18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Shin 2012-01-29, 20:19 13
Zróbmy tak jak jeszcze nigdzie nie ma! Głosujmy na KNP!
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-01-29, 20:23
ZWietrzył okazję i chciał zyskać kilka głosów, ale nie widzę lepszego kandydata politycznego który mógłby w tej sprawie coś zrobić. Chociaż on i tak by chuja zrobił z Grodzkim i tym "g... nie będę mówił tego słowa na g bo mi się z gównem kojarzy."
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-01-29, 20:25 7
Ja głosuję na Palikota i w dupie mam tych ćwierćinteligentów. Sam od lat chodzę na mecze, nie jestem gejurem i nie zażywam narkotyków.
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-01-29, 20:26
I tutaj jestem zadowolony z młodzieży polskiej, wkońcu się ludzie ogarneli i więdzą że to lis w przebraniu owcy Jebany kolejny paligłup do koryta *ocenzurowano przez ACTA
Zgłoś
Avatar
cossac 2012-01-29, 20:26 1
Właśnie chciałem jak przedmówca spytać o Korwina (nie robię nikomu reklamy, kojarzę go z Angory bodajże i halo jakie powstało wokół zapinania pasów w samochodach (był przeciwny)). Ale znając sadolaków to zaraz się dowiem co z nim nie tak^^
Zgłoś
Avatar
teken 2012-01-29, 20:28
Szukanie wyborców. My wam pokażemy, że też nie jesteśmy za ACTA - wy na nas zagłosujcie.
Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-01-29, 20:32 2
jeszcze bardziej prymityny gościu od naszego rządzącego się pcha do koryta... pieprzony sługusik tuska
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-01-29, 20:39 9
Tusk miał jedyną w swoim rodzaju okazję do prawdziwego, politycznego zwycięstwa. Na kilka dni przed podpisaniem ACTA było już doskonale wiadomo, że opcja polityczna która będzie przyklaskiwać tej idei będzie na polskiej scenie politycznej opcją straconą. Tusk mógł zgarnąć całą pulę, ogłosić swój sprzeciw wobec ACTA i cieszyć się nieskazitelnym poparciem całego internetu. Ba, nawet lepiej! Mógł pozbyć się przy tej okazji politycznych konkurentów... na ten przykład, mógł całą ideę podpisania ACTA wcisnąć w ręce Sikorskiego. Pozbyłby się dość silnej postaci w PO, która może zagrażać jego hegemonii. Ale Tusk nie dostrzegł w tym okazji, na wszystko się zgodził. Platforma jest już w sumie spisana na straty, więc albo przez 3.5 roku urządzą nam dyktaturę i zapomnimy o wyborach, albo też cała partia ulegnie gruntownej przebudowie, coby ludzie ponownie kupili to badziewie... w nowym pozłotku.
Zgłoś
Avatar
S................o 2012-01-29, 20:51 4
Podejrzewam, że głównym dostawcom informacji ludzi hejtujących tak Palikota w tym temacie jest kwejk ;] Wystarczy jedna wrzuta jakiegoś przygłupa, i już znajdzie się grupka ludzi którzy w to tępo wierzą ... Ehhh, nie tylko politycy w tym kraju są debilami.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2012-01-29, 20:53
kurwa ci mlodzi to jak te pisiory z filmiku u gory
Zgłoś
Avatar
bl4ke 2012-01-29, 20:55
niewieze w to co zobaczylem. czy prostota to dalej prosota?
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2012-01-29, 20:55
co kurwa ten pajac załozył maske anonimus zobaczcie że nawet politycy tacy jak tan kretyn potrafią publicznie dupy dać za pare głosów
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-01-29, 20:59 2
Cytat:

Właśnie chciałem jak przedmówca spytać o Korwina (nie robię nikomu reklamy, kojarzę go z Angory bodajże i halo jakie powstało wokół zapinania pasów w samochodach (był przeciwny)). Ale znając sadolaków to zaraz się dowiem co z nim nie tak



Wedle życzenia szanownego pana:

korwin-mikke.pl/najwyzszy_czas/zobacz/pedofil/291
Zgłoś
Avatar
tarek_kubusio 2012-01-29, 21:02 7
nie czytalem ww comentow - palikot przyszedl chcial sie pokazac fakt. ale kurwa przyszedl. reszta politykow siedziala w cieple i pila wodke i ma to w pizdzie co sie dzieje z PL im potrzebne tylko gaże reszte i Ciebie polaku maja w PIZDECZCE.. a kibole chuje fakt zablysneli.... banda debili.
Zgłoś
Avatar
newpolishscientist 2012-01-29, 21:04 4
bloodwar

Gówno wiesz a piszesz. Prawda jest taka że Palikot jest milionerem i w dupie ma te pieniądze z sejmu. Z resztą jeszcze za czasów platformy ich nie brał. Druga sprawa, piszesz że: byle bliżej koryta ale przecież był on w partii rządzącej w stosunkowo był blisko koryta więc dlaczego je opuścił?
Wszyscy widzą tylko przekręty i matactwa, do tego jeszcze to dresiarstwo które od pustaka różni się tylko tym że pustak posiada zalążki inteligencji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie