18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
lew121212 2013-04-09, 14:00 8
"Jak tak Ci się podoba kraj w którym ludzie to potomkowie morderców naszych dziadków i gwałciciele naszych babci! To spierdalaj tam zasrany folksdojczu!"

Myślisz, że Ci ludzie z bananem na twarzy chodzą po ulicach i wołają:"Jestem dumny, że mój pradziad zabijał Polaków", jebnij się w ten pusty łeb, gdzie nie pojedziesz to będziesz o historii myślał? Ja swój naród szanuję, ale jeżeli bym miał ofertę pracy (dobrą) w Niemczech, w Rosji, w Islandii, czy na Wyspach Wielkanocnych to wyleciałbym, by żyć lepiej!
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 14:03
jebac niemieckie tepe kurwy to jest jebane lewackie scierwo a nie europa a bania88 jak w innych krajach tego niema ja pierodoleeeeeee jak czytam takie komentarze polecam odwiedzic usa

wiesz co robi murzyn jak policjant w stanach mowi mu ze jest frajerem

dziekuje i przeprasza
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-09, 15:00
Ale mają tam zajebiste drogi. Chyba pojadę sobie tam na wakacje. O ile tam kurwa dojadę przez te polskie dziury po wybuchach meteorytów.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-04-09, 15:07
up
Jak Cie nie stać na autostradę, to gdzie Ty chcesz jechać ?
Zgłoś
Avatar
matiqq 2013-04-09, 16:20
kaktuz@
i podoba ci się system USA (kurwo kaktuzie, to się pisze dużymi)?

to jedź do "japoni" i przepraszając dziękuj kiedy obetną ci (celowo z małej boś ścierwo) ucho za rozlanie napoju do chuja pana.

vass@ ale autostrada Polska (od samego Sycowa/Oleśnicy lub Wrocławia przynajmniej) do Niemiec jest darmowa.

a poza tym... trzeba zajebiśce wykurwiście tępym idiotą z kompleksami żeby nie akceptować Niemców jako ludzi a i Niemczech jako Państwa. No ale cóż... dziadek babci opowiedział, jak to na wojnie był i mu palec szwaby odjebali więc i Gimbus MUSI po milionie lat nienawidzić państwa i obywateli na literę "N". KURWA GO MAĆ.

______________

@Kupie głośniki niskotonowe do Altus 110, w ilości sztuk 2. PW!
Zgłoś
Avatar
zbijok 2013-04-09, 18:23
Pierdolicie, prawda jest taka że sami Niemcy się wstydzą, że wujek adolf odjebał takie chuje muje, ba, niektórzy nawet nienawidzą całego narodu i spierdalają gdziekolwiek bo nie mogą na to patrzeć, głównie jest to pokolenie synów SS-manów itp, wnuków pewnie już mniej, ale chuj go wie czy znów w kryzysie nie najdzie ich na WW3, tylko że wtedy dostaną dwie pastylki na ból jąder i po problemie.
Zgłoś
Avatar
fifif 2013-04-09, 19:36
Zbijok dobrze gada, Niemcy robią wszystko, by nikt typu Hitlera nie doszedł do władzy i się swojej historii wstydzą (w większości, ale i wśród Polaków znajdą się wyznawcy wujka Adolfa). Zaś policjant też człowiek, mieszkam w Niemczech od niemal pięciu lat, jedyne, czym mnie tu policja zdążyła wkurwić to trochę długi dojazd na moje wezwanie, ale okazało się, że mi tylko czekanie się dłużyło, a przybyli w dziesięć minut na to zadupie gdzie mieszkam zaś tak, nawet trzy razy byłem złapany na małych wykroczeniach, najwyżej upomnienie dostałem, raz tylko zebrali dane ^^
Zgłoś