18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Dr.Val 2012-08-22, 21:11
bo tak się robi salami !
Zgłoś
Avatar
Felix0695 2012-08-22, 21:13
Mnie jest właśnie szkoda tego osła, śmiać to się mogę z ludzi i mieć atrakcje na Sadolu : ) Pozdrawiam hejterków.
Zgłoś
Avatar
bartekf1 2012-08-22, 21:36
Do pierdla takich
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2012-08-22, 21:55
dajcie mi kija
Zgłoś
Avatar
Ileev 2012-08-22, 22:03
znowu pełno internetowych napinaczy co by tak naprawdę gówno zrobili.

Cytat:

Ty do góry kokofon ok tym razem Ciebie wezme na line, będe ciągnał i wstawie to tu.....



Ty weź tą line i się powieś.

Cytat:

Mnie jest właśnie szkoda tego osła, śmiać to się mogę z ludzi i mieć atrakcje na Sadolu : ) Pozdrawiam hejterków.



idź ratować biedne pieski ze schroniska. i dzięki za podrowienia.

Cytat:

Do pierdla takich



a mordercom dać drugą szanse!!oneoneone

Cytat:

dajcie mi kija



i jebnij się nim w łeb.[/code]
Zgłoś
Avatar
Jejkob 2012-08-22, 22:34 4
Dla tych, których to rozbawiło nie mam dobrych wieści.... jesteście niestety spierdoleni.
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-08-22, 22:47 1
a mógł pobiec
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-22, 22:53 7
Jejkob napisał/a:

Dla tych, których to rozbawiło nie mam dobrych wieści.... jesteście niestety spierdoleni.



Zgłoś
Avatar
rosso9 2012-08-22, 23:10 4
kokofon napisał/a:

to jest sadistic my nie lubimy obroncow praw zwierzat, lub czlowieka ...


nie chodzi o to, tylko co innego patrzeć na rozwalone zwłoki po wypadku, a co innego zadawać celowo bezsensowny ból...
a to co wyjechałeś z tymi prawami człowieka to już w ogóle mnie rozśmieszyło, połowa ludzi tak pieprzących mdleje jak krew na żywo zobaczy, ale w necie przykozaczyć zawsze spoko
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-08-22, 23:14
początkujący surfer
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-22, 23:30
rosso9 napisał/a:


nie chodzi o to, tylko co innego patrzeć na rozwalone zwłoki po wypadku, a co innego zadawać celowo bezsensowny ból...
a to co wyjechałeś z tymi prawami człowieka to już w ogóle mnie rozśmieszyło, połowa ludzi tak pieprzących mdleje jak krew na żywo zobaczy, ale w necie przykozaczyć zawsze spoko



Pracowalem w szpitalu z ludzmi umierajacymi na raka.
Niektorzy gnili od srodka, i nic sie nie dalo zrobic.
Odlezyny krew smrod rozkladajacego sie ciala krzyk bolu,prośba zebym pomogl mu umrzec.

Wez mi tu kurwa nie pierdol o biednym z pierdolonym osiolku.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-22, 23:36
salmonellas napisał/a:

Ja tam sie usmialem, te skurwysyny sa takie uparte nie chce biec, niech dupe szoruje



Zdziwiłbyś się, ale osioł jest "uparty" kiedy wyczuje niebezpieczeństwo. Już nie raz ktoś chciał gdzieś osła zaciągnąć, on nie chciał iść, a potem ludzie na most weszli który się zawalił, czy szli wąską ścieżką i się spierdolili z góry
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-22, 23:52
@up.
Czlowiek lubi ryzyko. Osiol to pierdoli.
Zgłoś
Avatar
rosso9 2012-08-22, 23:57
@salmonellas, chyba trochę popłynąłeś, ja zupełnie nie o tym. Skomentowałam wypowiedź którą uważam za bezmyślną i pozerską, tyle. A skoro miałeś nieprzyjemność widzieć to na żywo, to przynajmniej wiesz o czym mówisz, w przeciwieństwie do niektórych.
Zgłoś
Avatar
kristal 2012-08-23, 0:03
Rozumiem, że to poziom sadistica, ale bez przesady. Szanuje zwierzęta i to co zobaczyłem mnie rzuciło na kolana. Jak tak można robić?

W sumie osła też kiedyś na spacer trzeba wynieść
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie