18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-06-02, 12:31
Nie no nie wierzę, że taka akcja miała miejsce. Gościu znalazł granat, nie pomyślał, że może być prawdziwy skoro trochę ważył i był ze stali? I się wypierdolił w powietrze? Ten świat nigdy nie przestanie mnie zadziwiać..
Zgłoś
Avatar
chybeck 2012-06-02, 12:33 5
Czy wy jesteście ślepi i nierozumni? ostatni post na 4chanie ma datę 08/25/09 (czyli w ich popieprzonej kolejności 25 sierpnia 2009) i godzinę 20:44. Natomiast w tym serwisie informacyjnym o godzinie 9:30 rano 26 sierpnia 2009 napisano, że koleś się wysadził około godziny 20:45 poprzedniego dnia ("de ayer" to wczoraj po hiszpańsku). Mam nadzieję, że teraz niekumaci zrozumieli.
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2012-06-02, 13:03
Pomyśleć, że z takim idiotą mogę mieszkać w jednym bloku :O
Zgłoś
Avatar
elaks 2012-06-02, 13:54 2
mahalik666 napisał/a:

widze totalny brak znajomosci angielskiego, a szkoda , w gazecie napisali że zmarł o 8:45 PM czyli o 20:45, posta dodali na drugi dzień o 9:30 rano,wiec jest tu coś absurdalnego ? bo ja nic takiego nie widze

od razu zaznaczam, napisałem angielskiego celowo, bo to angielski zapis czasu , AM przed poludniem , PM po poludniu


Ależ ty mądry!... Godzina śmierci z forum i czas podany w gazecie, która wyszła następnego dnia dokładnie się zgadzają. Nie chodzi o żadną absurdalność tylko o wskazówkę na potwierdzenie autentyczności całej sprawy
Zgłoś