezusa itp.
Zgłoś
Avatar
A................g 2011-03-19, 1:17 12
NoPrzeciezNieJa napisał/a:

ja tam wierząca jestem ale jaki szacunek ? ... Do tego czegoś z gipsu . Gdyby katole byli tacy mądrzy | nie jestem katoliczką | to by przeczytali Biblię i by wiedzieli , że Bóg którego niby taaaak uwiebiają , nie chce aby jakieś posągi robiono na jego chwałe czy Jezusa itp.



Niezrozumiały bełkot. Skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
zurik 2011-03-19, 8:39 6
tacy wielcy sadyści, ale jak ktoś dupe na kawałek gipsu wypnie, to już coś nie tak?
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-19, 9:40
zurik napisał/a:

tacy wielcy sadyści, ale jak ktoś dupe na kawałek gipsu wypnie, to już coś nie tak?



Ano, a jak się złamie i zostanie w środku?
Zgłoś
Avatar
k................a 2011-03-19, 10:37
czyżby Maryja miała kutasa?
Zgłoś
Avatar
ruson80 2011-03-19, 15:15
marnotrawna napisał/a:

ech, zero szacunku. A do tego grubą dupę ma

I do tego tempa
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-03-20, 2:48
hahahaha jak ja uwielbiam takie i inne obrazki czy filmiki rozsylac na gg wielce wierzacym znajomym, ale wtedy mam brechte ahaha, oby wiecej takich !!!
Zgłoś
Avatar
jogurt_waniliowy 2011-03-20, 20:50
tępa cipa
Zgłoś