18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
CHH 2014-03-15, 13:19 7
Moje kochane, ponure i pojebane Radomsko i rynek, gdzie co czwartek i niedzielę zbiera się dziki tłum ludzi i kupuje tureckie swetry, niemiecką chemię i śmieci, polskie słodycze i jakieś ruskie gówno, w których chodzi pół miasta. Znam gościa i wiem nawet, gdzie urzęduje leci piwo dla wrzucającego.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-03-15, 13:21
Problemem nie są żydzi tylko neoliberałowie.
Zgłoś
Avatar
permdude 2014-03-15, 13:40 1
Moje miasto
Na cmentarzu żydów były napisy "Jude Raus" tyle lat a jakas kurwa przyszla i stwierdziła ze rasiści i zamalowali ;/
Zgłoś
Avatar
Beyond_Godlike 2014-03-15, 13:52 2
Hektolitry piwa dla tego Pana!
Zgłoś
Avatar
o0mosf 2014-03-15, 14:18 1
Ale wy tego nie pogażetta bo sie boitta bo was wypierdolą z robotta
Zgłoś
Avatar
mrokol08 2014-03-15, 14:22 1
mam 1 żyda na studiach i o 1 za dużo bo jest bardzo niedobrym samolubnym i egoistycznym człowieczkiem więc Piwko za ten film mimo że stary to pewnie przez lata będzie na czasie
Zgłoś
Avatar
ZorbiaNN 2014-03-15, 14:25 7
o0mosf napisał/a:

Ale wy tego nie pogażetta bo sie boitta bo was wypierdolą z robotta



Kurwa, przez przypadek dałem ci piwo...

Nie będziesz fajny pisząc takie komentarze. W kurwe starszych ludzi tak mówi, dam sobie rękę uciąć że z twojej rodziny też parę osób by się znalazło, więc się nie przypierdalaj. Tym bardziej, że facet dobrze gada.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-15, 14:50 2
Zauważcie że takie poglądy najczęściej wygłaszają ludzie słabo wykształceni lub starzy (demencja?) Przypadek? Nie sądze! To oznacza że po prostu pierdolą bzdury
Zgłoś
Avatar
Abgda 2014-03-15, 14:56 9
@up

Pierdolisz aż głowa boli. Poczytaj Rybińskiego, Szeremetiewa etc...
Zgłoś
Avatar
BitytłustejakMagdaGessler 2014-03-15, 15:26 1
Dziadek mógłby rapować dobry flow
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-03-15, 15:52 3
MdoN napisał/a:

@zakart
obrońca żydów sie znalazł



Co on w ogóle robi na sadisticu skoro broni żydów?
Tutaj większość użytkowników to rasiści i antysemici i to jest zajebiste
Praktycznie nikt tutaj nie jest otępiony polityczną poprawnością czego nie można powiedzieć o użytkownikach wielu innych stron internetowych tego typu.

Pozdrawiam wszystkich sadolowych antysemitów i rasistów.
A poprawni politycznie niech wypierdalają.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-15, 16:07 2
Przypominam, że nje macie prafa obraszać Rzydów bo ich zgineło 6 MILIARDÓW w Ałszwic

Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-03-15, 17:16
Co jedna wypowiedź starszego człowieka w Polsce jest antysemicka. A tak wszyscy dupy spinali jak niemcy w "wasze matki i ojcowie" pokazali polaków jako antysemitów
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-15, 17:36
@up do tego od Rybińskiego
Naucz się czytać ze zrozumieniem! Zwróć uwagę w mojej poprzedniej wypowiedzi na takie zasadnicze słowo - "zazwyczaj", albo "większość" nie chcę przewijać. No i zwróć na to uwagę a potem przemyśl bezmyślność swojego komentarza
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-03-15, 19:19
Uwielbiam patrzeć jak jakaś pizda (w tym przypadku kolega zakart) wymyśla teorię z dupy, a później tonie w morzu racjonalnych argumentów tej myślącej części Sadistic.pl
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie