18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Pepol 2023-06-05, 20:40
Jongmen takie kupuje co tydzień.
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2023-06-05, 21:02
Tata kupił i auto, i prawko
Zgłoś
Avatar
Halman2 2023-06-05, 21:09 2
Toperson1 napisał/a:

Tata kupił i auto, i prawko



Głupi wsioku, wypożyczanie istnieją, w miastach. Za parę stówek se można jeździć srambobambo. Co nie zmienia faktu, że to auto nie wybacza braku umiejętności.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-06-05, 21:19 4
zrobiecigastroskopie napisał/a:

wydaje mi się, że ciężko je rozbić zwłaszcza przy takiej prędkości.



Masz rację, wydaje ci się.

zrobiecigastroskopie napisał/a:

Nie jechałem nigdy Lambo oczywiście



Oczywiście. Idź na eksperta do rządu lub TVN.
Nadajesz się.
Zgłoś
Avatar
focusek 2023-06-05, 21:27 1
SkoPio1 napisał/a:

Play



idz dla karakane pale opierdolic w tvp info
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-06-05, 22:29 2
Toperson1 napisał/a:

Tata kupił i auto, i prawko



Nikt dzisiaj nie kupuje takich samochodów, wszystko to zabawki w leasingu generujące jakże potrzebne koszty na JDG czy innej spółce z o.o.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2023-06-05, 22:44 1
pankruk napisał/a:

Nikt dzisiaj nie kupuje takich samochodów, wszystko to zabawki w leasingu generujące jakże potrzebne koszty na JDG czy innej spółce z o.o.



A to jakbyś kupił za gotówkę/kredyt - nie generowałoby kosztów? Uwielbiam takich ekspertów podatkowych i biznesowych: nadajesz się na to by się wyjebali na byciu ajentem Żabki.
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2023-06-05, 22:45 2
Jezdze 150 konna bmw w zime to co 500 koni nie ogarne przy trybie super sport hehehe Takie sa efekty niestety.
Zgłoś
Avatar
Gamge 2023-06-05, 22:45 1
puscił gaz, auto złapało przyczepność i poszło w murek. Jakby utrzymał gaz to samochód pojechałby prosto
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-06-05, 23:04 1
Was to kurwa nic tak nie cieszy jak porażka innego obywatela Polski.
Co za kraj, mój ukochany.
Zgłoś
Avatar
Sikkura 2023-06-06, 0:33
zrobiecigastroskopie napisał/a:

Nie jechałem nigdy Lambo oczywiście, ale wydaje mi się, że ciężko je rozbić zwłaszcza przy takiej prędkości. Przecież kontrola trakcji by na to nie pozwoliła. No właśnie, a była? Czy wyłączył? No i odbicie w lewo to już panika, ale to chyba częste zachowanie kierowców, mi też to dopiero tłumaczył instruktor jazdy sportowej na torze, gdy chciałem kontrować, że wystarczy trochę odpuścić kierownicę a nie walić na pałę w drugą stronę. Tak czy siak, szkoda mi kierowcy, nieważne czy jego samochód czy wypożyczony. Chciał zrobić coś fajnego dla gapiów, a niestety stał się pośmiewiskiem internetu. Tak jak i szkoda mi samochodu, bo piękna maszyna, nie ma ich za dużo.



ja tam myśle, że na ścieżce dla rowerów było bardziej ślisko i go zamiotło mocniej jak przepuszczał dlatego odpuścił gaz a jak koła złapaly asfaltu to złapały trakcje i poleciał w lewo
Zgłoś
Avatar
musielovsky 2023-06-06, 3:08
serio się ludzie cudzą furą przejmują?
Zgłoś
Avatar
pochminick 2023-06-06, 4:54
Sonal napisał/a:

A to jakbyś kupił za gotówkę/kredyt - nie generowałoby kosztów? Uwielbiam takich ekspertów podatkowych i biznesowych: nadajesz się na to by się wyjebali na byciu ajentem Żabki.



paradoksalnie - czasem bardziej oplaca sie leasing. z uwagi na przepisy o amortyzacji, madralo.
Zgłoś
Avatar
kirkor1245 2023-06-06, 12:37
te super samochody wyglądają obrzydliwie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-06, 21:53
Sonal napisał/a:

A to jakbyś kupił za gotówkę/kredyt - nie generowałoby kosztów? Uwielbiam takich ekspertów podatkowych i biznesowych: nadajesz się na to by się wyjebali na byciu ajentem Żabki.



To może ja wyjaśnię. Przed niedawną zmianą przepisów kupowałeś auto w leasingu na firmę. Samochód w ten sposób był tańszy o VAT lub jego połowę. Ponadto wrzucałeś w koszty, więc zmniejszał wysokość podatku dochodowego. Po dwóch latach odkupowałeś auto i sprzedawałeś. Byłeś do przodu o VAT i koszty, samochód stracił na wartości z grubsza tyle samo, więc wychodzisz na zero. Z tą różnicą, że co dwa lata kupowałeś sobie nową furkę, jeździłeś i nic to ciebie nie kosztowało poza kosztami eksploatacyjnymi.
Zgłoś