18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
wyprzedzaczPL #14
Polskie_Drogi • 2019-10-29, 11:31
Poniżej instrukcja, jak NIE WYPRZEDZAĆ, aby nie pozabijać siebie i innych.

1. Przed rozpoczęciem manewru należy koniecznie zawisnąć jak najbliżej pojazdu, który chcemy wyprzedzić – wiadomo, że im bliżej i im większy jest to pojazd, tym lepiej dla nas – mniejsza widoczność = więcej adrenaliny!
2. Manewr wyprzedzania najlepiej rozpocząć z zerową różnicą prędkości. To ważne, ponieważ dzięki temu wszystko będzie trwało maksymalnie długo, czyli dłuższa frajda z faktu wyprzedzania i jeszcze więcej adrenaliny! Ułatwi nam to na pewno wyprzedzanie w stylu ECO – czyli wyprzedzanie bez redukcji, na najwyższym możliwym biegu.
3. Ważne jest również, aby nie patrzeć w lusterka i nie sygnalizować manewru. Każdy przedszkolak wie, że lusterka są dla tępaków, którzy nie potrafią jeździć, a kierunkowskazów używają tylko idioci lub niedołęgi drogowe.
4. Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem, manewr trwa już około dwóch minut, a na horyzoncie prawdopodobnie pojawiają się pojazdy, które bezczelnie jadą w naszą stronę. Jeżeli tak się dzieje, pamiętajcie, niiiiigdy… przenigdy nie należy rezygnować z dokończenia manewru! Po co mamy psuć sobie zabawę, nie to jest naszym celem, poza tym – powiedzmy sobie szczerze – nie jesteśmy leszczami!
5. Kiedy wszystkie barany zjadą już nam z drogi, wyprzedzanie należy obowiązkowo zakończyć mocnym hamowaniem. Dlaczego? Proste, nawigacja wesoło oznajmiła nam właśnie, że “jesteś u celu, prowadził cię Krzysztof Hołowczyc”.

Zgłoś
Avatar
spawn88 2019-10-29, 18:41
jak dla mnie to wszystko to są próby samobójcze... no pojebani..
Zgłoś
Avatar
dudek694 2019-10-29, 19:19
~Velturałkę napisał/a:

Ja bym chciał aby kamerki były wyposażone w przycisk "prześlij na policję" gdzie by się kamerka łączyła z telefonem przez bluetooth i by od razu leciało na serwery policji.
Kurwa mać i żeby każdy samochód miał taką opcję.
Kurwa przykład z przedwczoraj. Pojechałem do sklepiku. Wracam. Terem zabudowany. Zaraz szkoła. Najebane znaków o zakazie wyprzedzania, agatki i 40tki a poziomo podwójna ciągła i zaraz przejście. Jadę sobie spokojnie 50 i siedzi mi kurwa na zderzaku co pizda swędzi, że za wolno. Kilka okazji było aby wyprzedzić ale cipa czekała chyba centralnie na kumulację i zaczyna wyprzedzać na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.
Jak zobaczyłem co robi to klakson (bez hamowania/przyśpieszania/zajeżdżania itp.) i o dziwo w tym bezmózgim łbie pojawiła się refleksja bo kiedy był na równi ze mną na 5 metrów przed przejściem to przyhamował i zrezygnował a później jak wyprzedził gdzie mógł to odpalił awaryjne aby przeprosić. Debil bo debil ale się ogarnął i może coś wyniesie z tego.
Podejrzewam, że każdy kto na co dzień porusza się samochodem to takich kretynów co w dupie mają swoje i cudze życie widuje regularnie.



Osobiście jak bym miał takie nagranie to bym znalazł te 30 min po pracy i pojechał na tą policję, żeby ukarali takiego gamonia drogowego ... tylko czy zainterweniują ?
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2019-10-29, 20:06
0:42 jakieś takie znane google.pl/maps/@50.926938,15.6071911,3a,48.9y,154.68h,87.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1sdzv-sxcU3Hs8teMmsQF4tA!2e0!7i16384!8i8192?hl=pl&authuser=0
Zgłoś
Avatar
owiecs 2019-10-29, 20:30 2
Przekonaliście mnie. Kupię kamerkę i każdego chuja którego spotkam na drodze z takim manewrem zgłoszę. Jak się władza nie potrafi zająć to się obywatele zajmą.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-10-29, 21:24
Ten przedostatni to o jabierdole, jechałbym czymś szerszym i albo rów, albo pocałunek reflektorów. A jedź takim tico czy matizem, strefa zgniotu kończy się za bagażnikiem chuj do gęby takim co wyprzedzają jak nie mają pewności. Z reguły idiotów z daleka widać, tylko trzeba obserwować lusterka, albo innych wyprzedza jakby życie w czipsach wygrał, albo podjeżdża pod zderzak, ogólnie nadpobudliwie. Osobiście nie mam ujmy na honorze zrobić dobre warunki do wyprzedzania takiemu samobójcy, zwolnię, zjadę, nie ma problemu. Jak ma się rozjebać, to zdala ode mnie
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2019-10-29, 22:52
siwybis napisał/a:

Za kilka akcji z tego filmu to w kraju prawa stanowionego logiką, strzał w tył głowy w przydrożnym rowie byłby czymś co po prostu należy zrobić i nie wchodzić w szczegóły. Tacy prędzej czy później kogoś zabiją, kwestia czasu i przypadku. Nie kwestia "czy" ale "kiedy". Najlepszy przykład ten morderca z BMW co ostatnio w warszawie człowieka zabił.



I wiesz z ludzkiej ciekawości wziąć można ich rejestracje i czekać czy faktycznie będą uczestniczyć w wypadku te osoby. Ciekawy eksperyment.
Zgłoś
Avatar
dabster 2019-10-29, 23:33
Zajebać to za mało
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-10-30, 4:17 1
owiecs napisał/a:

Przekonaliście mnie. Kupię kamerkę i każdego chuja którego spotkam na drodze z takim manewrem zgłoszę. Jak się władza nie potrafi zająć to się obywatele zajmą.



Tylko pamiętaj:

1) nagrywaj filmiki na CD / DVD
2) zgłoszenie na piśmie ze wskazaniem załącznika w postaci nośnika zawierającego ... ... itd.

Inaczej albo zleją sprawę albo zarekwirują sprzęt celem pobrania danych, co u nich może trwać nawet parę miesięcy, a jak pójdzie o opinię rzeczoznawcy lub nie daj Boże biegłego - to parę lat.
Zgłoś
Avatar
WujekArturka 2019-10-30, 10:37 1
Tylko pamiętaj: nagrywaj legalnym softem na legalnej windzie, bo też Ci się dostanie
Zgłoś
Avatar
benny88 2019-10-30, 11:08
powinno się karać w hoy wysokim mandatem i od razu rekwirować pojazd na co najmniej 6 miesięcy. Kierowcy się nie boją kar a powinni srać w gacie na samą myśl!
Zgłoś