18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Avatar
bodzio667 2018-10-20, 22:10
Znowu kundel wyprowadza "właściciela" na spacerek.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2018-10-21, 12:18 3
spoons napisał/a:

Oj chłopcy, jak wy sobie strasznie z babami nie radzicie ;D

"rycerzyk", "obrońca dup"? Kurwa, ja po prostu nienawidzę sfrustrowanych frajerów. Wyjebane na dupe i jej psa. Ale jeśli takie gówno wykorzystujesz do odciągnięcia własnej uwagi od swojego frajerstwa, to jesteś pizda nie chłop


Co ty pieprzysz? Chłop napisał tylko - w pełni zgodnie z prawdą -"tępa dzida", a ty mu wystosowałeś esej o jego domniemanym "frajerstwie". Kompleksy i frustracja to się z ciebie wylewają, a innych od frajerów wyzywasz rycerzyku. Myślisz, że jak będziesz bronił [w necie!] jakiejś tępej pizdy zza oceanu, to nagle staniesz się bardziej męski i ci włosy na jajach urosną? Dla mnie skompromitowałeś się podwójnie sfrustrowany frajerze.
Zgłoś
Avatar
spoons 2018-10-21, 13:07
Nihilista napisał/a:


Co ty pieprzysz? Chłop napisał tylko - w pełni zgodnie z prawdą -"tępa dzida", a ty mu wystosowałeś esej o jego domniemanym "frajerstwie". Kompleksy i frustracja to się z ciebie wylewają, a innych od frajerów wyzywasz rycerzyku. Myślisz, że jak będziesz bronił [w necie!] jakiejś tępej pizdy zza oceanu, to nagle staniesz się bardziej męski i ci włosy na jajach urosną? Dla mnie skompromitowałeś się podwójnie sfrustrowany frajerze.



Ja doskonale rozumiem że wszystkie nieosiągalne dla was dupy powyżej 6/10 z założenia są tępymi pizdami, ale czym konkretnie zawiniła ta dupa? Wychodzi człowiek z psem na spacer, rutyna powtarzana kilka razy dziennie, nikt nie zakłada że w ciągu tych 3 sekund kiedy zamykasz dom, pies wypierdoli z impetem (gdyby to było normą, nie było by tego filmu).
Jest to zwykły niefart, typu oblanie się kawą, pośliźnięcie na chodniku zimą, który może przytrafić się każdemu. Zabawna sytuacja, która jednak raczej nic nie mówi o inteligencji tej dziewczyny.

Sadol robi czasami za "grupę wsparcia" przegrywom, dlatego nie dziwi mnie ten ból dupy, kiedy ktoś Cie uświadamia, że możesz być bardziej tępą pizdą, i życiowym nieudacznikiem, niż ta na filmie
Zgłoś
Avatar
Arles. 2018-10-21, 13:51 5
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2018-10-22, 16:35 1
spoons napisał/a:



Ja doskonale rozumiem że wszystkie nieosiągalne dla was dupy powyżej 6/10 z założenia są tępymi pizdami, ale czym konkretnie zawiniła ta dupa? Wychodzi człowiek z psem na spacer, rutyna powtarzana kilka razy dziennie, nikt nie zakłada że w ciągu tych 3 sekund kiedy zamykasz dom, pies wypierdoli z impetem (gdyby to było normą, nie było by tego filmu).
Jest to zwykły niefart, typu oblanie się kawą, pośliźnięcie na chodniku zimą, który może przytrafić się każdemu. Zabawna sytuacja, która jednak raczej nic nie mówi o inteligencji tej dziewczyny.

Sadol robi czasami za "grupę wsparcia" przegrywom, dlatego nie dziwi mnie ten ból dupy, kiedy ktoś Cie uświadamia, że możesz być bardziej tępą pizdą, i życiowym nieudacznikiem, niż ta na filmie


Wyjaśnijmy coś. "Ktoś" mnie uświadamia, że jestem bardziej tępy od tej tępej strzały? Dla mnie nie jesteś kimś tylko nikim, pantoflem, nie pochlebiaj sobie. Odpisuję tylko dlatego, że lubię czasem kogoś zgnoić. Oblanie kawą trwa ułamek sekundy, świst błyskawicznie rozwijanej smyczy trwał blisko dwie sekundy, ale dla tej tępej pizdy było to widać za krótko, by doszło do mózgu co się dzieje i wywołać reakcję. Też widać jesteś zbyt tępy, żeby zrozumieć czemu śmiejemy się z jej głupoty. Ona miała dwie sekundy, Ty dwa dni, a dalej nie rozumiesz. Najwyraźniej wiesz co mówisz, kiedy opisujesz odczucia po uświadomieniu, że "możesz być bardziej tępą pizdą i życiowym nieudacznikiem, niż ta na filmie". Nie przejmuj się, są głupsi od Ciebie, a jak widać tępe dzidy też potrzebują rycerzyków, którzy pozbierają je z chodnika i posłodzą, że wcale nie są tępe, że to nie wina ich inteligencji, to tak jak oblać się kawą.. Gorzej, że się potem rozmnażacie, ale przynajmniej jest co oglądać w necie.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2018-10-23, 15:49
A przepraszam bardzo, co tutaj jest w Niej tępego? Ja nie raz w ten sposób psa wyprowadzam a mam silnego, tyle, ze mam więcej siły od takiej dziewczyny. Pociagnął ją bo coś zauwazył a ona się tego nie spodziewała i poleciała, a tu jakies wyzwiska, ile wy kurwa macie lat? Bo mentalnie to jakies 15? Pewnie jej dom, jej kamera, dziewczyna z dystansem wrzuciła film w siec i cisneła z tego beke a buce z sadola po Niej cisną jak po szmacie jakby im coś zrobiła.
Zgłoś